Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

Sad tek dolazi do izrazaja sinocnji rezultat u Lisabonu,ravan malom podvigu.

Bice vraski tesko "manjim" repkama da se probiju pored Italije i Portugala. Po onome sto sam gledao u poslednjih 6+ meseci,Svedska mi je takodje jaka i neugodna ekipa. Ukoliko zreb ne pospaja neke od navedenih repki u finalu,ovima dajem najvece sanse za Katar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

U Belfastu je i Svajcarska igrala 0:0, Italijani su prvo mesto izgubili protiv Bugara. Naravno i protiv Svajcarske zbog penala, ali remi kod kuce protiv Bugara je debakl.

Pa jebiga. Ne možeš Bugarima da daš gol, ne možeš kada treba da zabiješ gol S.Ircima, ne iskoristiš dva penala protiv Švajcaraca.....Ne znam kako je moglo drugačije da se završi.

Evropski šampioni iz 2020 i 2016 idu u baraž. Zanimljivo 😁.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su se Poljaci poprilicno izglupirali danasnjim porazom i da ce verovatno ispasti iz grupe nosilaca ako Vels uzme nezainteresovanoj Belgiji bar bod (ako ja dobro racunam).

 

Sigurni nosioci su Portugal, Italija, Rusija i Skotska. Sigurni nenosioci Makedonci i 99% Finska/Ukraijna.

 

Mislim da ce u nosioce jos Vels i Svedska.

 

edit: zreb za baraz je 26. novembra.

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Pa jebiga. Ne možeš Bugarima da daš gol, ne možeš kada treba da zabiješ gol S.Ircima, ne iskoristiš dva penala protiv Švajcaraca.....Ne znam kako je moglo drugačije da se završi.

Pa zassluzeno su ispali, tj. otisli u baraz, nema tu sta da se prica. Problem Italijana je sto oni nemaju klupu. Kad uporedis sa nekim Englezima, Francuzima, Spancima...italijanska klupa je smejurija. I nisu mogli da nadomeste ovu losu formu glavnih igraca.

 

Zorzinjo i Barela su se raspali na sredini, Veratija nije bilo, a Lokateli i Tonali to nisu mogli da nadomeste. Dakle nisu imali sredinu terena. Onda u napadu falio Imobile, pa su morali da igraju ovi prosecni igraci Berardi, Beloti, Skamaka!!, Bernardeski...cak bi im i Kean znacio, a nema ni njega. Insigne nikakav, a i Chiesa igra lose u poslednje vreme, ali on je ovde bar izginuo i pokusavao nesto. Da su ostali imali tu zelju bolje bi prosli. 

 

Tako da ce Italijani morati ozbiljno da se srede i spreme za mart. Mozda su i malo poleteli zbog Eura i pomislili da su bolji nego sto jesu pa ce se kvalifikacije same odraditi, ali tesko je to moglo da prodje pored Svajcaraca koji su uvek stabilni u kvalifikacijama i moras da zaradis prolaz pored njih. Sad ce Italijani biti pod nevidjenim pritiskom jer ih jedna utakmica deli od propustanja drugog uzastopnog svetskog prvenstva, sto bi i pored osvajanja Eura bila kataklizma.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sutra ima i zanimljivih utakmica u Africi, sigurno najzanimljivija Kamerun - Obala Slonovace, Kamerun samo pobeda vodi dalje (u finalni krug kvalifikacija), gostima dovoljan i bod.

Da. U još dvije utakmice se u izravnim dvobojima odlučuje tko će dalje: Alžir-Burkina Faso i Nigerija-Kapverdski otoci.
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Pa jebiga. Ne možeš Bugarima da daš gol, ne možeš kada treba da zabiješ gol S.Ircima, ne iskoristiš dva penala protiv Švajcaraca.....Ne znam kako je moglo drugačije da se završi.

Evropski šampioni iz 2020 i 2016 idu u baraž. Zanimljivo 😁.

 + Pobjednik iz 2019. i finalist iz 2021. Lige nacije

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da gledam Holandeze ali kad sam video prazan stadion predomislio sam se. Tako vazna utakmica a deluje kao da je prijateljska. Bezveze.

 

Onda sam pustio BiH i Ukrajinu i tu je tempo solidan ali niko nije previse opasan, malo nesto kao Ukrajina, dok je BiH promasila veliku sansu malo pred kraj poluvremena.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Ja pratim Kamerun - Obala Slonovače, ljudi se bore ko da im je poslednje. A i brat Tavamba vodi Kamerun prema SP 😄

Ispade Obala Slonovače. 

1 minute ago, dzoneee said:

A i u Africi je zanimljivo. Kamerun vodi i 90' je krenuo. Sada su oni prvi i mislim da idu na SP dok Obala Slonovace verovatno ne. Ne vidim da ima neka oznaka za drugo mesto iz grupa tih njihovih?

Pobednici grupa igraju play-off. Pobednici play-offa idu u Katar. Tako da i Kamerun još nije obezbedio plasman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

A i u Africi je zanimljivo. Kamerun vodi i 90' je krenuo. Sada su oni prvi i mislim da idu na SP dok Obala Slonovace verovatno ne. Ne vidim da ima neka oznaka za drugo mesto iz grupa tih njihovih?

 

Samo prvi iz svake grupe ide u baraž za pet mesta Afrike na SP. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...