Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, Betolingar Misdongard said:

 Konačno neko da kaže da je Looney trenutno dosta korisniji igrač od Wisemana. 

 

bukvalno nisam pročitao na internetu zvaničan ili nezvaničan tejk koji tvrdi drugačije. jasno je da je looney sada korisniji, pogotovo što je wiseman opet ranjen u koleno. pitanje je da li uopšte ima 7 smislenih minuta za takmičarsku košarku.ž

 

jedini problem je što ni looney nije neki primer za durable igrača, taj se skrši grdno jednom po sezoni minimum

Link to comment
Share on other sites

Fantastican uvod, moram priznati da sam odusevljen @gggggggg a ove godine si se potrudio da napises nesto i o Lakersima ❤️ 

Definitivno jedna od najboljih sezona ikad je pred nama, zlatno doba kosarke, ali posle svih ovih komplikacija zbog svi znamo vec cega pa samim tim i povecanim brojem povreda alfa zvezda lige, i ove sezone bih ostavio prostor nekom da se dokopa do titule i pored ovih glavnih favorita. 
Npr, prosle godine sam ubedjen bio da niko osim LAL/LAC/BKN ekipa ne moze da digne trofej, ali eto sve 3 ekipe su pretrpele preozbiljne povrede u odsutnim trenucima, Kee je dosao do trofeja a oni ionako imaju 2xMVP-a i poslednjih 3 sezone su svakako medju contenderima, sto dokazuje da je liga jako ozbiljna. 

 

 Finix je recimo prosle godine najprijatnije iznenadjenje i prosto neverovatno kako su CP3, osvedoceni PO maler i 2 mlada (ali izuzetno talentovana) i PO virgin igraca uspeli onako da izgaraju i plejof, pa i regularnu sezonu... Kao da su tu vec par godina zajedno. Nisam stvarno ocekivao od Bookera da onako odigra, pa ni od Ejtona koji istice ozbiljnu kandidaturu Jokicu, Embidu, Dejvisu za mesto najboljeg visokog. Puma ima elemente old-skul centra (hard roll, dobra i jednostavna igra na postu) , ali je izuzetno atletican i cepa elajapove i kuca kako hoce + je odbrambeno na izuzetno visokom nivou. Pri tom, ima neki midrangic, nije tu na nivou ovih pomenutih visokih (sut) ali moze da napreduje, pokazuje osecaj. Jeste juce bila preseason tekma ali bas se usrao u Dejvisa onako zestoko, nema napada gde nije zakucao, a Dejvis je bacao neke floutere na sigurnoj distanci od njega i sve promasivao. Finiks je stvarno top ekipa ove godine + ce se uigrati taman u 2. sezoni + su Kem Pejn, Kem Dzonson, Mikal Bridges, Crowder svi jako dobri i komplementarni igraci sa ovim triom. Ovde i dijabola kao Gee dobija svrhu kad mu ovi dvojica budu nabacivali lobove. Elfrid nije neki igrac,al bice dobar osigurac u slucaju povreda/izostanaka sa plejmejerskim vestinama

 

Kliperse takodje ne bih full otpisao, imaju dovoljno da voze regularnu sezonu a ako se Kawhi vrati za PO onda su gotovo najjaci u ligi. (manje realan scenario, je l' te). Potom, plejof Lue i jako namazani iskusni PO veterani a red bi bio da ovaj put zaigra Serdjo Ibaka. RJax i Markus razbijaju, Batke opravljen, Mann iskopan, e sad da vidimo moze i Bledsoe da poprimi Lue effect sl sezone. Ovo su sad, neki drugi, daleko opasniji Klipersi nego oni pod Docom rivers. Predvidjam im 1 titulu dok su tu PG, Lenard i Lue tu, mark my words u narednih nekoliko godina.

