Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

ne bih da pričam napamet da li si i ti bio u tom fazonu ali onaj kli sa hogar avatarom mislim da jeste

Ne sećam se ni ja, ali uglavnom se ljudi bune zato što inicijalni upis prerastre u žustru raspravu koja za predmet ima irelevantne stvari. Da su se inicijalni upisi pobrisali sad ne bi imali ovakav vax vs antivax rat, te priče koje nemaju veze sa KKCZ.

 

Na taj način bi se mogla zatrpati svaka tema na ovom forumu.

 

Tema o Opoziciji u Srbiji - da li su svi opozicionari vakcinisani?

 

Tema o Formulu 1 - da li su svi vozači/mehaničari vakcinisani?

 

Da li stvarno ima potrebe da ses svaka tema pretvara u Covid temu?

Edited by Liska Manjina
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi se u temi o Formuli 1 pisalo da li su vozaci/mehanicari vakcinisani nego da li je vakcinisina publika koja bi dolazila na stazu da se odrzava kod nas i sam dogadjaj se odrzava jednom u godinu dana. Imas gomilu dogadjaja koji je vecini platezno nedostupna, neko skupi pare da ode do Hungaroringa, eventualno Monce.

 

To je bila recimo goruca tema kod Madjara letos kao i utakmice pred punim tribinama na EP.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Ja eto mislim da o vakcinaciji treba pisati na svakoj mogucoj temi koja posredno ili neposredno utice na okupljanje ljudi i da razgovor o tome treba voditi u svakom mogucem trenutku.

 

Kao i preporuka da se predje na Xiaomi.

jednom da i ti napises nesto smisleno

...samo si usrao sa ovim drugim delom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Obrišite KKCZ teme. :classic_sleep:

 

:s_d:

 

Jasno je da se salis, ali boli me sto cu ovo reci - neracunajuci Tatu, KKCZ tema je na dobrom putu da bude najgora na podforumu... Red kukanja, red oftopika, red botovanja i prepucavanja. Ok, cesto je umelo da bude tako, ali sad imam utisak da malo "preliva". Naravno, ima sta da se procita kad dobro znane njuske pisu, drago mi je sto se recimo Ridji reaktivirao...

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

moram da bacim veliki LOL za brisanje postova na kkp topiku

vi ste ljudi komedija

Zasto?

Postovi u kojima se maliciozno navodi necije igranje za reprezentaciju bilo koje drzave, pa i Albanije ili Kosova, su trebali biti odmah obrisani i postavljaci istih upozoreni da brojanju\e tih patriotskih zrnaca nece proci.

Svaka cast, Safete, na brisanju.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mozda i jesam, ali to sto sam govno ne praktikujem uz moderatorsku palicu

nisi toliko govno da bi se kvalifikovao za moderatorsku palicu? pazi sta pises. mogao bi se neko uvrediti.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec poveli pricu o obrisanim postovima, treba reci da je veoma licemerno to uradjeno:

 

1) obrisali ste moj komentar tipa "mozda su mu oprostili ruznu proslost" nakon ova dva komentara:

  

6 hours ago, Del Piero said:

Moore ima albanski pasos...pa sta rade ti Grobari Jug, zar nisu pre potpisa odradili neki background check?

 

6 hours ago, Shonewizard said:

Vidiš da već razmišlja da li će više igrati za njih. Slučajnost? Ne bih rekao.
 

 

Dakle nekima je dozvoljeno da se na KKP temi bave light humorom a nekima nije? Po cemu se to taj moj upis tacno razlikuje od ova dva iznad?!

 

2) obrisali ste podlo ucitavanje nacionalizma/sovinizma upereno ka meni od strane Kronosa. Reportovao sam ga i dodatno obrazlozio ovo i situaciju pod prvom tackom i nikakav odgovor naravno nisam dobio od Safeta koji je verovatno bio taj koji je i brisao. Kronos i pored prilike koju sam mu dao da ispravi svoju "gresku" nastavlja sa ucitavanjem! Strasno. 

 

 

I naravno da onda mozete da ocekujete ovakvu reakciju ne samo sa moje strane nego i od drugih koji sve to vide. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...