Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

17 hours ago, Hej Pavkov said:

Nesto si pobrkao posto je ovo Dejanu druga sezona, a u prosloj budzet Bajerna je bio jos veci od Albinog...

Idemo dalje😂

 

Mslim, vec su ti odgovorili, ali da ti ne ostanem duzan, da te podsetim koliko nemas pojma i pises gluposti 😴

 

DR je jedinstven fenomen u svetu kosarke, za jednu sezonu uspeo je da osvoji dve titule prvaka Nemacke.

 

Uspeh je veci time jer je dosao na formiran roster, priprema bez...itd, protiv tada izuzetno dobrog Bamberga i solidne Albe.

 

12 hours ago, Pavaroti said:

Dao je neki intervju i imao je neku negativnu pricu, tj pricu koja se nije svidela upravi. Bili su nekog misljenja da treba i da se vise radi sa nekim mladjim Nemcima..doveli su bili i nekog naseg u stab koji je radio sa drugim timom. Valjda je nekako izmoljakao za Jovovica...nemam pojma. Oni bas postuju hijerarhiju. Imaju ogroman broj menadzera i radnika u administraciji i svi oni se postuju. Nije kao kod nas da bleje u plafon. 😁 

 

Bas me ovo cudi kod nemaca :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Mslim, vec su ti odgovorili, ali da ti ne ostanem duzan, da te podsetim koliko nemas pojma i pises gluposti 😴

 

DR je jedinstven fenomen u svetu kosarke, za jednu sezonu uspeo je da osvoji dve titule prvaka Nemacke.

 

Uspeh je veci time jer je dosao na formiran roster, priprema bez...itd, protiv tada izuzetno dobrog Bamberga i solidne Albe.

 

 

Bas me ovo cudi kod nemaca :lol_2:

 

 

map-606538_1280-757x1024.png

 

aXjk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki John Terry said:

 

Moze onda ovako:

 

IN:

Sisko

Uskokovic

 

OUT:

Baggins

Može isto kao što bi Sauron otvorio Dom za decu bez roditelja u Mordoru, a svi orci se obukli u bele haljine i počeli da leče žrtve rata sa sve elfovskim vencima na glavi.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bi Šiško doneo baš instant kvalitet! Šutira kriminalno ove sezone, odbrana i fizikalije su mu na nivou Berona recimo, svakako bi bio upgrade u odnosu na Filipa, ali ispod proseka na nivou tima! Svakako je odličan asistent i  bolje bi povezao ekipu u napadu, gde nam najviše i škripi! Da ima naš pasoš, ne bih ni razmišljao, ovako pitanje je koliko nam može doneti! Jesu kup i KLS degradirani, ali moraš da imaš 10 domaćih igrača da bi igrao ta takmičenja, što znači da moraš da imaš 17, 18 igrača na platnom spisku. Gubi se svaka kohezija tima. Dakle mora neko ko instant pravi razliku na 1 ili je baš ozbiljan domaći talenat! Ne vidim takvog!

 

Što se tiče Šakote, rekao sam da ga ne treba apriori osuđivati! Čak sam i  onaj intervju pre neki dan, kada su ga svi napali, video na pozitivan način. Diskretno je stavio do znanja da mu je potreban plej, pohvalivši Filipa, dakle bez udara na sujetu Čovića. Ne kažem da je pogodak, ali ni da je promašaj, vreme će pokazati! Čini mi se da tim izgleda bolje, pre svega u napadu, diskretni sam optimista!

 

Btw, jedan sam od onih koji nisu preveliki ljubitelji dela Radonjića, ali ga poštujem! Uvek sam smatrao da je šablonac, da su mu bile loše rotacije i da mu ja dato mnogo vremena dok se nije naučio. Mislim, svakako će od mene dobiti više nego zaslužen aplauz za sve što je uradio i osvojio! Vrlo je i ovako simpatičan, pravi gospodin, a mnogo je i skočio u mojim očima posle onog "biće opet Kališ u junu"! Što bi rekao jedan poznati USA coach, svaki uspešan trener ima svoj sistem, a on se svog rigidno držao i drži! Po cenu da mu daš dijamant, džaba ako iskače iz sistema! Uvek sam se pitao npr šta bi se desilo sa ekipom Golden State-a u prajmu ako bi ih on na neki čudan način preuzeo. 🤣

 

Pre dosta godina sam dva meseca sticajem okolnosti proveo u Podgorici i jedna od zanimacija mi je bila da gledam BUD uživo, tim koji tad bio na nivou današnjeg Mornara, znači neki prosek! Dejo ih je tada vodio i jedan od plejeva mu je bio Otašević, igrač konstitucije i kvaliteta Filipa Čovića. Oduševio sam se npr kako mu je našao ulogu i kako je kidisao u odbrani. Jedno mu priznajem, a to je maksimalna posvećenost bez opuštanja, po sistemu  “Hard work beats talent when talent fails to work hard.”

