Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Sefild bi sve dao da odigra neki mec protiv nas sto je pre moguce.

Nemamo dve vezana pobede u gostima ove sezone... sramota.

 

A Klop nema muda da izbaci Salaha ranije nego u 91. fazon trosi vreme, cuva bod

On 12/19/2020 at 6:25 PM, ZiS said:

Nisam bio u mogućnosti da gledam... Sad prevrteo highlights-e.. Pali se mašina i neće da staje 😏


Samo da ukazem svima gde je nastao problem 😒

Edited by Darth Steva
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bio bi korisniji Njukaslu, nece sreca sva je stala protiv CP. Sad e stanje takvo da se mora debelo zaokrenuti ali kud, kad napadaci i veznjaci driblaju svoja jaja, tri vidjena gola nijedan preko crte.

Čista špekulacija dal se to vraćaju neki bodovi ovima odozdo od prošle sezone?.

Teši to sto moze i gore od ovoga al još uvek nije, Klop kuša sreću. 😄

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Seventh Seal said:

Treba biti talentovan pa sjebati priliku protiv VBA i Njukasla da se napravi lepa razlika na vrhu tabele. Ovde bi možda korisniji bio i poraz od mrtvih 0-0.


Ako nesto mrzim to je nereseno... srecniji bih bio da smo od ovih 6 komada 2 dobili i 4 izgubili.


Sledece kolo, Minamimo i Shaq u napad... Mo i Sadio mogu i sa klupe da krenu, nece nista da fali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U nekim ranijim sezonama to se pokazalo kao neispravno, što se remija tiče, naročito u doba Rafe, nisam statističar nit mogu kroz račun verovatnoće, ali još se čini da se bodovi mogu negde nafatati odnosno da će ih i ostali još pomalo prosipati. Ne bih rekao da bi porazi bili bolji, jedan da, ali onda i više vezanih pobeda.

Pamtim i onu petardu od pre desetak sezona uoči Nove godine protiv Njukasla.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce ovi nasi da kliknu u velikim mecevima i derbijima... do sada smo u tim utakmicama ove sezone bili na nivou ali sramota je protiv koga smo sve prosuli bodove.

 

Inace, koliko god da sam besan, jos vise popizdim kad se samo setim da smo izgubili Jotu na jebenom revijalnom mecu u Danskoj 🤬🤬

Link to comment
Share on other sites

Palas nije igrao bunker, napadali su, imali sanse. Keita je tad podelio par lepih lopti za lake golove.  Ovaj vecerasnji vezni red je ofanzivno ogranicen. 

Zasicenost i demotivisanost. Zato fale Zota i Alkantara, sveza krv. Zota pun energije. 

Salah i Mane, nije im dovoljno da daju gol, nego mora kroz petoricu dribling prvo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nije spomenuo defanzivnu igru Palasa, oni su se slomili kod 3-4 nula, serija njihovih napada nije realizovana a Liv je davao golove iz skoro svake šanse a i igrali su sveže u sred dana toliko fudbalski izrazito da CP jednostavno nije ni u kakvoj opciji mogao da se spase.

Ovi remiji koji su usledili, posledica su uštopovane igre iz sredine koja je iz nekog razloga postala komplikovana, vrv, ovog koji si naveo da nema dobre tranzicije već se krene s bekova pa onda pakuje levo desno i to je dobro kad su napadači raspoloženi i ide ih ali, nije tako uvek.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Jbg proslu ujebe sudija/var. Ovu smo se ispromasivali ludacki. Darlow fenomenalan, plus skinuta lopta sa skoro gol linije.

 

Za 20 min na terenu Alcantara je pokazao klasu. 5/5 vazdusni dueli. Odlicno pozicioniranje i tajming za skok. Odusevio sam se s ovim. Naravno pokazao se i dirigentski s onim svojim milimetarskim preciznim dijagonalama i lucidnoscu. Jedino je pogresio u 90+ minutu kada je dao pogresan pas Robertsonu i otvorio kontru. Valjda ce ga zdravlje posluziti.

 

Alison koncentrisan i na svom standardnom nivou. Milner preoro teren i defanzivno sve pokrpio. Robertson drzao celu leku stranu.

 

Philips je cvrst igrac, ali nije dovoljno dobar za tim koji juri titulu. Nije nesto epohalno pogresio. Los je u pas igri i  zbog toga ne bi trebao da pokusava sa dugim loptama. Trom je i zbog toga je imao problem s Wilsonom. Morala je bolja realizacija da bude. Salah i Firmino su se ispromasivali.

 

Sami sebi smo zakomplikovali situaciju, i uveli vecu nezivesnost u prvenstvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alison i Van Dajk. Jeste da su u Liverpulu potvrdili klasu, ali u koji god klub da su prešli tad bili bi u startnoj postavi. Jedino ako gledaš da su došli kao već ostvareni igrači sa trofejima iz velikih klubova, to već ne znam ni da li se desilo ikada. 😅

 

image.png.dac30926c81589c24f3a9e0d89a3794a.png

 

Kakva slika, istripovao sam se da je Džonsova kosa u stvari nova frizura Manea.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Alison i Van Dajk jesu bili odlicni igraci pre dolaska u L'pool, ali niko/retko ko ih je razmatrao kao WC igrace pre dolaska u grad na reci Mersey. Van Dajka su izostavljali u prestiznim listama za najbolje igrace, a Alison je valjda samo sezonu pre nego sto je dosao bio u top3 golmana FIfe/zlatne lopte. Mislim da su njih dvojica WC status dobili tek posle nastupa u Liverpulu. 

 

Jedino na Mamet mi pada Didi Haman, ali on mi je granicni WC igrac. Izuzetno sam ga cenio, ali nzm da li zasluzje status WC.

 

Jesi li siguran da je na dlici Jones? Da nie Trent? Obojica furaju slican imidz.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije bilo takvih igraca. Ne pamtim, retki su se ostvarili kao WC u Liverpulu pa su otisli.

To je i inace relativna kategorija WC.

No fakat je i da Liverpul dugo dugo, zbog novca i uprava i nije bio tim u koji bi prelazili uslovno receno takvi igraci. 

Srecom, pa to koliko takvih igraca ima u timu ne morada znaci da je i tim takav, ono sto radi Klop i stvaranje tima iz sezone u sezonu jedini je recept za WC tim.

 

Ono po cemu se Haman nalazio u timu, bilo je ekvivalent onog sto petnaest sezona kasnije igra Henderson a Haman i mnoga imena iz te slavne ekipe upamceni su po izrazitom timskom duhu i igri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svim napisanim.

 

Nego na glas am ramisljao o dolasku WC igraca u Liverpul. I nisam mogao da se setim nikoga osim Tijaga. Htedoh da proverim svoje pamcenje, a i da vidim da li staring forumasi znaju nekog igraca za kojeg nisam upucen. Sto rece Janne igraci su se razvijali u WC igrace za vreme boravka u LFC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg... covid nas je usrao da nakon sezone ne prodamo bar jednog od ove trojice napred i da se nakon toga ubaci sveza krv. Sada, oni ne vrede ni 50% onoga sto su vredeli pre korone a posto su osvojili sve, nema vise te gladi za pobedama tako da imamo ovakve utakmice. Tako da, Jota ispada nas najvazniji igrac ove sezone jer je on taj sto je razmrdao sve u napadu a posto smo ga izgubili na mecu na koji nije trebao ni da putuje, gledanje ovog mucenja mu dodje neka karma.

 

Dobra stvar je sto smo izgubili mec jer mi se sere od ikseva... bukvalno sam poslednjih 5 minuta navijao da ne damo gol.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...