Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Stauskasu se nije igrao produzetak, kao ni Djedovicu proslo kolo.

 

Armani razbijena banda, a Alba bas dobro igra i svako metiljavljenje favorita koriste. Nije ni cudo sto smo dobili u Milani, a Alba nas oba puta.

 

Bayern je bruka i sramota na sta lici. Nije ni Asvel nesto posebno, uzasni su i oni, ali Bavarci bas probijaju dno. Prvo gubljenje +20 u Milanu, pa samo gledanje kako Asvel odlazi na +10.

 

Efes dobio jos jedan mec, bilo je tu svega, dobre odbrane, sut bas i nije sluzio CSKA, presudio je dvoboj Larkin - James koga je ovog puta resio Shane.

 

Real opet u pospanom modu, da su hteli mogli su goste da isprate i sa 20 razlike, ali dosta im je i +1.

Link to comment
Share on other sites

Alba bez najboljeg strelca ubaci stotku Milanu u gostima i jos pobedi. Jedna od ekipa u kojoj se najvise vidi trenerov pecat. 

 

Za CSKA sam vec pisao, mnogo se oni oslanjaju na Jamesa za jednu ekipu sa ovakvim budzetom i cini mi se da su vec postali robovi njegove igre.

 

Sto se tice Stauskasa jedino razumno obrazlozenje je da je mislio da gube, ali koliko se to cesto vidja kod profesionalaca? Kako li je ovog puta prosao kod Ivanovica?:smiley33: 

 

 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Nekako nezapazeno prolazi serija zahuktalog Zalgirisa.Nakon 9 uzastopnih poraza, u poslednjih 8 utakmica imaju skor od 6-2, i ta dva poraza na krv i noz protiv velikih favorita u gostima.Sad su vec u zoni da konkurisu za PO, a setimo se kako su prosle godine napravili seriju na kraju, i dokopali se PO. Na zalost deo ove poslednje serije smo i mi, i uz to imamo slabiji medjusobni skor. Saras radi ozbiljan posao

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Ovo samo govori koliko je Efes zapravo jak. 

Zalgiris igra odlicnu odbranu, ispucao citavu kanonadu trojki u nestvarnim procentima i iz raznoraznih pozicija, Larkin koji davno nije imao ovakvu losu utakmicu, igraci Efesa izmrcvareni od obracuna u Moskvi i pored toga su jos u igri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...