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kada covek gleda utakmice EL, primeti, izmedju ostalog, da mnogi igraci cesto menjaju klubove. Cas su u jednom, cas u drugom, trecem klubu... I kod nas imamo Djenku, Kuza, Stratosa , DB. U nekim varijantama moze da se desi da Davidovac, Dobric, Borisa, pa cak i Odzo, zabodu neki ugovor. I Laza bi to mogao komotno do pre par sezona. Samo jedan igrac ne da ne moze da ni sanja neki EL klub, nego ne moze ni kazahstanskoj ligi da primirise. E, takav igra ravnopravnog pleja u ovoj evroligaskoj Zvezdi. To je zlocin protiv kluba.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Sto Sisko a ne Uskokovic?

 

Stariji je 2 godine, formiraniji igrac, ima skoro duplo vecu minutazu u aba i skoro duplo vise asistencija po mecu. Da se ja pitam Aleksa bi uvek bio pre Filipa tu nema dileme. Ali u nedostatku plejeva na ovim prostorima ako moze da se uzme Sisko ne treba propustiti. Ima mesta i za njega i za Aleksu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki John Terry said:

@goldberg

Regularno je. Kao što je regularno i da Mega odjednom zaboravi da igra košarku u zadnjoj četvrtini. Doduše, ok, oni nisu filijala... ali nije ni FMP filijala Zvezde, formalno pravno gledano, jer to nije dozvoljeno. De facto naravno jeste, kao što je de facto Igokea i Mega filijala Partizana. Ili aj da ga ogoljeno kažem, oni su Partizanovi ponizni saradnici. 

Onaj bolid Igor Dodik nije mogao ni pet minuta da sačeka a da se ne ugura bucku na klupi Partizana u bulju nakon derbija.

 

Prema tome, te priče o neregularnosti mogu da se povedu, ali onda kada se govori o svemu, a ne selektivno.

 

Opet se vestacki gura prica o Igokei. Treba li da opet pisem koliko puta je Igokea pobedila Partizan? Nema problema, hajde ponovo:

 

Od sezone 2010-2011 do sezone 2016-17 Partizan je dobio jedan jedini mec u Laktasima, a Igokea pet.

 

Mega je slab menadzerski klub i njima takodje nije mesto u ligi, ali oni podjednako gube i od jednih i od drugih i od trecih.

 

Slazem se, treba da se govori o svemu. Zasto Nebojsa Covic ne govori o svemu i kako ima uopste obraza da se javlja i spominje regularnost lige?

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljuba82 said:

Jesu kup i KLS degradirani, ali moraš da imaš 10 domaćih igrača da bi igrao ta takmičenja, što znači da moraš da imaš 17, 18 igrača na platnom spisku.

Na fk temi je prvo Markoss pa onda još neko napisao da se EU igrači neće računati kao stranci od Nove Godine, da li će to važiti i za košarku? Ne znam da li neko od naših Amerikanaca ima dvojno državljanstvo neke EU države?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

Šta će im Novak ... imamo jednog, ne može mu niko ništa, pa da ponudimo:classic_smile:

cena, sitnica.

 

 

Jbt Novak, skroz sam zaboravio na tog decka.


Da li si ga kojim slucajem gledao ove ili prethodne sezone, moze li to mozda da nam bude opcija za back-upa?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

 

Jbt Novak, skroz sam zaboravio na tog decka.


Da li si ga kojim slucajem gledao ove ili prethodne sezone, moze li to mozda da nam bude opcija za back-upa?

Nisam ga gledao, igra u nekoj krš ekipi pa nešto i nisam bio zainteresovan ...

da je u Vehti ili Ulmu, onda bih nešto i znao. :classic_smile: ima tu par zanimljivih igrača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex 4 Laki said:

Na fk temi je prvo Markoss pa onda još neko napisao da se EU igrači neće računati kao stranci od Nove Godine, da li će to važiti i za košarku? Ne znam da li neko od naših Amerikanaca ima dvojno državljanstvo neke EU države?

 

U EL i ABI svakako ne postoji ograničenje, ali za KLS i domaći kup je odgovoran savez, a trenutno stanje je da je dozvoljeno 4 stranca!

Link to comment
Share on other sites

Nego, ako se završilo sa temom analize poreza u Nemačkoj i s tim u vezi preispitivanjem značaja profesora košarke D.R.-a, jel možemo da se vratimo na glavnu temu...

