Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

44 minutes ago, drakon1 said:

Ma, ostani bre. Stoji da je ovde trenutno delimicno robespjerovska atmosfera. Nije dovoljno biti za revoluciju, nego moras biti i za giljotiniranje. Jebiga Stondisha, i meni se tako cini. Odmereni upis nije dovoljan, moras stalno da naglasavas da Filip nije igrac za ovaj tim i uz to da mu zelis sve najgore. Kratak je fitilj zbog losih rezultata, to shvatam. Ali, ako se ovako nastavi,  postace dosadno ovde na forumu.


suština

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Bože me prosti...sanjao sam Filipa kao bubnjara na novogodisnjem koncertu Riblje Čorbe...sad pametni ste ljudi...znate šta to znači.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

 

Šta je svirao? Član mafije, Nemoj da ideš mojom ulicom, Ja ratujem sam, Ljubav ovde više ne stanuje ili Kako je lepo biti glup?

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Pa i ja kazem da on nije za Zvezdu. Tacka. Meni dovoljno. Projekcije o tome da je Zvezda ogledalo drustva u kojem se nalazi (cudo bi bilo da je drugacije) nisu moj prioritet, ali razumem da to mnogima smeta i ja uopste ne ulazim u raspravu da to sto pises nije istina. Samo meni to nije prioritet u raspravi. Meni je dosta reci da Filip nije za Zvezdu, iako imam utisak da to za mnoge ovde vise nije dovoljno. Na kraju ispada da sam drugacijeg misljenja od tebe i da smo na suprotnim stranama. O tome se radi.


eto, bukvalno. lepo reče čovek gore tamo, ko kaže bilo šta za filipa da nije "mršnapolje", taj je bot, tako da kolega, vidimo se na reprogramu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

ajde daj quote gde ti je neko rekao mars napolje ili da si bot

 

eno ti pre dve strane na vrhu, ko kaže da je fikus dobar dečko taj botuje, sa ili bez sendviča. 

 

super je ovaj ciganski circle jerk, ako trener okasni još par dana ima Ruandu da napravimo od foruma. a tek ako dodje neki nepogodni, auh... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, K.Dot said:

Ali najjači mi je tvoj odgovor onom dečku. Kaže jeste da si ti okačio statistiku ali ta statistika ništa ne pokazuje. Pogledaj šta radi moja statistika iz PO, opaaaa.
A hit i top su internacionalne reči, koriste se u celom svetu, tako da nema to veze baš sa rečima već više sa onim ko ih koristi.

 

ja sam moju statistiku potvrdio i video snimcima, imas sve na aba sajtu nije problem da nadjes. 

a ovaj lik je potpuno ogolio onu njegovu naprednu. i lakijev +-. i ta tekma sa barsom, a i ona sa makabijem su lepi primeri koliko nije istina ono sto se pise o filipu i koliko je taj +- glupost od statistike.

nisam znao da je hit internacionalna rec kad hoces da kazes da je nesto smesno. zanimljivo. ni da je top rec kojom hoces da kazes da je nesto vrhunsko, odlicno, sjajno, kul.

kad kod nas vidim da ih neko koristi odmah znam koliko je sati i sa kim pricam. jer kod nas se te reci koriste samo u kuriru/informeru/telegrafu/skandalu, na pinku/grandu/hepiju/zadurzi/parovima i to sto je uslo u neki uobicajen nacin izrazavanja samo govori ono sto je opstepoznato da je ovo vecinski grand pink sns av zaostalo drustvo.

 

1 hour ago, Laki21 said:

 

 

 

i sta je tu strasno? nikad vidjeno da usled toga sto protivnik pokusava presing ili udvajanje pleja neko drugi prenese loptu? ja to vidjam u svakoj drugoj tekmi bilo kog kluba. a i ti, samo je ovde u pitanju to sto ti ne odgovora.

stvarno xoxoxo xixixi. 

 

jel si ti kacio radonji magarecu glavu?

