Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ubeđen sam da ćemo biti bolji za 30% nego ,sad već, prošle sezone. Što zbog toga što teško da možemo da budemo gori na poziciji 5 (😊) ,što zbog toga što će , siguran sam, Dobrić i Ivanović biti bolji, spremniji nego predhodne. Samo da se dobro otvorimo za organizatora igre.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Bjelica postavio snimak kako super Mario ulazi u kucicu a mi na majicama imaali bas tu temu. Znaci da je zavrsen maltene  

Jos stavio #fandjo a Fandjo vozio Ferari a Ferari je crven

 

Што даље имплицира да само треба да погледамо четврту утакмицу финала НБА од седмог до десетог минута друге четвртине и све ће нам се само касти 😀

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

a kad se setimo pre odlaska bjelice u voriorse, i pred proslu sezonu kad je kao bio siguran u partizanu i onih sjajnih partija u kvalifikacijama kakav je to bivsi odron igrac bio. debeo, spor, samo pripaljuje sa 8 metara, ne dao bog, nek ide u partizan. 

mada to je bio bas on u voriorsima, i takav im je valjao jer je igrao i neku odbranu + bocnuo ponesto. 9-10 opcija, sa vrlo skromnom minutazom.

sad kad je uzeo prsten sad je vlazni san i bomba. 

 

mislim da mu je ova titula mnogo znacila, i bila kao neka kruna karijere, ali da bi nam bio ogromno pojacanje jer dolazi prepun samopouzdanja, ostvario je neki cilj, ako se dobro spremi u el moze da bude jedan od najboljih igraca, nosilac nase igre, lagano prva opcija u napadu. 

ogromni benefiti bi to bili za tim, za opcije u napadu, moze da igra i cetvorku i peticu, moze skoro sve pozicije kao sto znamo. o iskustvu ne treba trositi reci, a ja bas mislim da ima jos goriva u njemu i zelje za trofejima!

ako ima sanse, milka nemanji ruka ruci i da se izljubimo. 

mada treba odmah i dvogodisnji bar ponuditi.

bjelica, kalina, deda, dobri, laza. 

dovoljno, ostali nek se poredjaju kako hoce.

 

ja bi vratio sve domace. i bjelicu i nedovica i jovica. i petruseva uzeti naravno. plus vratiti rileta! :classic_smile: i djenku! 

i naravno jaku! 

 

jovic/dzoni/markovic(djenka)

nedovic/dobric/lazic

kalina/jaka/lazarevic/

bjelica/deda/simon

petrusev/luka/rile(kuz)

 

majk clan strucnog staba.

 

veoma specifican sastav, pun polivalnetnih igraca koji mogu na vise pozicija.

preljepo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaka blazic said:

a kad se setimo pre odlaska bjelice u voriorse, i pred proslu sezonu kad je kao bio siguran u partizanu i onih sjajnih partija u kvalifikacijama kakav je to bivsi odron igrac bio. debeo, spor, samo pripaljuje sa 8 metara, ne dao bog, nek ide u partizan. 

mada to je bio bas on u voriorsima, i takav im je valjao jer je igrao i neku odbranu + bocnuo ponesto. 9-10 opcija, sa vrlo skromnom minutazom.

sad kad je uzeo prsten sad je vlazni san i bomba. 

 

mislim da mu je ova titula mnogo znacila, i bila kao neka kruna karijere, ali da bi nam bio ogromno pojacanje jer dolazi prepun samopouzdanja, ostvario je neki cilj, ako se dobro spremi u el moze da bude jedan od najboljih igraca, nosilac nase igre, lagano prva opcija u napadu. 

ogromni benefiti bi to bili za tim, za opcije u napadu, moze da igra i cetvorku i peticu, moze skoro sve pozicije kao sto znamo. o iskustvu ne treba trositi reci, a ja bas mislim da ima jos goriva u njemu i zelje za trofejima!

ako ima sanse, milka nemanji ruka ruci i da se izljubimo. 

mada treba odmah i dvogodisnji bar ponuditi.

bjelica, kalina, deda, dobri, laza. 

dovoljno, ostali nek se poredjaju kako hoce.

 

ja bi vratio sve domace. i bjelicu i nedovica i jovica. i petruseva uzeti naravno. plus vratiti rileta! :classic_smile: i djenku! 

i naravno jaku! 

 

jovic/dzoni/markovic(djenka)

nedovic/dobric/lazic

kalina/jaka/lazarevic/

bjelica/deda/simon

petrusev/luka/rile(kuz)

 

majk clan strucnog staba.

