Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Zizu said:

Moram i ovde! Red je i da Filipovi ljubitelji imaju uspomenu na svog idola

:lol_2:

 

 

 

1:32

 

Quote

"Čini se da taj napad na Čovića nema veze sa igrom, da se to pokreće iz nekih drugih krugova koji su verovatno politički vezani za njegovog oca i pokašavaju na taj način da ga sruše."

 

 

tenor.gif.0365dbb4df55d311a5c43bc9c92a5433.gif
 

Edited by Reginald Cousins
  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam jel su strašniji ovi likovi koji napišu ovo da je napad na filipa politički motivisan ili ovi što bi vešali novinare jer svaki izveštaj ne počnu sa čitanjem proglasa o tome da je filip štetočina koji treba zatući maljem (nakon kastracije jakako).

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

meni je doduše najjače što coach T dobija free pass u celoj diskusiji, on je ili neki marvelovski antiheroj koji namerno daje Filipu minute da bi izvrgao korumpirani režim ruglu, ili je pod oružanom pretnjom da mu Filip igra i plaši se za svoju poziciju. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:

ovi što bi vešali novinare jer svaki izveštaj ne počnu sa čitanjem proglasa o tome da je filip štetočina koji treba zatući maljem (nakon kastracije jakako).

kapiram da si osetljiv na temu...kolege/profesija...ali ovo gore ti je onako bas podmetanje

niko to ne ocekuje, niti ide u tu navedenu krajnost...ali majku mu, valjda je osnovni postulat profesije postaviti pitanje o jebenom slonu u sobi

 

s druge strane, ako se dobro secam, ti si bio na istoj liniji kad si radio intervju  sa saletom..."ni slucajno ne pitati nesto sto mu se nece svideti"...tako da si bar dosledan

ako moze niko da se ne mesa u svoj posao to bi bilo najbolje!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Swift Pancakez said:

s druge strane, ako se dobro secam, ti si bio na istoj liniji kad si radio intervju  sa saletom..."ni slucajno ne pitati nesto sto mu se nece svideti"...tako da si bar dosledan

ako moze niko da se ne mesa u svoj posao to bi bilo najbolje!


Pa loše se sećaš. Pre nego što je pričao sa mnom bilo je tri press konferencije i na sve tri je rekao "sportski razlozi i Kalinić je obavešten, zna on". I sad, ako je trebalo ja kao četvrti da ga pitam i da dobijem isti odgovor, evo grešan sam.

Ne govorim uopšte o press konferencijama što se onog gore tiče, tu nikad nema ništa pametno, nego vidim da nije dovoljno da se kaže da Filip igra loše, nego bukvalno čovek mora da se rastegne da bi neki bili zadovoljni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mairosu said:

ja ne znam jel su strašniji ovi likovi koji napišu ovo da je napad na filipa politički motivisan ili ovi što bi vešali novinare jer svaki izveštaj ne počnu sa čitanjem proglasa o tome da je filip štetočina koji treba zatući maljem (nakon kastracije jakako).

 

Svakako da bi bili gori ovi drugi kad bi postojali. Mislim da niko ne očekuje da novinari pišu samo o Filipu, ali jeste malo čudno da se do juče nije ni spominjao kao igrač koji očigledno ne paše tu. Nije da su nam baš svi sportski novinari neka gospoda koja gleda da ne uvredi nikog, svi se sećamo kad je na Blicu bio onaj naslov "Cirbes igra sa amaterima". 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Swift Pancakez said:

kapiram da si osetljiv na temu...kolege/profesija...ali ovo gore ti je onako bas podmetanje

niko to ne ocekuje, niti ide u tu navedenu krajnost...ali majku mu, valjda je osnovni postulat profesije postaviti pitanje o jebenom slonu u sobi

 

s druge strane, ako se dobro secam, ti si bio na istoj liniji kad si radio intervju  sa saletom..."ni slucajno ne pitati nesto sto mu se nece svideti"...tako da si bar dosledan

ako moze niko da se ne mesa u svoj posao to bi bilo najbolje!