 

 

59 minutes ago, Swift Pancakez said:

tek sad videh ovo decko te je pocistio 😄

onaj pajser moze da pocisti samo kod filipa kuci, posle slave ili nekog drugog porodicnog veselja

 

xaxaxa, hit! 

da pocistio jer je realno uz video snimak analizirao njegov ucinak, a ne na osnovu nekog +- i subjektivnih vidjenja situacija. 

isto kao i kad je 90% foruma i posle po nastavilo sa teranjem, vredjanjem i ismevalo kad neko kaze da je uopste nesto doprineo u po. ovde se tvrdilo da to nije istina, da je imao mizeran ucinak, da nije ni medju prvih 5 igraca po zasluzi, da smo jelte preko njega i zbog njega primili 100 poena, da smo uprkos njemu dobili. pa tvrdnje tipa i to sto je odigrao to je na 30 razlike i sl. 

i onda kad ja dokazem da to sto 90%  foruma pise nije istina i da je cak filip bio u 3-4 igraca tima, da je imao neke sulude brojke u ass/to, da je pokrenuo tim kad smo bili pred porazom od komsija, da je razigrao centre, da je imao ulogu cak i u odbarni. onda nailazi muk i postavljanje gifova, stavljanje na ignore, skretanje sa teme, pokusaji vredjanja. ali realnost nije briga na koju se obazirete.

samo napred, cim oteramo masnu veprinu procvetacemo. 

a i ako se to ne desi, nema veze. naci ce te vec neku novu zrtvu za pljuvanje i vredjanje i razlog zasto sve treba razjebati i oterati sve iz kluba, i zasto cemo sigurno propasti i nista necemo osvojiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:

 

eno ti pre dve strane na vrhu, ko kaže da je fikus dobar dečko taj botuje, sa ili bez sendviča. 

 

super je ovaj ciganski circle jerk, ako trener okasni još par dana ima Ruandu da napravimo od foruma. a tek ako dodje neki nepogodni, auh... 

dobro, to je nova kategorija - nesvesni bot...sto po definiciji botovanja jelte ne postoji 🙂

 

Quote

 


xaxaxa, hit! 

da pocistio jer je realno uz video snimak analizirao njegov ucinak, a ne na osnovu nekog +- i subjektivnih vidjenja situacija.

 

cekaj, jesi ti uopste pogledao taj klip?

 

nego, javlja mi se sad jedna ideja - mozda da damo istom ortaku da napravi jedan klip za ojo-a

pa svaki put kad ovaj napravi faul - evo vidite kako mu se protivnicki igrac sapleo na koru od banane i on ni kriv ni duzan dobio faul

kad mu ispadne lopta - evo, ovde se jasno vidi da nije ojo nista kriv, lose bacena lopta(sem kad je bacio filip naravno)

kad pliva u odbrani - ovde je jasno da je stratos trebao da pokrije

 

jedna sjajna analiza uz video snimak(tm)...pa mozda i zajebemo nekoga da ga odvede

 

edit: na kraju klipa da ide snimak kako njih dvojica piju kafu, i onda svedocenje kako je majkl stvarno dusa od coveka i ogroman plus za timsku hemiju

 

Edited by Swift Pancakez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Swift Pancakez said:

dobro, to je nova kategorija - nesvesni bot...sto po definiciji botovanja jelte ne postoji 🙂


sad si me utešio jer sam se u momentu uplašio da sam nešto odbotovao a bez sendviča ostah (ili bureka i ćevapa što reče neko pre). to bi već bila šteta.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

inače, dok traje ova topla međuljudska debata o Filipu, ja sam bukvalno osedeo od razmišljanja koliku nam je patku uterao bivši trener. 

vi pričate o Filipu, Tomić vam je inejblovao Filipa cele prošle sezone, i to prilično sam siguran bez diktata, ispromovisao ga je u nekakav stub osvajanja titule, onda selektirao ekipu oko njega manje-više (jer samo se njegova pozicija bekap pleja nije tražila na pijaci), opet, prilično sam siguran bez diktata, napravio logjam na četvorci, inejbluje Ojoa, i generalno je napravio svinjariju, onda u jednom momentu rešava da pokupi igračke i ode posle prve prepone, i nekako, ali nekako, ali jebeno nekako u ovih 20 stranica Demostenisanja niko o ovom čoveku ni reč da kaže. 

ili stvarno ljudi veruju ovde da je Tomić neki zvezdaški zoro koji je svojim lucidnim rotacijama ikspouzovao familiju Čović i time skriveno pozvao na revoluciju.