 

veoma specifican sastav, pun polivalnetnih igraca koji mogu na vise pozicija.

preljepo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apsolutno se slazem po pitanju Bjelice👍🏻

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jaka blazic said:

a kad se setimo pre odlaska bjelice u voriorse, i pred proslu sezonu kad je kao bio siguran u partizanu i onih sjajnih partija u kvalifikacijama kakav je to bivsi odron igrac bio. debeo, spor, samo pripaljuje sa 8 metara, ne dao bog, nek ide u partizan. 

mada to je bio bas on u voriorsima, i takav im je valjao jer je igrao i neku odbranu + bocnuo ponesto. 9-10 opcija, sa vrlo skromnom minutazom.

sad kad je uzeo prsten sad je vlazni san i bomba. 

 

mislim da mu je ova titula mnogo znacila, i bila kao neka kruna karijere, ali da bi nam bio ogromno pojacanje jer dolazi prepun samopouzdanja, ostvario je neki cilj, ako se dobro spremi u el moze da bude jedan od najboljih igraca, nosilac nase igre, lagano prva opcija u napadu. 

ogromni benefiti bi to bili za tim, za opcije u napadu, moze da igra i cetvorku i peticu, moze skoro sve pozicije kao sto znamo. o iskustvu ne treba trositi reci, a ja bas mislim da ima jos goriva u njemu i zelje za trofejima!

ako ima sanse, milka nemanji ruka ruci i da se izljubimo. 

mada treba odmah i dvogodisnji bar ponuditi.

bjelica, kalina, deda, dobri, laza. 

dovoljno, ostali nek se poredjaju kako hoce.

 

ja bi vratio sve domace. i bjelicu i nedovica i jovica. i petruseva uzeti naravno. plus vratiti rileta! :classic_smile: i djenku! 

i naravno jaku! 

 

jovic/dzoni/markovic(djenka)

nedovic/dobric/lazic

kalina/jaka/lazarevic/

bjelica/deda/simon

petrusev/luka/rile(kuz)

 

majk clan strucnog staba.

 

veoma specifican sastav, pun polivalnetnih igraca koji mogu na vise pozicija.

preljepo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaboravio si Milka, Stimca, Tadiju i Kikanovica

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nini3112 said:

Neki Grcki mediji pisu PAO zainteresovan za Holinsa,ne vidim sta bi mu bilo bolje nego ovde.

Kakvo bi to zlopacenje bilo da takav defanzivac i igrac koji se podredi ekipi, zaigra u takvom rasulu od kluba

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, jaka blazic said:

a kad se setimo pre odlaska bjelice u voriorse, i pred proslu sezonu kad je kao bio siguran u partizanu i onih sjajnih partija u kvalifikacijama kakav je to bivsi odron igrac bio. debeo, spor, samo pripaljuje sa 8 metara, ne dao bog, nek ide u partizan. 

mada to je bio bas on u voriorsima, i takav im je valjao jer je igrao i neku odbranu + bocnuo ponesto. 9-10 opcija, sa vrlo skromnom minutazom.

sad kad je uzeo prsten sad je vlazni san i bomba. 

 

mislim da mu je ova titula mnogo znacila, i bila kao neka kruna karijere, ali da bi nam bio ogromno pojacanje jer dolazi prepun samopouzdanja, ostvario je neki cilj, ako se dobro spremi u el moze da bude jedan od najboljih igraca, nosilac nase igre, lagano prva opcija u napadu. 

ogromni benefiti bi to bili za tim, za opcije u napadu, moze da igra i cetvorku i peticu, moze skoro sve pozicije kao sto znamo. o iskustvu ne treba trositi reci, a ja bas mislim da ima jos goriva u njemu i zelje za trofejima!

ako ima sanse, milka nemanji ruka ruci i da se izljubimo. 

mada treba odmah i dvogodisnji bar ponuditi.

bjelica, kalina, deda, dobri, laza. 

dovoljno, ostali nek se poredjaju kako hoce.

 

ja bi vratio sve domace. i bjelicu i nedovica i jovica. i petruseva uzeti naravno. plus vratiti rileta! :classic_smile: i djenku! 

i naravno jaku! 

 

jovic/dzoni/markovic(djenka)

nedovic/dobric/lazic

kalina/jaka/lazarevic/

bjelica/deda/simon

petrusev/luka/rile(kuz)

 

majk clan strucnog staba.

 

veoma specifican sastav, pun polivalnetnih igraca koji mogu na vise pozicija.

preljepo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedino za Bjelicu se slazem, definitivno kvalitetnije pojacanje od Ilica.