Covek fantasticno radi svoje emisije i vidi se da je rec o vrsnom poznavaocu. Nije u redu ovo sto si napisao. Isto tako je glupo osudjivati nekog sto u svom poslu ne radi ovo ili ono. Sta mi znamo o tom hlebu. Lako je biti neustrasiv bez posledica i preko tastature. Covek ima ime i prezime i vidljiv je. Zna se ko je, sta je gde i sta radi. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Malo ste se zaneli drugari...i na ovoj i na temi FKCZ...Ko god napise nesto van "mainstream-a", biva "satanizovan"...opusteno bre, sala, zabava, sport, forum... 

Ne mora se bacati na zezu, ali jeste ziva istina. Agresivni mejnstrim, to je tm foruma.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:


Pa loše se sećaš. Pre nego što je pričao sa mnom bilo je tri press konferencije i na sve tri je rekao "sportski razlozi i Kalinić je obavešten, zna on". I sad, ako je trebalo ja kao četvrti da ga pitam i da dobijem isti odgovor, evo grešan sam.

Ne govorim uopšte o press konferencijama što se onog gore tiče, tu nikad nema ništa pametno, nego vidim da nije dovoljno da se kaže da Filip igra loše, nego bukvalno čovek mora da se rastegne da bi neki bili zadovoljni.

 

Zaista nemam predstavu o čemu govoriš.

Juče je izašao PRVI kritički tekst o Gnomu (Saša Ozmo) za sve ovo vreme. Drugde (u najčitanijim medijima) muk i omerta. Na TV u pre bi se samospalili nego ga pomenuli u kontekstu bkoji nije afirmativan.

Siroti mali Filip, opšta haranga protiv njega.

 

Ps

 

A evo već je angažovana bot brigada da pravi kontra (doduše debilne) klipove.

Edited by Laki21
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako derbi dočekamo sa jazavcem na parketu...do kraja sezone nam sleduju scene kao u ''Voleti Eskobara''

kada igraju tekmu do mraka dok debeli najzad ne postigne pogodak.

Znači zapišavanje KKCZ sa šaranjem levo-desno...malo po igračima, malo više po navijačima ...koliko ih tada bude u prva dva reda Arene.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

A evo već je angažovana bot brigada da pravi kontra (doduše debilne) klipove.


samo ću ovo citirati, jer više nemam snage da se bavim šta drugi pišu ili govore o filipu i kako se to odražava na psihofizičko zdravlje drugih.

 

jel' postoje neki dokazi da autor klipa radi za nebojšu ili je apriori nalepljena etiketa bota samo zato što on stvari vidi drugačije od tebe, ma koliko objektivno pogrešno? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:

jel' postoje neki dokazi da autor klipa radi za nebojšu ili je apriori nalepljena etiketa bota samo zato što on stvari vidi drugačije od tebe, ma koliko objektivno pogrešno? 

jbt reci da se zajebavas

 

pa ovaj majstor sa klipa je bukvalno rekao "ja blejim tamo cesto i filip je stvarno stvarno super decko"

ono ortaci smo pa da mu ucinim jbt

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Swift Pancakez said:

jbt reci da se zajebavas

 

pa ovaj majstor sa klipa je bukvalno rekao "ja blejim tamo cesto i filip je stvarno stvarno super decko"

ono ortaci smo pa da mu ucinim jbt


brate, pitanje je bilo ozbiljno, jesi lud da klikćem na ono i gledam studiozno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jbt reci da se zajebavas
 
pa ovaj majstor sa klipa je bukvalno rekao "ja blejim tamo cesto i filip je stvarno stvarno super decko"
ono ortaci smo pa da mu ucinim jbt
 
 

dada, toe još jedan od bisera uz ono "napadaju ga zbog oca" i čovek je bas uverljiv i ubedljiv, ja mu poverovao da je ckofi dobar dečak.

ps: ja mislim da on nije bot za razliku od nekih ovde i na tviteru, tj nije mi dao dovoljno materijala da bih bio uveren posle jednog klipa.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...