Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Elem

 

Pošto je Unikaha dobila, treba nam bilo kakva pobeda nad Trentom, pa da imamo prednost domaćeg terena dokle god smo u igri.

 

Ako oni dobiju Huventud na strani, odlučuje koš razlika, a imamo +30 u odnosu na njih, trenutno.

 

Idemo na poraženog iz duela Monako - Uniks.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Igra odbranu, ali u napadu pravi neverovatne gluposti.

 

Bilo je puno igrača koj igraju odbranu, ali ne i napad, a koji su bili super korisni za svoje timove, ali ono što je, pre nego bilo pta drugo, krasilo te igrače - bili su svesni svojih limita. Rade ne odustaje od ideje da igra izolacije, šuta puno trojki, zove pikove iz kojih nikad ništa ne uradi...  Previše je tu štete za ekipu, bukvalno poništi odbranu koju igra. Za početak da smanji malo doživljaj, pa će i neki napredak doći sam po sebi.

Mislim da je njemu jako potrebno da uđe u utakmicu dobro, da mu uđe prva, druga lopta. Definitivno ume i može bolje, cenim da će mu krenuti šut, samo dase malo opusti. Da nađe balans između svojih želja i mogućnosti.#anabučević

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, realno *w said:

Igra odbranu, ali u napadu pravi neverovatne gluposti.

 

Bilo je puno igrača koj igraju odbranu, ali ne i napad, a koji su bili super korisni za svoje timove, ali ono što je, pre nego bilo pta drugo, krasilo te igrače - bili su svesni svojih limita. Rade ne odustaje od ideje da igra izolacije, šuta puno trojki, zove pikove iz kojih nikad ništa ne uradi...  Previše je tu štete za ekipu, bukvalno poništi odbranu koju igra. Za početak da smanji malo doživljaj, pa će i neki napredak doći sam po sebi.

Slazem se.

Ali takvi igraci obicno i nemaju napadacki potencijal, odnosno dovoljno talenta.

Ovaj decko moze da bude i napadacka zver, to je sigurno.

Da li mu treba vise rada van redovnog treninga, psihijatar ili nesto trece, ne znam, ali mu pljuvacina po medijima nece pomoci.

Link to comment
Share on other sites

bravo komsije

 uh, odavno mi neka vasa pobeda nije sladje pala, samo zbog protivnicke ekipe i njihovog trenera jer su neprestano skakali, kmecali i padali u fras zbog najociglednijih odluka u korist Partizana

Edited by SunZero
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sad kad su se malo slegle strasti ( mada i dalje ne mogu da verujem) da izjavim za dnevnik da sam preponosan na ovu ekipu i  na to sta je Trinkijeri napravio. I ne samo zbog pobede, nego zbog zelje i borba bre pristupa. 

Moram priznati da sam  nakon +15 i povrede Gorde psovao Trinkija u sebi, pre svega zbog mrcvarenja igraca u tekmi u ponedeljak koja nam je bila totalno nebitna, ali na kraju tekme smo pokazi srce i m*da, pokazali smo da se ne predajemo i na kraju smo bili nagradjeni za to. 7 (ili 5) pobeda kod kuce nas dele od Evrolige sto bi bio fantastican uspeh. 

Pored svih pogresnih procena (Pejners, Parahuski) mora se priznati da je ovo dosta skroman tim kvalitetom i da smo dovodili igrace iz druge Italijanske lige, iz Sasarija, iz Hapoel Holona i da nijedan od tih igraca nije dosao sa nekim posebnim imenom. iskustvom i karijerom. Ipak, Trinki je napravio kompaktnu celinu, igraci ginu jedni za druge i hvala mu sto nas je vratio pomalo u Duletovo doba (makar sto se tice pristupa). 

Uzivajmo do kraja sezone i neka bude borba neprestana! :heart:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Četvrtfinale će nam biti teže od eventualnog polufinala. Samo da se Gordić vrati do marta.

Đorđeviću i Teodosiću želim da se izvuku iz ove situacije i da se vidimo u finalu. Teo je pokazao da bi bio tata i u Evroligi, mogli smo u razmaku od dva dana da vidimo razliku u klasi njega i Lorenca Brauna koji je među najboljim plejevima EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cooper said:

Ajmo jedno nepopularno glasanje, EC ili ABA?

Znam, znam, najbolje osvojiti oba, uz kup, ali jedno nosi bar za trunku veću težinu.
 

 

Pricamo o osvajanju? Teoretski ako moramo da biramo sta osvajamo, ja biram EC 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...