 

...odgovor nas navijača Čovićima? 😄

 

Jesmo li za 1) bojkot ili 2) iskazivanje stava na terenu? Ja sam naravno za opciju br. 2, ali ima li nas dovoljno da nas bar čuju? Ili vide? Ako hoćete, imam i neke V for Vendetta ideje za maske, a možemo i transparent-anketu-brainstorm sto ovde da otvorimo za smišljanje natpisana na istom?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki_Majak said:

Nego, ako se završilo sa temom analize poreza u Nemačkoj i s tim u vezi preispitivanjem značaja profesora košarke D.R.-a, jel možemo da se vratimo na glavnu temu...

 

...odgovor nas navijača Čovićima? 😄

 

Jesmo li za 1) bojkot ili 2) iskazivanje stava na terenu? Ja sam naravno za opciju br. 2, ali ima li nas dovoljno da nas bar čuju? Ili vide? Ako hoćete, imam i neke V for Vendetta ideje za maske, a možemo i transparent-anketu-brainstorm sto ovde da otvorimo za smišljanje natpisana na istom?

Realno mozemo da vrsimo pritisak i verujemo u njegov razum.Kao sto se pricalo vec ovde pobedio je ove mentole u vezi Omica,mi semenkari smo mu lagani dezert.Moze da se desi da Filip nesto ozbiljno ukenja sto je velika verovatnoca.Pa na talasu toga neko skandiranje krene.Do pre koju godinu smo pravili Veliku Srbiju,a sad ne mizemo jednog guzonjinog sina da oreramo.Cudan smo plebs...

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, placebo said:

Realno mozemo da vrsimo pritisak i verujemo u njegov razum. Kao sto se pricalo vec ovde pobedio je ove mentole u vezi Omica,mi semenkari smo mu lagani dezert.Moze da se desi da Filip nesto ozbiljno ukenja sto je velika verovatnoca.Pa na talasu toga neko skandiranje krene.Do pre koju godinu smo pravili Veliku Srbiju,a sad ne mizemo jednog guzonjinog sina da oreramo.Cudan smo plebs...

Može samo pritisak a na razum da ne računamo? 😄

 

Lepa utakmica protiv Armanija, kao i neka najava potencijalnog novog pleja , ali da ne se zavaravamo i ne poletimo na "Šakotinom talasu". Već sutra protiv FMP-a treba nastaviti sa podrškom Zvezdi. Crvenoj Zvezdi, a ne zvezdi porodice Čović.

Edited by Laki_Majak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

procenat verovatnoće da Nebojša dovede pleja stranca...oko 15%

procenat verovatnoće da taj film nećemo gledati...čvrstih 100%.

 

tu odluku će braniti limitiranim rosterom u KLS gde bi stranac - bekap zauzeo mesto nekom od nosioca i onda ostaju samo dva mesta uz Lorenza.

jedno za krilo (Faje-Derik) i ako se Beron podrazumeva onda ladimo Gista jer Odžo ima sošku.

kilavija kombinacija je da idemo samo sa Borišom na 4 da bi prijavili i Gista...pa da probudimo jebenog Garneta u Novici i Stipanoviću koji bi Borišu vratili u tinejdžere.

 

znači, uz sav hajp...ako i bude pleja:

daj Uskokovića odma... ne treba mašna.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

ili krsten play ili nista. sve drugo je neozbiljno. nisam za uskokovica, jer je zelen za EL. probali smo sa nenadicem, radicevicem, rakocevicem... ne ide to. ubod takve vrste se desava retko. odresiti kesu za iskusnog playa ili reci da nema nista od toga i radovati se svakoj pobedi u EL dok mozemo. Sa ovakvom situacijom na play poziciji mi EL sledece sezone videti necemo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

procenat verovatnoće da Nebojša dovede pleja stranca...oko 15%

procenat verovatnoće da taj film nećemo gledati...čvrstih 100%.

 

tu odluku će braniti limitiranim rosterom u KLS gde bi stranac - bekap zauzeo mesto nekom od nosioca i onda ostaju samo dva mesta uz Lorenza.

jedno za krilo (Faje-Derik) i ako se Beron podrazumeva onda ladimo Gista jer Odžo ima sošku.

kilavija kombinacija je da idemo samo sa Borišom na 4 da bi prijavili i Gista...pa da probudimo jebenog Garneta u Novici i Stipanoviću koji bi Borišu vratili u tinejdžere.

 

znači, uz sav hajp...ako i bude pleja:

daj Uskokovića odma... ne treba mašna.

 

 

Kakav sad Stipanovic i KLS? I koga boli kurac za KLS? 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...