Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Verovatno to nece biti slucaj za svaki mec ali ja verujem da cemo se prebaciti na 4-4-2 cisto da imamo jednog odmornog za sledeci mec ili da ga ubacimo sa klupe ako zatreba.

Mecevi su na svaka 3 dana tako da nije realno ocekivati da stalno igramo 4-3-3 sa istom trojicom napred i da nema krstene zamene.

Link to comment
Share on other sites

Auuu, kojom magijom na kraju uzesmo 3 boda ostace misterija. Kad se podvuce crta, u prvom smo trebali voditi 2-3 razlike a kad vec nismo, onda nismo ni zasluzili 3 boda na kraju. 
 

Trent vise srece nego pameti, da je Soucek dao ono pred kraj vrteli bi se klipovi naredna 3 dana. Gomez decko nerealan, kakav je ono penal. :hammer:
 

Tesko je gledati Eliota i Jonesa zajedno u 11… samo je falio Ox.


 

Jedan overreaction, Ali je u top10 najznacajnijih  igraca u istoriji Liverpula… dozivotni ugovor za gospodina :heart:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobeda, a Klop me demantovao za Nunjezovu poziciju.

 

Lep fudbal se cepao u prvom poluvremenu. Dosta brzo se lopta kretala, i kratki pasovi su opět korisceni cesto. Zalicilo je na ono sto se nekad igralo.

 

Steva je zasluzeno nahvalio Alija. Katalonski Spiring je dirigovao u izgriadnji napada i bio odlican, dok je urugvajski Kerol napokon dao gol na Enfildu, i propisno se ispromasivao po ko zna koji put ove sezone.

 

Sledeca team protiv Foresta. Ne treba potceniti protivnika i treba mu napuniti mrezu dupke uzimajuci u obzir da ulazimo u formu.

Link to comment
Share on other sites

Stivi bivsi... nadam se da je ovo pokazalo vlasnicima kluba da se posle Klopa ne zajebavaju mnogo, moze da se uci na U21 ali dalje ruke od prvog tima.

Posle Klopa, najmanje turbulentan prelaz ce biti ako Pep nastavi na menadzerskoj poziciji... sve ostalo je u startu osudjeno na propast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao mec ali skroz ocekivan kiks… koliko sam prosli vikend bio ubedjen da dobijamo Siti toliko sam ovde ocekivao da prospemo bodove.

Termin sreda vece pa gostovanje u subotu ujutru je klasican banana slip raspored a mi osakaceni sa povredama plus jos nedovoljno oporavljeni igraci od prethodnog meca su siguran recept za kiks. Ovo je moglo da se dobije samo na mufte.

 

p.s. Ukoliko se ne varam, imamo cela 2 boda na gostovanjima ove sezone

Link to comment
Share on other sites

Ne treba na zimu pojacanje, osim ako ne ispliva bas neka prilika kao za Dijaza. Dovoljno je samo da se povrede svedu na minimum/normalu. Od pocetka sezone, samo 8 igraca nije propustilo mec zbog povrede, medju njima Adrijan (treci golman) i Filips (peti stoper).

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Epski raspad Liverpula..Definitivno je ovom timu prošla sezona bila labudova pesma.Potreban im je potpuni remont.

Alkantara je ozbiljan promašaj,nikako se nije navikao na Englesku,a guli već treću sezonu.Teški dani na Enfildu,videcemo da li Klop ima neko resenje.

Rješenje je da potroši ozbiljne pare na 2 veznjaka i krilo. Ako ne daju pohlepnom kralju šta traži, al sumnjam da hoće. Zašto su Manea pustili a ovog zadržali mi je enigma. Jedino ako Mane baš nije htio ostati.  Ostalo je manje više tu, samo je pitanje forme, možda zasićenja, to ne možemo znat. Od kud pare za kvalitetna pojačanja, to je pitanje. 

Btw, to je rješenje za TOP 4. Za uzimanje naslova će trebat puno više. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bugl Khan said:

Rješenje je da potroši ozbiljne pare na 2 veznjaka i krilo. Ako ne daju pohlepnom kralju šta traži, al sumnjam da hoće. Zašto su Manea pustili a ovog zadržali mi je enigma. Jedino ako Mane baš nije htio ostati.  Ostalo je manje više tu, samo je pitanje forme, možda zasićenja, to ne možemo znat. Od kud pare za kvalitetna pojačanja, to je pitanje. 

Btw, to je rješenje za TOP 4. Za uzimanje naslova će trebat puno više. 

Salah je dobio novi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Salah je dobio novi ugovor.

Ozbiljno? Kad? Nigdje nisam vidio to. Al dobro, nije da čitam puno specijalno o Liverpoolu.

