Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, laki pepe said:

Zalgiris je dugo, dugo duvao Realu za vratom. Ali jbg, malo kvalitet Reala, malo sudije i ostade pobjeda u Madridu. Ali Zalgiris je mnogo tvrd orah i njihova pozicija na tabeli ne odgovara nivou igre koji prikazuju.

 

Zalgiris je svetla tacka ovogodisnje evrolige (ne po kvalitetu, tu su najgori). Zato i imaju 5-13, ali kos razliku samo -7.

 

Zenit neobjasnjivo lose igra na svom terenu. Skoro stalno im se desavaju pomracenja uma gde razlika ode sa -5 na -20. To objasnjava kako smo ih pobedili, bili su u stanju da 15 minuta nemaju kos iz igre.

 

Baskonia je odron od ekipe koja igra samo jer mora. Desi se da nekog i dobiju, ako taj neko udje lagano u mec, inace svaki put izgube volju i za napadom i za odbranom.

 

Olympiacos takodje katastrofalno igra, sa ogromnim amplitudama. Imaju solidan sastav, ali trener im nema nikakav autoritet.

 

Bayern je otpustio Radonju jer su stalno imali obicaj da se predaju cim protivnik povede sa vise od 10 razlike. Onda se to pretvori u -20 pa i -30.

 

Valencia zato ima 8-4 u prethodnih 12 kola, digli su se dosta. Takodje, bez nekih velikih poraza. Maccabi igra iznedjujuce dobro, ali to je uticaj trenera. Real i Efes vec standardno dobri, Barcelona ima pomracenja s vremena na vreme (onaj poraz od CSKA kad su se bukvalno sklonili sa terena, pa poraz od Baskonie).

 

Panathinaikos i Milano mi deluju kao slicne ekipe, malo ispali iz forme.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki Marvini said:

el realno da SK ne prenosi Barsa - Efes, a u korist Bajern - CSKA i nekog engleskog fucbala???

 

edit: cak i na izvesnom SK HD koji ni nemam, prenose Valensija - Oli

Na Nova sport ide

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kankkunen said:

 

 

Kad smo kod Sant-Roos, setih se da sam u prethodne 2 nedelje gledao Saragosu i Burgos pa su mi 2 igrača zapali za oko...

U  Saragosi igra Javier Justiz a u Burgosu Jasiel Rivero, reč je o Kubancima koji nakon dugo godina imaju igrača za kvalitetnu petorku u nacionalnoj selekciji...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Pa dobro, fali im šut ... ne znam šta je sa Papasom? povreda neka ...

 

Više im fali neko ko će da zameni Kalatesa u organizaciji igre. 

Kalates igra 33 minuta što je previše i vrv ce doci momenat u sezoni kada od premora nece biti ni blizu učinka kakav bi trebao da bude. 

Recimo prosle godine u plej ofu protiv Reala 26% iz igre, a znamo koliko on suteva ima. 

Takodje su veliki problem Wiley, Bentil i Johnson koji nikako ne doprinose. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, propolis said:

 

Više im fali neko ko će da zameni Kalatesa u organizaciji igre. 

Kalates igra 33 minuta što je previše i vrv ce doci momenat u sezoni kada od premora nece biti ni blizu učinka kakav bi trebao da bude. 

Recimo prosle godine u plej ofu protiv Reala 26% iz igre, a znamo koliko on suteva ima. 

Takodje su veliki problem Wiley, Bentil i Johnson koji nikako ne doprinose. 

 

Bentil maltene ni ne igra, Wiley igra korektno kad dobije priliku, nije on neki ekstra kvalitet ali se bori koliko može, Johnson igra neku prašinarsku ulogu a daleko najbolji defanzivac je u ekipi, mislio sam da će on više igrati od kada je došao Pitino ali i on gura raspalog Thomasa iz nekog razloga. 

 

Ne znam šta će im Rautins pomoći, on je klasičan šuter, Jimmer za sirotinju. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav je cirkus Khimki.

 

Izgubise mec od poslednjeg na tabeli i jos taj poslednji na tabeli nije imao Ayona. Totalna neodgovornost i u odbrani i u napadu. Na -10 primaju dve trojke kao da ih mrzi da stizu -10, Zenit pravi greske i Khimki se vraca u mec, a onda dve smesne odbrane da im Lessort pozavidi i nekoliko nebuloznih napad. Oni ako sa ovakvom kolicinom autodestrukcije budu u 8, evroliga moze da se ugasi.

 

Raspored u naredna dva meca ekipa koje su u igri za nesto:

 

Barcelona (13-5): Maccabi u gostima, Fenerbahce u gostima

Maccabi (12-6): Barcelona kod kuce, Armani kod kuce

CSKA Moscow (12-6): Real kod kuce, Baskonia kod kuce - ovde bi trebalo da bude 1-1, ali ko zna da li ce Real imati zelje da se pobije za pobedu

Armani (10-8): Efes u gostima, Maccabi u gostima - idu lagano na 10-10 osim u slucaju nekog nenormalnog razvoja stvari

Panathinaikos (10-8): Bayern kod kuce, Zalgiris kod kuce - idu na 12-8

Crvena zvezda (9-9): Zalgiris kod kuce, Alba kod kuce, trebalo bi 11-9, ali ko zna, cudotvorac Bartomeu je ucinio da sad svako moze da pobedi svakoga

Khimki (8-10): Valencia kod kuce, Real Madrid kod kuce, 9-11 ako cemo REALno

Valencia(8-10): Khimki i Zenit u gostima, 9-11, Zenit je kanta na svom terenu iz nekog cudnog razloga

Asvel (8-10): Fenerbahce i Efes u gostima, 8-12 kao kuca

Fenerbahce(7-11): Asvel i Barcelona kod kuce, a mogla bi ova Barcelona malo da pocne da igra, 8-12

Olympiacos (7-11): Alba i Bayern kod kuce, trebalo bi da odu na 9-11, a opet to je Oly

Baskonia (7-11): Zenit i CSKA u gostima, ja ne znam otkud njima i ovih 7 pobeda, nekako mi bas mnogo, zato kazem 7-13.

 

Posle 20 kola tabela bi trebalo ovako da izgleda:

 

3. Barcelona ?

4. Maccabi ?

5. CSKA 13-7

6. Panathinaikos 12-8

7. Crvena zvezda 11-9

8. Armani 10-8

 

Pa onda idu:

 

9. Khimki 9-11

10. Valencia 9-11

11. Olympiacos 9-11

12. Fenerbahce 8-12

13. Asvel 8-12

14. Baskonia 7-13

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...