Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, Shonewizard said:

Kad sam već tu, jedna važnija stvar. Evo kako mi trenutno izgleda forum

Primeceno. Google radi na "autopilotu" i povremeno brlja sa embedovanjem reklama. Pokusacu da sredim. Ako imate opciju "x" pa da izberete kao razlog nesto kao "ad blocks content" uradite to. 

Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto

 

Nema potreba za opomenom.

 

Jednostavno, ako je provokacija tvit zvanicnog naloga ABA lige bez ikakvog komentara i post koji sadrzi samo info o terminu reprize na TV Arena bez ikakvog dodatne recenice onda nema tu sta da se opominje, neka ide ban 1/1.

 

Mada ne bi bio prvi put da se banujem zbog nebuloza. 

Za sada sam jedini na forumu koji je banovan zbog kreativnog nadimka javne licnosti, pa mogu da budem i jedini zbog postavljanja sadrzaja sa zvanicnih naloga i informacija bez propratnog sadrzaja.

 

Ovo polako postaje mucenje za sve.

Ili da se zavrsava jednom za svagda sa trajnim ili cete reagovati ovako na svaku malu hajku.

 

Bas me interesuje ko prijavljuje postove sa zvanicnog tviter naloga lige.

Jer je to sve sto smo nas dvojica postovali na temi.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi inače ne znamo da je Zvezda izgubila utakmicu kod Laktaša i zdušno se zahvaljujemo komšiji dobrome na obaveštenju o mrskom nam događaju.

 

Kad bismo se zezali.

 

Pretpostavka je onda da bih i ja, Zvezdaš, trebalo da podsećam vas, Partizanovce, o tome kada i s kim igrate i da eventualno najavim reprizu poraza kada se desi, iako znam da vam nikome ne bi palo na pamet da isti odgledate ponovo, osim retkih slučajeva sado-mazo fantazije među vašim redovima.

 

Francuske sobarice i tako to.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je nakon Zvezdinog poraza 3 dana zalosti i da je zabranjeno kaciti bilo sta u vezi utakmice sa zvanicnih kanala.

 

Posto imamo na forumu i navijace drugih klubova, pretpostavljam da je zabranjeno kaciti zvanicne klipove sa utakmica gde poraze dozive i Partizan, Buducnost, FMP, Krka, Cibona...

 

Opet vas ekipica lomi pod pritiskom i vi birate najlaksi izlaz.

Samo ne znam zasto bih ja zeleo da budem u toj prici.

 

Poz....

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Nisam znao da je nakon Zvezdinog poraza 3 dana zalosti i da je zabranjeno kaciti bilo sta u vezi utakmice sa zvanicnih kanala.

 

Posto imamo na forumu i navijace drugih klubova, pretpostavljam da je zabranjeno kaciti zvanicne klipove sa utakmica gde poraze dozive i Partizan, Buducnost, FMP, Krka, Cibona...

 

Opet vas ekipica lomi pod pritiskom i vi birate najlaksi izlaz.

Samo ne znam zasto bih ja zeleo da budem u toj prici.

 

Poz....

 

Niko nikoga ne loži, pobrisan ti je 1 post bez bana, sa  'molbom' da se takvo ponašanje zaustavi ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je vec vredjanje inteligencije ostalih forumasa i moderacije pre svega. 

 

Ovo insistiranje da nas sve ubedi kako nista lose ne radi i jos da raspravlja o tome, a moderacija samo sto im nije uputila boNbonjeru i buket cveca uz molbu... je neki novi nivo. 😄 

 

---

Podrska da se ovako isto reaguje i za neke sa "nase strane brda". 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Banovan by @NMX , jer sam avaxa @StiviKivi nazvao neobrazovanim i glupim.

 

Naravno, nastavicu da nazivam svakog avaxa koji taj svoj stav prvi iznese, jer je to cinjenica, ne uvreda.

 

Tu sam od 2006., banujte me slobodno forever & ever.

Screenshot_20211010-014023_Chrome.jpg

Screenshot_20211010-013733_Chrome.jpg

Screenshot_20211010-013254_Twitter.jpg

Kada budeš pokazao i dokazao gde sam ja izrazio stav onda možeš ovako da pišeš do tad bolje nemoj se javljaš. Ja sam više puta pomenuo da sam ZA vakcinaciju u lično ću se uskoro vakcinisati. Odložio sam zbog skorašnje zaraze covidom 19. Ja sam samo ukazao na tvoj rečnik i uvrede i uvek ću. Jer si se ponašao bahato i prepotentno. Zato si kažnjen. Evo sad si me okarakterisao kao avaxa. Što ja izričito nisam. Trebalo bi te kazniti i za to. 

A tom tvojom diplomom se diči i maši na drugim mestima a ne na forumu. 

Završio sam sa komentarisanjem tebe i sve vezanog za tebe. Ideš na blok. Ili kako se to već zove ovde na forumu. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

delim tvoj stav na temu avaxa, ali si ipak preterao sa uvredama

moze to i malo elegantnije a sa istom poentom

Ali u trenutku kad civilizovane zemlje dolaze do 90% vakcinisanih, a nama predskolska deca ostaju bez oba roditelja (Pozarevac), da li stvarno treba uvijati ili birati reci? Ne bih rekao.

 

Nije ovo diskusija tipa moze li Luka bez suta da igra na 4 ili ne...

