Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

 Tri WC, a mnogo kandidata. Pored Valensije i Albe tu su i Himki, Zenit, Uniks, Lokomotiva, Virtus, Unikaha ... svi sa pozamašnim budžetima, a ima ih još.

Jordi obećeva svima redom, plus priče o Londonu, Parizu ... sad mu i ULEB okrenuo leđa. Biće zanimljivo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican doprinos Amerikanaca: Rochestie, Baldwin, Paul, Rubit zajedno izuzetnih 0 poena i -13 index

 

Tu je i Koniaris da ih pojaca sa 0p i indexom -5

 

Ne znam da li Stivi Vonder radi skauting,  Vladan Lukic bira pojacanja ili Repesa vodi ekipu, sta je problem? 😞

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2020 at 2:21 PM, Del Piero said:

Kako je Shved mocan igrac kad igra kao sinoc, rastavio je odbranu Reala. Mogao je da sutira i 0/10 umesto 8/10 i opet bi bila fenomenalna partija, svaki napad je pravio visak, jednostavno nezaustavljiv kad igra racionalno.

Naredni mec 3/15 trojke, 18 poena i indeks 5. Nema njemu pomoci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Nema, definitivno. Protraćen jedan vrhunski talenat...

 

32 godine, imao finu karijeru iza sebe, ali moglo je to biti neuporedivo bolje.

Mislim da se on ne uzbudjuje previse zbog toga, dok mlati 3mil godisnje u ekipi koju je potpuno privatizovao.Covek bukvalno radi sta hoce na terenu, treneri se menjaju, ali on to ne zarezuje 'ic. Nekad se na dan utakmice probudi ujutru i kaze sebi:danas sam resio da malo sutiram, i mnogo asistiram..i moze mu se.

Onda drugi dan ustane ode na tekmu i ispali 20 trojki ili 30 suteva. I opet mu se moze. 

Mislim da njega jednostavno nije moguce kontrolisati iz dva razloga:

-Rus-zvezda u ruskoj ekipi

-Ima gazde sa viskom para, koji su ili teske kosarkaske analfabete ili patriote par ekselans, pa je jedino bitno da brat Ruja plodi, a ekipa...ma ko j.be ekipu😖

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...