Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Upravo to.
 
Sta mene briga gde ce Cosey igrati za koju godinu. Pricamo o sada. Jel cinjenica ili nije da je jedan od najboljih plejeva ABA lige, sa vrhunskim sutem?
Pa ipak bih ja rekao da je to malo više stvar konteksta, nego pukih brojki na parketu. Nikako ne bih stavljao u istu ravan imati ključeve u rukama ekipe čiji je glavni cilj opstanak i iste takve (ili makar približne) igre pružati u dresu npr. Partizana, gdje su očekivanja i pritisak na maksimumu.

Naravno, ovo nije nikakav diss za posao koji odrađuje skauting služba, u ovom slučaju, Krke, jer ljudi očigledno vrlo uspješno pronalaze ono što njima konkretno treba, samo postavljanje stvari u različite perspektive.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki Marvini said:

Pofalio ga Pavi (sto ne mora nista da znaci :D)

 

 

 

To je onaj lik što je napravio klip od 54 minuta iz utakmice sa Barsom gde je objašnjavao koliko je Fićko sjajan igrač ali smo mi loši ljudi i mrzimo naše™.

 

Dakle, izuzetno pouzdan poznavalac ove igre.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

 

To je onaj lik što je napravio klip od 54 minuta iz utakmice sa Barsom gde je objašnjavao koliko je Fićko sjajan igrač ali smo mi loši ljudi i mrzimo naše™.

 

Dakle, izuzetno pouzdan poznavalac ove igre.

 

Jednom sam gledao kako objasnjava neki stil igre koju kao pokusava da igra Zvezda sa Alimpijem i naveo kako je to upravo Radonja igrao sa Tejicem u petorci 😂 

 

To mi je bilo i poslednje kad sam slusao sta prica...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

 

To je onaj lik što je napravio klip od 54 minuta iz utakmice sa Barsom gde je objašnjavao koliko je Fićko sjajan igrač ali smo mi loši ljudi i mrzimo naše™.

 

Dakle, izuzetno pouzdan poznavalac ove igre.

Jednom ga slušao i prekinuo klip na pola, te umal da bacim telefon kroz prozor. Mislim da je u pitanju bila "analiza" druge utakmice polufinala između Zvezde i Partizana, pri tom liku se analiza svodila na čitanje statistike i konstataciju da je Zvezda pokušala da iskoristi snagu Odža, a Partizan da iskoristi Novicu na postu. Vauuuu, Eureka!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...