 

Bruklin je toliko jak da je to neverovatno, pogodili su svako sitno pojacanje u pre-seasonu i pravili milion nekih mini trejdova da bi dosli do tijela koja mogu biti korisna. Evo i taj Seku Dumbuja, pokazao je nesto prosle sezone. Cam Thomas pokazuje nesto u predsezoni. James Johnson je stara MMA iskusnjara koja isto ima neki mali svic da nesto odigra kad treba (zamena za Jeffa Greena, njega su trebali da zadrze, al dobro -> bolje sto nisu) , Mills je stvarno no-brainer za svakog contendera kao backup PG zbog suta i te off-ball igre i to je bas onako jak potpis, Millsap takodje fino, od ranije imaju strasnog borca i odradjivaca prljavog posla Brusa Brauna koji nekad moze i ozbiljno da isporuci, Joe Harris 3PTS i suterska przilica, Griffin za minimalac... tu je onda ubedljivo najproblematicniji lik Kajri sa njegovim ponasanjem/igrackim zdravljem, ali i bez njega KD-Harden okruzeni ovim igracima su ravnopravni kontenderi, stravicno. 

 

Miami mi je ekipa gradjena da proba da probije Bruklin ==> Lowry na Irvinga, Butler (+Oladipo ako moze) na Hardena, PJ Fucker kao jedini 'mini-nemesis' Durantu bukvalno jedini lik ikad koji uspe da mu zasmeta, Adebajo da potepa ovu nejach pod kosem... +dosta suta u vidu Herroa, Robinsona, (Oladipa)? , Lowryja, pa i Dedmona da kolko-tolko isparira... Ne znam mogu li izaci sa istoka opet, ali nekog jakog favorita (Phila,Kee,BKN) definitely mogu da skinu. Spo je takodje PO genije i uvek i dovede neki asset pred plejof tako da ...

 

Atalanta definitivno najbolje napadacki poslozena ekipa, u smislu sa najvise jako legitimnih napadackih opcija koje mogu da predvode napad -> Das loptu Bogdanu ili Slatkom Vilijamsu i uzivas. Pod kosem mocni imaju 2 neverovatne atlente u vidu Kolinsa i Kapele + da ne pricamo u sutu kada su tu Trae, Huerter, Gallo (Hunter) . . Oni su svakako buducnost lige i bice ih uzivanje gledati, licno bi mi drago da naprave jos veci iskorak i udju u finale...

 

Lakersi ipak losiji nego prethodne 2 sezone, pisao sam vec milion puta. Ovde vec nema assetta za neku vrhunsku odbranu Lakersa posto je cela defanzivna linija bila bekovski nastrojena, dodato je suta ali i full veteranski pristup je uvek veliki ? nad glavom tokom cele sezone i plejofa. Sezona nije ni krenula, Ariza je vec stradao, a ko zna koliko ce toga vec biti u narednom periodu... ovde prakticno igramo na karte tri mlada beka kojima su ovo trece nba sezone i tu treba da naprave jaci iskorak... Monk-Nunn-THT.... da je ostao Pope pa da imamo trio Pope-Nunn-Monk da bacamo crnu magiju protivnicima, ovako jebiga... u Russella ne verujem, a i Obrva gumi moje poverenje, mora ponovo da ga zaradi. Ekipa izgleda komicno kad god ne igra LBJ a on vodi napad.... Ravnopravni smo kontenderi sa ovim ostalima, ispod Bruklina

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod Ejtonovog ugovora, kada sam pročitao da se Finiks zajebava oko davanja max ugovora, ja sam se šokirao. Gober bez problema dobije onaj supermaksimalni sa 28-29 godina, a ne može Ejton koji je već sada odigrao i može se reći odvalio plej of bolje, nego Gober za čitavu karijeru. Ejton još ima i 23 godine i dosta prostora za napredak, on ako nabaci malčice šuta, a pokazao je ozbiljan potencijal i u tome, plus već sada šutira slobodnjake 77%. 

