Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Utisak veceri pored ovog  kucanja je mali Miletić ...prvo,  kakva gre'ota što mu ne udje ono bacanje za 100tku. Drugo, prijatno sam iznenadjen, odličan sa loptom za onu visinu i brze ruke

 

5 minutes ago, uvrnuto said:

Utakmica za poželeti za nedeljno veče.

Još bez onih dijabola kriminalaca. 

baš sam razmišljao kako je gotivna noć u Areni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš za poželeti...

 

Ovakvo nešto sam priželjkivao odavno, dosta puta smo bili na pragu da potpuno zgazimo protivnika, onda opuštanje i na kraju neka jadna, polusigurna pobeda. Sada odrađen posao do kraja.

 

Od svih utisaka, nekako mi ostao N Janković. On čovek zna tako da iznenadi kojom se brzinom otvori iz pika, kao iz topa ispaljen. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi su bili dobri, čak je i mučeni Birča bio koristan u drugom poluvremenu. Koja je to šifra jbt.

Redding baš zna košarke, Walden isto dobro popunio kolone, Marko Srbine nastavlja da rešeta.

Mighty mouse se uželio košarke, baš je ubrzao ritam utakmice u periodu kad smo konačno prelomili u trećoj četvrtini. Šteta što mu nije ušlo ono kucanje.

Sve u svemu odradili smo utakmicu na velikom broju obrtaja a da se nismo pošteno ni oznojili.

No place like home. [emoji846]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

Nisam najbolje ispratio šta se dešava. Ako je neko bolje upućen neka napiše koju. Ne mora ovde, može u vaterpolo u ostalim sportovima. 

 

Po nekim portalima se piše da Pejners odlazi. Nisam siguran koliko je realno da se sad rešimo njegovog ugovora. 

Link to comment
Share on other sites

Minutaža Peinersa jasno pokazuje da su tu nešto dešava. Jako mi je žao što ide u tom pravcu, nadam se da može da ispadne dobro za obe strane, tj da on ima (i želi) neku drugu opciju, ako ne, treba da nam uzme svaki dinar do kraja ugovora. Loša procena i to je to.

 

Reding kao igrač koji može da i na 2 i na 3, svakako je ogroman upgrade.

****

 

 

11 hours ago, Cooper said:

.b5706ecadf19d10d9edacd8a0a0dc541.jpg

 

Uh, ozbiljno kucanje.

 

A i fino postavljen napad, da su zatvorili pik na vreme, išao bi pas na Birču, otvorena trojka.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

 

Da, iskreno nisam imao pojma šta da očekujem i za sad sam pozitivno iznenađen. 

 

Pa to je ta njegova igra, oduvek bila. Pitanje je samo da li može da je iznese to na najvišem nivou. Recimo protiv Lokomotive je dosta slab bio, iako su asistencije i tada bile tu. Ali nama treba i koji pogođen šut.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, realno *w said:

 

Pa to je ta njegova igra, oduvek bila. Pitanje je samo da li može da je iznese to na najvišem nivou. Recimo protiv Lokomotive je dosta slab bio, iako su asistencije i tada bile tu. Ali nama treba i koji pogođen šut.

 

Da, da. Hteo sam da boldujem ono i na 3. Pejners je onda totalni višak. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, uvrnuto said:

Utakmica za poželeti za nedeljno veče.

Još bez onih dijabola kriminalaca. 

ja ne volim da cujem skripu patika kad igra partizan

porodicno - pozorisna atmosfera koliko god da je mozda prijatna ne donosi domaci teren

 

bravo za igru i pobedu, nije cibona reper ali raduje jedna opustena i sigurna pobeda 

 

karte za limoz

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2699/pocinje-prodaja-pojedninacnih-karata-za-partizan-nis-limoz-deca-do-14-godina-i-ovog-puta-besplatno

 

Quote

Besplatan ulaz za decu uzrasta do 14 godina, biće moguć uz preuzetu besplatnu kartu u pratnji odraslih.

 

Quote

17.12.2019. od 10 do 18 - Ticketline Novi Beograd (Bulevar Milutina Milankovića 1) 

18.12.2019. od 10 do 16:30 - Ticketline Novi Beograd (Bulevar Milutina Milankovića 1) 

18.12.2019. od 16:30 do početka meča - Štark Arena (jug) kao i od 18:30 do početka meča Štark Arena (sever)

Cene pojedinačnih ulaznica su: 

Tribina (Nivo 200) - 600 dinara

Parter - 1.000 dinara

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...