 

daće bog da ode u Olympiakos pa da ispadnu u regionalnu atičku, pa nek tamo igra derbije sa Egaleom, Kaliteom i Nea Smirnom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:

inače, dok traje ova topla međuljudska debata o Filipu, ja sam bukvalno osedeo od razmišljanja koliku nam je patku uterao bivši trener. 

vi pričate o Filipu, Tomić vam je inejblovao Filipa cele prošle sezone, i to prilično sam siguran bez diktata, ispromovisao ga je u nekakav stub osvajanja titule, onda selektirao ekipu oko njega manje-više (jer samo se njegova pozicija bekap pleja nije tražila na pijaci), opet, prilično sam siguran bez diktata, napravio logjam na četvorci, inejbluje Ojoa, i generalno je napravio svinjariju, onda u jednom momentu rešava da pokupi igračke i ode posle prve prepone, i nekako, ali nekako, ali jebeno nekako u ovih 20 stranica Demostenisanja niko o ovom čoveku ni reč da kaže. 

ili stvarno ljudi veruju ovde da je Tomić neki zvezdaški zoro koji je svojim lucidnim rotacijama ikspouzovao familiju Čović i time skriveno pozvao na revoluciju.

 

daće bog da ode u Olympiakos pa da ispadnu u regionalnu atičku, pa nek tamo igra derbije sa Egaleom, Kaliteom i Nea Smirnom.

u principu se slazem na temu tomica...samo sto bih dodao da ge nije inejblovao on, vec nesrecni nelimpije

prilicno sam siguran uz diktat

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Swift Pancakez said:

samo sto bih dodao da ge nije inejblovao on, vec nesrecni nelimpije

prilicno sam siguran uz diktat


Nelimpije je nakon prokockavanja ABA finala imao sreće što mu nisu tražili i nešto opipljivije, a ne ubacivanje Filipa u roster.

To ne abolira Tomića koji je imao dva leta da se reši Filipa al' ja i dalje tvrdim da je on fan njegovih kvaliteta. Nemam drugo objašnjenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

... ali nekako, ali jebeno nekako u ovih 20 stranica Demostenisanja niko o ovom čoveku ni reč da kaže. 

 

 

Kako niko... Pisah ja o tome al nikome ne bese interesantno da se njime bavi. Pa normalno kad je Covic platio Lakija da napravi scenu i tako skrene paznju sa ove situacije u kojoj se ne zna ko pije a ko placa. Klasican spin sa Filipom. 🙂

 

I ima li neko iz kluba da odgovori na vrlo jednostavmo pitanje - zasto je Tomic podneo ostavku? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da pogledao sam, i video ono sto sam video i kad sam lajv gledao mec. 

jel ti ne vidis da je dva puta 1 na 1 sacuvao kjurika? jel ne vidis da je zajdeno sa dobricem ukrao loptu za kontru peprera? ne vidis? ali zato vidis jednu izgubljenu loptu na prevodjenju i to ceo forum istice u caps locku, i pazi molim te gist jednom preveo loptu. stvarno strasno nikad vidjeno. masna veprina, gnom, kancer.

uvek ulazi na +10, a izlazi na -10. kad ono usao na 12-9, izasao na 30-20. ali nema veze i dalje cemo da vrtimo nasu pricu. ima i taj +- i napredna statistika. 

 

ovo ostalo ne bihh komentarisao, vrlo duhovito. hit! 

 

32 minutes ago, Mairosu said:

eno ti pre dve strane na vrhu, ko kaže da je fikus dobar dečko taj botuje, sa ili bez sendviča. 

 

evo i ja sam vec citirao perkosa koji predlaze i kaznu.

 

Quote

Za odbranu lika i dela košrkaša filipa čovića trebalo bi da se uvede kazna na ovom forumu

 

hit!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...