Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 minutes ago, Maverick88 said:

Ako kawai ostane u Tor sto je realni 99 posto, mislim da su Lejkersi najveci gubitnici ovog prelaznog roka 

Dobili Dejvisa i njima dovoljno. MekGi, Rondo i KCP cekaju na Lejkerse i ako ne dodje Lenard, oni su sigurni. Morali bi Grina da jure po svaku cenu, kvalitetan bek im je prekopotreban, a imace i kep za to. 

Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget moram ovako posto mi quote nesto ne sljaka

 

Znam ko je sve ostao na FA, ali svi oni zajedno ne vrede ovog prostora u capu koji im je dostupan, tako da u slucaju da Kawhi ostane definitivno su obe fransize iz LA gubitnici ovog FA. Vise sam mislio da pitam postoji li nekih prica oko zelje Blazersa da trejduju Whitesidea, Heata da trejduje Dragica npr i dalje itd, tu bi mogla da im bude sansa da urade nesto.

Link to comment
Share on other sites

Zaletele se ekipe i NYK,LAL i Klipersi da ce sa 2( LAL 1) otvorena maxa da dovuku te max igrace. Kada ono sipak, retko koji max igrac je bio realno slobodan.
Duo iz BKN se dogovorio posle lutrije verovatno.
Diangelo i Butler dobili s&t. 
Porz, MIdleton, Vucko, Haris, Klej uzeli max kintu od maticnih  klubova.
I na kraju je ostao Kawhi.
Lal su jbg gurnuli all in i imali tunel vision sto se tice Kawhija ako izduvaju jbg mogli su neki Beverli+Lopez+Lamb paket da uzmu i da tako naprave sampionski tim ili Brogdon + 1, sada to je malo teze ali tu su Moris+Green+Kazins bice problem PG tu su Rondo/Delon Wright/ Cook?

Link to comment
Share on other sites

@Manu
Tesko ce Por da pusti Hasana pogotovo dok je Nurkic muerto.
Sto se tice Heata nemamo vise imperativ da poklanjamo igraca kao sto smo poklonili Harklesa zbog razlike u Butler trejdu.
Jedino  da se spustimo ispod hard Capa, pa puste Diona, Ko,JJa ili Dragica. To je jedini logicni razlog. Tako da mogu da dobiju u najboljem slucaju Gorana za dz (pik neki ako imaju)

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, delgado said:

A nije bila propast kosarke Hamptons five ? Licimuru.

I to mi je išlo na onu stvar, mora da si me pomešao sa nekim. Taman se oni raspali, ne bih voleo da ih samo zamene Lejkersi. 

Link to comment
Share on other sites

Citam vijesti:

- Lejman u Minesoti preko s&t

- Toliver u Portlandu

- Mekonel u Indijani i sl

 

Sada je ovo vec skupljanje mrvica, fina podesavanja, menadzerske mudrolije i usluge, tako da bi uz vijest dobro dosla ekspertska pomoc.

 

I da, da se osvrnem na juce i prekuce. Ne ide mi u glavu kako je Sac dovodjenje Dedemona za 10+ milki odlican posao, a onda WCS kao njihov cetvrti pik ode u GS za vet minimum. Koji je tacno to iznos i broj godina i niko mi ne rece.

Link to comment
Share on other sites

Dedmon je preplacen 3-4 milje po sezoni. Jbga porez što si sprdnja u ligi 10 godina, pa moraš da preplatis.

WCS nije dobio pare koje je hteo, pa je dao popust GSW da bi dobio reps i zabo posle toga bolji ugovor.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Citam vijesti:

- Lejman u Minesoti preko s&t

- Toliver u Portlandu

- Mekonel u Indijani i sl

 

Sada je ovo vec skupljanje mrvica, fina podesavanja, menadzerske mudrolije i usluge, tako da bi uz vijest dobro dosla ekspertska pomoc.

 

I da, da se osvrnem na juce i prekuce. Ne ide mi u glavu kako je Sac dovodjenje Dedemona za 10+ milki odlican posao, a onda WCS kao njihov cetvrti pik ode u GS za vet minimum. Koji je tacno to iznos i broj godina i niko mi ne rece.

 

Pretpostavlja se da je Dedmon tip startnog centra koji im treba kako bi se Fox i Bagley pravilno razvijali. Dobiće sa njim konstantnost u igri, spejsing, sve ono što im je falilo sa WCS-om. Možda je to koji milion više, ali vjerujem da je postojala konkurencija. 

 

WCS je vjerovatno potpisao na jednu godinu, za navodno nešto više od minimuma. Njegov minimum, kao igrača 4. godine je oko 1.7 miliona.

Edited by OnionKnight
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, OnionKnight said:

 

Pretpostavlja se da je Dedmon tip startnog centra koji im treba kako bi se Fox i Bagley pravilno razvijali. Dobiće sa njim konstantnost u igri, spejsing, sve ono što im je falilo sa WCS-om. Možda je to koji milion više, ali vjerujem da je postojala konkurencija. 

 

ne verujem da će dedmon biti starter, logičnije mi je da to bude bagley

 

9 minutes ago, freethrow said:

Upravo sam shvatio da će Dejm da ispizdi kad vidi kakav lik je Vajtsajd...

 

ja nešto mislim da je lilly u toku za svaki bitniji potpis, navodno ima sjajan i direktan odnos sa vlasnikom

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Vaj da fak je Finiks dao Džeksona za ništa?  Mlad, dobar ugovor, popravio šut... Naravno, daleko od spektakularnog igrača, ali u njihovoj situaciji sasvim ok. Mislim da trenutno ne postoji ekipa sa manje ideje od njih. 

 

josh jackson? dečko očigledno nije pod libelu, tako da ih razumem. onaj dil gde su dali tj warrena je mindfuck, pogotovo sada kada su bacili i jacksona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

barnes je češće igrao na 4 u drugom delu seyone. i za begleyja mi se čini da je makar u budućnos' 5ica

 

Možda se bude to mijenjalo u toku sezone, ali vjerujem da će ovako biti za početak. Pokrivaće Barnes i 3 i 4, neće biti baš puno minuta za Bjelicu. 

Bagley trenutno nije 5, da li će ga tu forsirati zbog budućnosti, to ne znam. Na 5 su Dedmon, Giles, Holmes

Link to comment
Share on other sites

Džimera su oterali u Kinu, čekaju se Amare i Monta Elis... Hoćemo Bugija na 20 dana. 

 

edit: @uini sigurno je u toku Damian, nego verujem da će izneverovati kada ga malo bolje upozna na treningu, kad krene da se qrči pa dobije batine od Nurkićevog ćaleta.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, OnionKnight said:

 

Možda se bude to mijenjalo u toku sezone, ali vjerujem da će ovako biti za početak. Pokrivaće Barnes i 3 i 4, neće biti baš puno minuta za Bjelicu. 

Bagley trenutno nije 5, da li će ga tu forsirati zbog budućnosti, to ne znam. Na 5 su Dedmon, Giles, Holmes

 

nije dedmon ni u skromnijim sastavima bio starter pa neće ni sada. gilles je po meni vise 4-5 nego bagley ali videćemo. 

po meni je lock ariza na SF, barnes PF, bagley na C u startu. 

 

7 minutes ago, delgado said:

Falcon aka Heri Barns aka mrze ga svi Warrior fenovi i vole posteni nba fenovi je klasicna 4 postao nakon sto je napustio Mordor.

 

    Kako je Vini, hoces na pice danas ? 

 

ne mogu torimaux, imam combo poslovne i privatne gužvaje  ( :

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...