EDIT: sad sam pročitao. Prošli mjesec. Najveći ugovor u povijesti kluba. Nadam se da bu opravdao sad to, tj. prilično sam siguran. 

Onda je veza i dalje najveći problem. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

I ja se nadam da ce ga PSG pozeleti u Parizu.

Taj ugovor nam nista dobro nije doneo.

 

U svakom slucaju, morace FSG da izadje iz svoje komforne zone i to vec u januaru ako bude moguce jer ce im sledece godine, bez LS, biznis model pretrpeti ozbiljan finansijski udarac.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da nema šanse da mu to daju, i po meni je logično bilo da ga prodaju na ljeto. Pa kolko dobili dobili. Ovaj ugovor je sulud. Ali se nadam da će imati luđačke sezone kad već prima tolike pare. Ali ako se ne sredi ostatak momčadi, ne uđe u CL, onda taj ugovor postaje jedan od težih promašaja u povijesti kluba. 

A šta će on PSGu? Eventualno da prodaju Mbappea, ili da se Messi vrati kući. Inače taj deal nije moguć. Možda Newcastle, al nema Lige prvaka. Ne znam stvarno kako se njega sad moguće riješit, osim ovih PSG scenarija.

Link to comment
Share on other sites

Liverpoolu je vezni red daleko najveci problem. Cak i kad su svi zdravi, tu imas dva veznjaka primjerena vrhunskom klubu. Jude je vjerovatno nemoguc pored Reala i Cityja. Caicedo iz Brightona mi djeluje kao igrac koji bi Kloppu vrhunski legao al pored njega treba jos jedan igrac jer se u Thiaga ne mozes pouzdati. Ne znam da li je Tielemans produzio ugovor u medjuvremenu jer mu ovaj trenutni istice na ljeto i bio bi odlicna opcija za nekog 4. veznjaka Liverpoolu. Nejasno mi je sto ovo ljeto nije doveo nikoga u vezni red. Ok, Tchouameni kao prva zelja je propao ali ne moze me niko ubijedit da nisu imali pare za Solera ili Ruiza koji bi im odlicno legli, a kostali su po 20ak miliona obojica. 

Link to comment
Share on other sites

Ja to pričam više od godinu dana. Da je jednostavno nerealno kakve rezultate je klub postigao s tim veznim redom. Ok, došao je Fabinho, on je bio pogodak, Keita je prvo bio ozlijeđen svaka 3 dana, pa nije bio u nekoj formi, Thiago bljesne pa ga nema. Wijnalduma su pustili samo tako. I ostali su balvani i kao mladi talenti kluba. Od onog Jonesa nema ništa, za Elliota nisam siguran. Ali ako pričamo o titulama domaćim i europskim, to je toliko tanko da je to smiješno. Ne znam, ni meni nije jasno da nije išao pojačavat vezu, pa po cijenu da ne dovede Darwina. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bugl Khan said:

 

A šta će on PSGu? Eventualno da prodaju Mbappea, ili da se Messi vrati kući. Inače taj deal nije moguć. Možda Newcastle, al nema Lige prvaka. Ne znam stvarno kako se njega sad moguće riješit, osim ovih PSG scenarija.


Bio je onaj rumor da im je on target #1 kao zamena za Mbapea…🤞 ali se plasim da cemo da se ukanalimo kao Junajted sa Ronaldom.

 

8 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Liverpoolu je vezni red daleko najveci problem. Cak i kad su svi zdravi, tu imas dva veznjaka primjerena vrhunskom klubu. Jude je vjerovatno nemoguc pored Reala i Cityja. Caicedo iz Brightona mi djeluje kao igrac koji bi Kloppu vrhunski legao al pored njega treba jos jedan igrac jer se u Thiaga ne mozes pouzdati. Ne znam da li je Tielemans produzio ugovor u medjuvremenu jer mu ovaj trenutni istice na ljeto i bio bi odlicna opcija za nekog 4. veznjaka Liverpoolu. Nejasno mi je sto ovo ljeto nije doveo nikoga u vezni red. Ok, Tchouameni kao prva zelja je propao ali ne moze me niko ubijedit da nisu imali pare za Solera ili Ruiza koji bi im odlicno legli, a kostali su po 20ak miliona obojica. 


Da, Jude nije ni opcija cim se neko drugi ukljucio u trku.

Caicedo, Maddison i Rice… to su potencijalna pojacanja sto su se spominjala u poslednjih nekoliko meseci. Mislim da nam je u januaru moguce dovesti samo Caiceda a onda neko od druge dvojice da dodje kao veliko pojacanje u letnjem prelaznom roku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...