 

Jovic bi preuzeo ulogu Cirbesa, da mase peskirom jer je stalno povredjen. Djenka ni ne igra kosarku vise. Koliko igraca ima i vi bi da dovedete te iste igrace sa kojima nikad nista nismo uradili u Evropi. Nigde logike

 

To ti je kao kad Cedevita, Buducnost i Mornar vrte Pulena i Ejima i nadaju se nekom uspehu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma, kakav Jović, Jaka i ostali, 0.0% šanse da ih Radonja razmatra. Pre svega treba sam Radonja da potpiše, pa da se produže Kalina i Holins. Tek onda možemo da se nadamo nekom iskoraku. Eventualno bi Holinsa mogli da nadomestimo, mada i to teško jer se navikao, uigrao i pruža tačno ono što Radonji treba, a Kalinu i Radonjića ne bi mogli nikako. Bez njih je iskorak vrlo malo verovatan. 

 

Od domaćih pojačanja verujem da je Petrušev realan, treba mu sezona afirmacije, a nama domaći centar.

 

Ilić naravno takođe realan, lično nisam oduševljen, ali trebaju nam domaći igrači na koje potencijalno može dugoročno da se računa. 

 

Bjelica verujem da bi prvo pokušao da se dogovori sa nama ako se vraća u Evropu, a bilo je govora prošlog leta da mu se vraća. Sa druge strane, deluje da uživa u GS, a i pitanje je da li bi uopšte mogli da se dogovorimo sa njim. Njegova reputacija je ipak značajno iznad Kalinićeve. 

 

Gudurića bi prihvatili sigurno, to bi bila bomba, ali šanse da se čovek pod ugovorom, u naponu snage i koji igra dobro vrati u Zvezdu su po meni male.

 

Nedović nije igrač po mom ukusu, mislim da se ne uklapa ni u Radonjićev sistem i nadam se da ga ne razmatramo. Skup je i te pare možemo bolje da iskoristimo, a on ne deluje kao tip koji daje popuste. Šanse da on dođe možda i nisu 0% pošto je očigledno da nam je strategija da dovodimo što više domaćih igrača.

 

Jaka, Jović, Dženkins...to su budalaštine. Eventualno Jović za neku sića lovu ako ode Marković. On ili Marković sa smanjenim ugovorom kao treći plej bi bilo OK. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

:classic_love:

 

Sve zavisi od toga šta imamo na 2. Ako tu ostanemo u starom dobrom 3&D fazonu, onda nam jedan Waters treba na 1 ko leba.

 

Ako pak uspemo dovesti recimo Nedovića, onda bi nam na 1 verovatno bolje legao neki floor general tipa Zo.

 

Mada, kvalitetnih igrača nikada dosta, pa bi ja Watersa ubacio u roster kako god okreneš. Inače, po mom mišljenju prototip igrača kakav bi trebao iz NBA da se dovodi u evropu. Nesporan kvalitet koji če se preko bare prebacivati između G-league i aktivnog rostera zbog tih 178cm, a ovde može da bude strašan igrač.

Koliko sam ja vidio, on je neka bolja verzija Ferrella. Taj (ili ča jači) skorerski potencial. Izbačaj mu je poezija. Quick release, a mehanika tako smooth in konstantna svaki put kad se digne na šut. Ali neuporedivo bolji pregled igre i osečaj za asistenciju, a ima i doga u njemu grrr.

 

 

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Do kad će se Jović ovde spominjati u kontekstu pojačanja. On je odavno završio sa ozbiljnom košarkom zbog prirode svoje povrede. Pisali smo tu već poprilično o tome. Slična stvar u najavi je slučaj  MPJ u Nuggetsima koji je ipak dobro unovčio svoje usluge a veliko je pitanje koliko će uopšte moći i igrati  ozbiljno profi kosarku. Daj bože da da. Kronična ozljeda leđa skoro da  faktički znači i okončanje jedne profi karijere za sportaše koji se bave raznim sportovima a pogotovo basketom gde ima toliko naglih pokreta , torzija trupa , skokova i doskoka da je to smrt za kralježnicu a posledično dalje stradavaju kukovi , kolena itd. Već se spominje i mogući trejd MPJ. Očito su shvatili sa čime imaju posla. Naravno da Jovke nije kriv šta je tome tako i da nikome nije drago zbog te činjenice ali govoriti o njemu kao potencijalnom pojačanju sa njegovom istorijom povreda tek nema smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...