Link to comment
Share on other sites

Verujem da je ovo sto cu napisati uzalad, ali ni ranije me to nije sprecavalo :)

 

Cooper-ov post o reprizi utakmice je provokacija 1/1 ali je molba da se uzdrzi od takvih postova greska i nastavak uklizavanja u zivo blato. Ne zato sto je pogresna procena u ovom slucaju, vec zbog principa da nikome ne bi trebalo ucitavati sadrzaj i/ili motivaciju.

 

Informacija o snimku utakmice je potpuno neutralna i kao takva ne moze i ne sme biti upitna. Nije toliko nezamislivo da Igokea ima navijace koji bi ponovo da pogledaju utakmicu u kojoj su nekog pobedili, ili bar nista manje od pretpostavke da FMP ima svoje navijace (posete u dvoranama dovoljno govore o tome). Ako nista, mozda ja nisam gledao utakmicu, a rezultat mi se svidja pa mi je ta informacija o reprizi dragocena. Osim ako nije dozvoljeno radovati se porazu Zvezde, u kom slucaju bi bilo lepo da nas moderacija o tome ovde obavesti.

 

Nebitno koliko je nesto od pomenutog verovatno, bitno je da se ljudima ne ucitava ono sto nisu napisali jer kada se to pocne raditi kraj ne postoji, a pravila i politika kaznjavanja postajace sve proizvoljnija, manje razumljiva i teza za slediti. Dakle, zarad principa moderacija ne bi trebalo da reaguje na ovakve postove.

 

Arsenije je, ko bi drugi, nedavno naveo jednostavnu istinu - forum ne moze biti boljih od nas samih, odnosno nas kao kolektiva. Ali ako zelite da zadrzite makar i privid objektivnosti i nepostojanja dvostrukih arsina, praksu ucitavanja sadrzaja bi trebalo prekinuti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je show! 😄 

 

"Jeste provokacija, ali je molba da se ljudi suzdrze takvih provokacija greska, jer je to ucitavanje motivacije" 

 

Cekaj, jel jeste provokacija ili je ucitavanje provokacije? Not sure... 

 

Da se ipak @uvrnuto i @Ne sam Safete  lepo izvinite za ucitavanje, pa vam @Cooper & friend mozda i oproste. I da vam se vise ne ponovi! 😄 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve bi to bilo lepo i tačno da smo se juče svi ovde upoznali. Svi vučemo minuli rad, zbog čega se uvek nasmejem kad neko potegne ono ''reguj na post a ne na forumaša'' jer je to nemoguće, iako je poželjno smanjiti uticaj personalizacije posta.

 

Jednostavno je, u međusobnim peckanjima, provokacijama i raspravama smo predaleko otišli, malo smo se zakopali u rovove, postali smo preosetljivi što je razumljivo pa moramo i drugačije da vodimo rasprave. Kuperov post je idealan za tatu, kao sitno kulturno potprckivanje, umesto nekih odvratnosti.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Isiah said:

Cooper-ov post o reprizi utakmice je provokacija 1/1 ali je molba da se uzdrzi od takvih postova greska i nastavak uklizavanja u zivo blato.

 

Brate mili, sta god da si napisao ispod, ne vredi ti posle ove recenice.

 

Jebe vas, ali ne sprecavajte ga jer tim ulazite u zivo blato.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Isiah pa deder objasni nam onda ovo:

  

1 hour ago, Isiah said:

Cooper-ov post o reprizi utakmice je provokacija 1/1 ali je molba da se uzdrzi od takvih postova greska i nastavak uklizavanja u zivo blato. Ne zato sto je pogresna procena u ovom slucaju, vec zbog principa da nikome ne bi trebalo ucitavati sadrzaj i/ili motivaciju.

 

 

Jeste provokacija, ali je molba greska, ne zato sto je pogresna procena (dakle jos jedna potvrda da jeste provokacija, nikakvo ucitavanje motiva), vec zato sto nikome ne bi trebalo ucitavati motivaciju. 

 

A slusaj, ja se apsolutno slazem sa tobom kad pogledamo to kao nezavisne izjave, ali ovo kako si ti srocio je zaista smesno. Da li ti mislis da mu Kuperu neko ucitavao motivaciju? Ili ne mislis - jer je jasno 1/1? Ili mislis da je ipak ucitano to? Ili...  🙂 

 

Dakle slazem se da nikome ne treba ucitavati ni motivaciju ni stavove (mada to moze da se zataska).

Takodje mogu da se slazem da je molba greska (ali je lep nacin resavanja stvari) jer kao i ti smatram da su postovi provokacija 1/1 (a kao takvi su ok, sitno peckanje, ali je pogresan topik, i to je problem). 

 

Link to comment
Share on other sites

Kuperov post nije nikakva provokacija.

Ako ga neko želi tumačiti kao provokaciju, onda je ona vrlo suptilna i duhovita. A takve "provokacije" su uvek poželjne i dobrodošle.

E sad, zašto moderacija koja je 5 dana većala da li je "gurbeti" uvredljivo i šta to uopšte znači i koja smatra da je OK da moderator nazove forumaša "govno" jer "izazvan je" sada opominje Kupera za jedan potpuno bezazlen post?

I ko su forumaši koji su riportovali ovaj post? Jer verovatno ih je bilo dosta čim se moderacija javno oglasila.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam reportovao post jer smo se načelno dogovorili da ne useravamo temu za ABA ligu. Potpuno je jasno zašto je okačio taj post, mamac da bi se neko upecao i krenuo u tatatarizam i ko zna gde bi završilo. Što se mene tiče dovoljno je brisanje takvih postova, što su moderatori i uradili.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...