Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, Vredni mrav said:

Ako ce Borisa da se plasi Novice onda bolje da batali kosarku. 

 

sada verovatno i nema razloga ali predugo ga je školovao lažnjakom šuta i fizikalijama.

jedno 15 derbija minimum su odigrali i u većini ga je izbacio iz igre.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Borisu treba gurnuti u kls da igra 35 minuta da ga jebu dok ne nauci. 

 

A da merenje patke sa KKP nije najvaznije u KLS bi Radanov, Uskokovic i Djordjevic trebali biti legit opcije. 

 

Lorenzo, Uskokovic

Beron, Radanov, CJ

Dobric, Davidovac

Borisa, Djordjevic

Kuz, Gist, Ojo

 

Not gonna happen. Gledacemo full Fica i kapitena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sve sto smo pisali o Nebojsi (Korupcija,nepotizam,SPS,afere,Laki,Kosovo,privatizacija....).Moramo da se otrgneo od vredjanja i brate prastamo.Pogledamo duboko u sebe i nadjemo nesto dobro.Nebojsa Covic je tata godine🤔🤔.Nagradu koju mozemo da mu urucimo na poslednjoj aba liga utakmici ove godine 2019.Na kartonu nesto simbolicno,ne tako skupo ,da ne kazem jeftino... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Efempeovci u prvoj četvrtini mogu da ubodu najviše 7-8 poena iz igre dok ih ne prođu grčevi i napadi panike od prikaza noćne more i dok ne prestanu Filipu da dodaju loptu po difoltu...posle bude lakše.

 

Do bekstva Tomića tripovao sam da je greota vraćati ga u izmučenu filijalu jer dovoljno su patili i eto najzad igraju smislenu košarku...

ali od Gavre na ovamo ne emitujem više tako visok stepen empatije...oka ne bi sklopio dok mu ne izheklam fmp dres.

 

Večeras half-man-show u najavi:

Filipovi čuvari igraju u patikama manjim za tri broja a fmp centri za svaki slučaj primaju po epidural u svlačionici.

Još da se zadesi na tribinama neki kineski skaut da se fascinira Filipom koji mož da plodi 'till down...

 

...slavili bi Novu godinu do osmog marta.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nek to hramljenje potraje sto duze(los covek sam priznajem).

 

Nadam se da ce njegov otac dovesti sada pristojnog back up pleja.

 

Mnogo mi je zao Lorenca.Valjda sad nema sumnje da je on ipak prvi plej i ako se trazi onda je to back up.

Edited by 12Laki
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:

filip hramlje dok izlazi sa terena, javljaju mi. tako da Drakon je nehotično (?) bio u pravu.

zaista sam lupao i mislio sam da ako je nesto puklo onda da je to bila tikva. Kad vidi, on stvarno povredjen. Valjda ce se brzo oporaviti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...