 

Što se tiče statistike, pa on se maksimalno podredio ekipi i bitan mu je samo uspeh tima, takoreći boli ga uvo za statistiku, Jokić level. On da je hteo mogao je lagano da forsira i uzima šuteve gde bi imao sigurno nekih 20+ ppg.

Edited by Dracarys
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Užasno potcenjujete Dekija Milojevića i njegov rad sa Wisemanom, ali dobroTM

 

Ova prevara sa zdravstvenim osiguranjem opasno preti da mi baci u drugi plan Kajrija i Hodočasnike: likovi su, pored ostalog,  aparentli prijavili popravku istog zuba u istoj ordinaciji istog dana u isto vreme, dok su za to vreme bili (koliko kapiram: dokumentovano) na različitim lokacijama diljem Amerika. Pao je opasan kopipejst. Likovi poput Tonija Alena, Milta Palasija koji je imao posao asistenta, ali i legendarni umovi poput Rubena Pattersona, Dariusa Milesa i Telfera... Ostali penzioneri u fazonu this is why we can't have nice things.

 

Crtanje logoa u paintu je genijalno, mislim da bi trebalo da razmisliš da izbaciš seriju majica ukoliko nije kopirajt infrindžent. Ne zezam se, ja bih to šetao.

 

 

Edited by freethrow
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stoudemire said:

ne znam sta je s drakarysom i delgisom, sve pisu neke postove koji mi se svidjaju ovih dana.

 

 

verovatno postaješ lejker, to ti je kao kad te ujede vampir ili vukodlak, ne ideš odmah da praktikuješ svoje novo, nadnaravno biće, nego primećuješ najpre te male i veće razlike u odnosu na svoj poznati pređašnji život. 

 

onda samo jednog dana shvatiš da treba da promeniš nick u jared dudley i otpratiš njegov nba arc iz sunsa u lakerse   : i

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Nego @delgado nakon ove uvodne analize koja ti je za svaku pohvalu 👍 barem što se mog poimanja ove prelijepe igre loptanja tiče, da li si namjerno ili slučajno izostavio Buckse, i ako možeš elaborirati tu odluku.

 

Ocigledno slujcajno, nije mi se vise pisalo 😄

Mislim da je Kee trebao vise da se iscima oko zadrzavanja Tuckera, zlata vrednog PO igraca posebno sto East ima ta dominantna 3/4 krila u vidu Duranta, Butlera, pa i Dzona Kolinsa, Juliusa..

Potpisi Georgea Hilla i Graysona Allena su dobri, Jrue se pokazao kao kljucni potez prosle god i eto, imace sansu i ove godine. U sustini nemamo izrazitog contendera ni ove godine, BKN jeste najjaci medjutim veliki broj ? stoji iznad njih takodje, tako da Kee kao ekipa kojoj je okosnica najduze na okupu ima ponovo dobro sanse da se bori za najvece domete. Middleton je paklen igrac, u rangu Bookera rekao bih...

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

verovatno postaješ lejker, to ti je kao kad te ujede vampir ili vukodlak, ne ideš odmah da praktikuješ svoje novo, nadnaravno biće, nego primećuješ najpre te male i veće razlike u odnosu na svoj poznati pređašnji život. 

 

onda samo jednog dana shvatiš da treba da promeniš nick u jared dudley i otpratiš njegov nba arc iz sunsa u lakerse   : i

 

I mene je Duds razocarao, ali kako god, titulu most athletic hands in history mu niko ne moze oduzeti...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shonewizard said:

Telfair nakon izleta sa pištoljima sada prešao na sofisticiranije načine zarade. Svaka čast, napredak je tu.

 

---

 

Ako je @gggggggg stvarno sjeo, i crtao u paint-u (ili nečemu sličnom), naklon do poda :Hail:

 

jbg, bilo mi dosadno. 

 

5 hours ago, Davai Davai said:

Ne verujem koliko si pokidao sa logoima, alal vera za trud i sve! 👏

 

RwYjCdJ.png

 

leprikon: kill me

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...