Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

9 minutes ago, goldberg said:

Bravo!

 

Sad lepo da Francuzi dodju i odigraju rekreativno kao protiv Ukrajine ili barem neka BiH izvuce bod i eto bar jednog iznenadjenja u kvalifikacijama.

Makedonci? Pa oni su veće iznenađenje. Dobili Švabe u gostima i masakrirali Jermeniju. Samo da i oni ne prođu kao Bosanci.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Makedonci? Pa oni su veće iznenađenje. Dobili Švabe u gostima i masakrirali Jermeniju. Samo da i oni ne prođu kao Bosanci.

 

Da, Severna Makedonija je isto iznenadjenje, hvala na podsecanju.

 

Sta je sebi dozvolila Norveska, samo 0:0 protiv Letonije kod kuce. Sad mora da se dobije Holandija.

Link to comment
Share on other sites

A uvek ih je bilo u kvalifikacijama, mozda i vise pre jer je sada izjednacenija konkurencija. Neke reprezentacije su se malo trgnule i postale neugodne, ali i dalje su tu Malta, San Marino, Farska Ostrva, Lihtenstajn, Andora, od skora i Gibraltar koji realno sluze samo za gol razliku. Velika je razlika recimo kad ti iz slabijih sesira padnu Azerbajdzan, Jermenija, Letonija, Kipar nego kad ti dodje San Marino ili Malta. Primetio sam da je u poslednje vreme Belorusija katastrofalna i primaju dosta golova koliko mi se cini. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gibraltar je uvek sluzio za popravljanje gol razlike.

 

Od ostalih ekipa iz 5. i 6. sesira - u grupi A nema ekipe koja prima mnogo golova (Luksemburg je cak treci i ima tri pobede), grupa B je bas nezgodna (Kosovo, Gruzija), grupa C ima Litvaniju koja je slaba, ali ne bas amaterski nivo, u grupi D imate Kazahstan koji je primio 8 golova, ali je itekako bio konkurentan sa 2 remija protiv Ukrajine. Grupa E, Belorusija i Estonija su znale da primaju dosta golova, ali i da iznenade. U grupi F, Farska ostrva bas tvrda na svom terenu (samo Izrael ih je deklasirao), Moldavija ocajna vec duze vreme. U ostalim grupama imate San Marino, Andoru, Lihtenstajn i Gibraltar, dok su Malta i Kipar itekako znali na pocetku da uzmu bodove favoritima.

 

Ukratko, San Marino, Gibraltar, Andora i Lihtenstajn su zalutali i ne vidim svrhu njihovog ucesca i tu su neke "depresivne" ex SSSR zemlje poput Belorusije, Moldavije i Litvanije i to je manje vise to.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dzoneee said:

A uvek ih je bilo u kvalifikacijama, mozda i vise pre jer je sada izjednacenija konkurencija. Neke reprezentacije su se malo trgnule i postale neugodne, ali i dalje su tu Malta, San Marino, Farska Ostrva, Lihtenstajn, Andora, od skora i Gibraltar koji realno sluze samo za gol razliku. Velika je razlika recimo kad ti iz slabijih sesira padnu Azerbajdzan, Jermenija, Letonija, Kipar nego kad ti dodje San Marino ili Malta. Primetio sam da je u poslednje vreme Belorusija katastrofalna i primaju dosta golova koliko mi se cini. 

Pa razlika je jer nisu u istom potu. Cipar i Azerbajdžan nisu isti pot kao San Marino i Malta. Iz tog zadnjeg je stvarno svejedno koga dobiješ. A iz ovih ostalih uvijek ima poželnijih i manje poželjnih.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

Gibraltar je uvek sluzio za popravljanje gol razlike.

 

 

Mislio je na to da ga prije 10 godina nije ni bilo u kvalifikacijama.

 

 

Danas s Rusima za direktni prolaz dalje. Ne dobijemo li to, ni ne zaslužujemo biti na SP. Vama će biti znatno teže ali sam siguran da ćete u najmanju ruku skupo prodat kožu. Vidim da je i košarkaški derbi večeras, bit će banova čeka nas vatrena sportska večer, nadam se da forum neće puknut.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...