Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

1 minute ago, Darth Steva said:

Nije bitno ko je na golu, bitno je ko nije... svi su nekako smireniji kada je takva situacija.

Bitno je da je konačno Klop pružio šansu nekome kome takva šansa "nije kupljena" i da će ovaj golman postati pravi oslonac Liv.

 

...a ko nije, dugačak je niz.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatan je igrac Gini za ovaj Klopov tim, imam utisak da je odigrao preko 95% meceva u poslednje 3 godine.

Ipak, mislim da ce za potpis biti potreban kompromis sa obe strane... niti ce Liverpul dati sto Gini trazi a niti ce Gini pristati na inicijalnu Liverpulovu ponudu.

 

p.s. Gini mi ne deluje kao lik koji ce odmah u januaru da potpise sa neki drugi klub ali i ako se to desi, 100% sam siguran da to nece uticati na njegovo zalaganje do kraja sezone

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Neverovatan je igrac Gini za ovaj Klopov tim, imam utisak da je odigrao preko 95% meceva u poslednje 3 godine.

Ipak, mislim da ce za potpis biti potreban kompromis sa obe strane... niti ce Liverpul dati sto Gini trazi a niti ce Gini pristati na inicijalnu Liverpulovu ponudu.

 

p.s. Gini mi ne deluje kao lik koji ce odmah u januaru da potpise sa neki drugi klub ali i ako se to desi, 100% sam siguran da to nece uticati na njegovo zalaganje do kraja sezone

Ne bih mračio ali ni plavuša nije izgledala kao da će da ode bez zalaganja...Nema odanosti Klubu kad kinta sevne. Kako stoji Bobi po tom pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Meni je uglavnom bevezna ta prica o odanosti. Lepo je kada je igrac odan klubu i svi mi takve igrace cenimo, ali u potpunosti razumem igraca koji ode u drugi klub zbog vece love, ipak fudbal je svima njima posao i gledaju da sto vise zaradi. I mi obicni smtrnici promenimo firmu zbog bolje plate i boljih uslova.

 

Ko je plavusa? Torres. Verujem da nije otisao samo zbog para, vec i zbog nemogucnosti da se bori za trofeje. Nije Fernado prestao da se zalaze, kako je odigrao poslednjih par meseci u Liverpulu tako je nastavio i u Celsiju, i klubovima posle Celsija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Meni je uglavnom bevezna ta prica o odanosti. Lepo je kada je igrac odan klubu i svi mi takve igrace cenimo, ali u potpunosti razumem igraca koji ode u drugi klub zbog vece love, ipak fudbal je svima njima posao i gledaju da sto vise zaradi. I mi obicni smtrnici promenimo firmu zbog bolje plate i boljih uslova.

 

Ko je plavusa? Torres. Verujem da nije otisao samo zbog para, vec i zbog nemogucnosti da se bori za trofeje. Nije Fernado prestao da se zalaze, kako je odigrao poslednjih par meseci u Liverpulu tako je nastavio i u Celsiju, i klubovima posle Celsija.

pa kud grdje. Ako vecna odanost i nije motiv kad tim nema uspeha i nisi Dzerard ali da igras tamo gde drugi nose trofeje i da odes s tim razlogom je kao samoubistvo iz ideoloskih razloga. Pravi sportista vidi uspeh i ako spasi tim od ispadanja. Lepo je dizati trofeje ali tamo gde si u generaciji ili timu gde se nisi učepio ili ispao ljiga.

 

Naravno, ne treba uopste pomisljati da nece otici cim dobije bolju priliku i to je razumljivo i u precenjenom sportu i pretplacenom kao sto je fudbal, ne treba ni moralisati niti od nekog ocekivati da igra samo zato sto je simpatijama zaduzio navijace.

 

Takodje mi o tim igracima ama bas ne znamo nista licno sem prica iz medija i oni su pozitivci dok su uslikani, sutra u drugom dresu ok ali bez patetike o suzama.

Link to comment
Share on other sites

Malo je Dzerarda u fudbalu, pogotovu modernom. Da je Tores hteo biti vecno odan ne bi napustao Atletiko. I meni je licno zasmetao odlazak u Celsi. Mogao je otici u Italiju, ili Spaniju (npr Barca da mu ne zamere fanovi  Jorgandzija) a ne u konkurentan klub u istoj ligi. U tom trenutku je Celsi bio iznad Liverpula u fudbalskom lancu ishrane. Sreca da su se promenile stvari u klubu, te nema mnogo klubova iznad Liverpula u spomenutom lancu ishrane. Kroz neciji vizir je uspeh spasiti tim od ispadanja, kroz neciji nije. Verujem da se najkvalitetniji fudbaleri ne mogu zadovoljavati sa borbom za opstanak iz sezone u sezone, sto je logicno i normalno shodno njihovom kvalitetu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Koliko bih voleo Atletiko, toliko i ne bih... tesko bih podneo da opet ispadnemo od njih pogotovo sada kada su se pojacali sa najvecim ljudskim djubretom. Ipak, u isto vreme, nista mi ne bi predstavljalo vece zadovoljstvo nego da ih nabijemo 4-5 razlike.

 

Tako da, kad se sve sabere i oduzme, daj opet  Porto 😄

Link to comment
Share on other sites

Jota se povredio u LS 🤬 suska se da je mozda out i do dva meseca ali nema jos nista zvanicno.


Ovo ide Klopu na dusu 100% jer stvarno ne uspevam da pronadjem ni jedan jedini razlog da je bilo ko od igraca koji su u konkurenciji za prvi tim trebao da putuje u Dansku a kamoli da igra mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlepio sam na Salahov diving posle čega je usledio gol Fulama. Da je ušao u duel kako treba ne bi ni pao gol jer lopta ne bi došla do Rida. 

 

Zasluženo Fulam došao do boda. Non salantan pristup Liverpula u prvom. U drugom poluvremenu dosta bolje. Šteta što Dzons svoj prodor nije krunisao golom. Lepo je povukao loptu s centra pa sve do 16. Mozda bi bio gol da je tukao u kontra stranu. Još veća šteta što nismo iskoristili kikseve glavnih konkurenta za titulu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosto je neverovatno da kada smo posle 30 godina docekali da smo najbolji tim u ligi i kada treba da sakupljamo trofeje da nam se ovakva sranja desavaju i da ne mozemo da dobijemo mec u gostima 3 meseca.

Jota je bio sveza krv ove sezone koja je vukla napred... bojim se da ce bez njega da se prosipaju bodovi na razne fulame u ova dva meseca. Trenutno, ne zna se ko je gori od front3.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...