Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Odlicna kontrola poseda ...start je bio shejking nalik na svim prethodnim.  Par promasaja gol sansi na obe strane a onda bum veliki kiks odbrane Totnama lopta u pet metara, pa onda drugi, pa 2 -1 pa u 65. minutu Mane 3-1. Losa odbrana Totnama, ali i vrlo sigurno stojala ekipa Liv tokom citavog meca, kontrola i lako resavanje lopte na sredini nije bilo realnih pretnji za povratak Totenhema. Izjave dali Milner i Trent posle meca. Sledi testko gostovanje West Hemu koji je u dobitnoj seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Curtis Jones bese game changer. Drugaciji tip igraca od Milnera, vise ofanzivno orjentisan s drugacijim radijusom kretanja, ide mnogo vise u sredinu, takodje direktniji i konkretniji s loptom u nogama, deli direktnije pasove iliti u dubinu. Philips se celu tekmu rvao s Antoniom i dobio je gotovo sve duele s njim. Naklon. TAA konacno igra kako ume. Raduje i Salah sto je prokinuo. Previse letargican u prvom, mnogo energicniji u drugom. Prelepa dva gola pogotovo onaj drugi. Kada nema Fabinja i Vrigila Hendo je najbolji stoper u ligi ;). Tijago bolje deluje na cmf, kao dans kada je zamenio poziciju sa Ginijem. 

Edited by mr clutch
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klop je pravovremenom zamenom Milner-Dzons, resio klackalicu sa posedom lopte i srecom bez previse pokusaja, konacno Salahu namestio sjajnu sansu, pa i kod drugog gola odlicna asistencija Sacirija i kod treceg Fabinja.

Gol iz prekida posle stajanke u 16-tercu, opomena da odbrana i dalje nije ravnopravna u fazi igre kada se na nju mora osloniti.

 

Cekamo Siti. GO YNWA!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Darth Steva said:

Nije mi jasan Salke sa ovom pozajmicom a nismo u obavezi da ga kupimo. Sta li je njima u interesu, da uzmu taj milion i da ih Mustafi pojaca.

 

Ne znam kakvi su ovi, ali meni bi Hendo i dalje igrao stopera 😄

Klovnovi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Nije mi jasan Salke sa ovom pozajmicom a nismo u obavezi da ga kupimo. Sta li je njima u interesu, da uzmu taj milion i da ih Mustafi pojaca.

 

Ne znam kakvi su ovi, ali meni bi Hendo i dalje igrao stopera 😄

Bravo za Edwardsa. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mr clutch said:

Matip zavrsio sezonu.

 

Lepo smo blefirali kada je Klop rekao da nije ozbiljno i da ce mozda cak i biti spreman za sledeci mec, cisto da nas ne oderu za stopere... Edwards legenda.

Iskreno se nadam da je on zavrsio svoju pricu u Liverpulu, dobar igrac ali nema poente drzati ga... na leto se otarasiti njega, Keite i Oxa.

 

Inace, koja je fora sa Minaminom nije mi jasno... godinu dana nista nije uradio a stalno dobijao sansu. Onda najzad protiv Palasa odigra dobar mec, da gol i nakon toga ne dobije ni minuta iako smo bili u napadackoj krizi i nismo dali gol mesec dana. Epilog svega, eno ga u Sautemptonu na pozajmici

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Darth Steva said:

 

Lepo smo blefirali kada je Klop rekao da nije ozbiljno i da ce mozda cak i biti spreman za sledeci mec, cisto da nas ne oderu za stopere... Edwards legenda.

Iskreno se nadam da je on zavrsio svoju pricu u Liverpulu, dobar igrac ali nema poente drzati ga... na leto se otarasiti njega, Keite i Oxa.

 

Inace, koja je fora sa Minaminom nije mi jasno... godinu dana nista nije uradio a stalno dobijao sansu. Onda najzad protiv Palasa odigra dobar mec, da gol i nakon toga ne dobije ni minuta iako smo bili u napadackoj krizi i nismo dali gol mesec dana. Epilog svega, eno ga u Sautemptonu na pozajmici

Nzm kako je Matip spojio pretproslu sezonu. Tada je odigrao gotovo svaku tekmu. Ox je po dolasku u Liverpool bio odlican sve do povrede. Posle toga nije isti igrac, mada je i Liverpool promenio stil igre. Secam ko juce dvomeca sa Sitijem u LS, a  i prvenstvene na prolece, covek je bio boljim igracima. Ja bi od njih sackao samo Keitu jos jednu sezonu. U stvari ako treb Giniju dati pare neka idu sva trojica.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda su nam malo i nerealna ocekvinja sa obzirom na broj povreda. Do kraja decembra je bilo dobro uprkos povredama pa su nam apetiti porasli. Takodje odbrana uglavnom dobro funkcionise uprkos tome sto je najdesetkovanija, ali zbog toga trpi vezni red jer ti igraci nam krpe poziciju stopera. Napad standrdno ocajan i bezidejan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...