Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Dracarys said:

Kako se bliži ol star, Lejkersi igraju sve gore, zar ne bi trebalo da je obrnuto?

Do trade deadline imamo jos 13 utakmica, do Allstara 15 utakmica. Bice jos uspona i padova💪

Najbezbolnije resenje jeste neki trejd Lebrona, kako za nas navijace Lejkersa tako i za vas Kingove sledbenike🍻👍

Link to comment
Share on other sites

interesantno ce biti ispratiti gde ce nurkic i covington zavrsiti na trejd dedlajnu. a osim njih mozda i nance bude trejdovan. nance i covington bukvalno svakoj ekipi mogu posluziti i siguran sam da ce se vecina kontendera™ raspitivati za njihove cene. najzanimljivije je ipak nurkic i kome bi on najvise odgovarao.

 

kada se malo bolje pogleda, nema bas puno ovih dobrih ekipa kome je on prekopotreban tj. imaju neku rupu na centru. 

 

brooklyn ce igrati dosta vremena sa durantom na 5 u playoffu. bucksi bi bili zanimljiv tim ako lopez ne bude mogao da bude 100% na vreme. ali opet, antetokounmpo ce najverovatnije na centra kada portis bude na klupi. miami, phila, chicago, cleveland sigurno ne. boston, washington, atlanta i new york takodje nema previse smisla. ostaju samo hornetsi i raptorsi na istoku. naravno, tu se moze (treba) gledati i buducnost i sansu da ekipa koja ga uzme, moze ga planirati i za naredne sezone. 

 

na zapadu, golden state, phoenix, denver, utah, minnesota sigurno ne. memphis bi mogao da ga trejduje za adamsa, lakersi ako su ludi, sa njima se nikad ne zna. clippersi ako se zele resiti ibake. dallas...jedina ekipa koja ima neki argument da proba. ostale ekipe ne vidim neki smisao.

 

ugovor mu je 12 miliona, dakle trejd nije tesko izvesti, pitanje je samo kome je realno potreban u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ništa od Netsa ni ove sezone. Samo se zapitajte koliko je velika trojka odigrala mečeva zajedno u proteklih sezonu i po? Ja mislim da je to mizerna brojka. Znači, oni nemaju nikakav kontinuitet, stalno je barem jedan od trojice odsutan. Irving je često povrijeđen i muči se sa raznim demonima, Durant je nakupio veliki broj povreda u karijeri, Harden varira na granici profesionalizma.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2022 at 7:16 PM, Miki28 said:

@delgado vratice se Russ bolji. Sad je u teskom kanalu ali vjerujem u Russa💪

 

Vcrs mozes gledati tvog brata Jeff Greena, nevjerovatno mi je da ga Lebron nije vrbovao.

 

I bi Jeff Green. Gledao sam snimak ujutru bez gledanja rezultata (kao nisam znao ko je pobedio 😄 ) sve do stoka razlike...

Dvajtara bio dobar u prvoj cetvrtini, drzao nas je tako sto je kupio otpatke i ofanzivne skokove, ali onda je krenula barazna paljba Denvera, pre svih Bonesa Hylanda i tu je bio kraj. Sutirali su u jednom trenutku 15/21 trojke, necesto sami kao duhovi, klasicni practice shotsi... Bez Monkovih eksplozija (pa i Melovih) , mi nismo u stanju ni egal da drzimo protiv 80% ekipa u ligi. Rotacije se potpuno nejasne, svako vece razlicita startna petorka, Dwight koji tokom sezone premalo igra --> kapiram da idemo na snizavanje petorki sa Davisom(kad igra) i Jamesom na centru, ali kad ti je tim toliko los nekad moras da ubacis (kakav takav) kvalitet bez obzira na stil igre koji forsiras, poklonili smo Ronda koji bar ima dobre kosarkaske rezone a Davis je jos insistirao na njegovom vracanju i sada smo njega pustili niz vodu, a ostavili besmislene likove poput Bejza, Arize, Ellingtona, Jordana...   

 

mucni elington udje juce u igru, cepi tricu na svezinu i posle ne moze da se poveze na obe strane terena u nastavku svoje minutaze. bejz je bio najgori starter u ligi prvih mesec dana a onda je i vogel skontao da je lik postao klasican DNPovac ili da ga pustis da malo ispali one svoje grozne suteve u blowoutu... mucni trevor je juce ubacio tri trice, i ko zna kad ce sledeci put dobaciti tog ucinka, stvarno od svih deluje najtragicnije, plasim se i kad zasprinta malo da se ne polomi, juce mu je Bones lomio kicmu samo tako. Jordan jbg uvek bio losija verzija Dvajta, pa tako i sad, samo jos vise washed. Bredli jedini od svih bekova odigra legit odbranu, al i on se retko pojavi suterski. Zbog toga smo i imali KCP, Karusa, Srudera, Denija Grina... jaka odbrana pre svega na bekovskim pozicijama (kad smo vec napadacki ograniceni tu) ali zato se neko od pojedinih zapali na smenu pa nekako prezivimo... 

 

Uzevsi sve u vidu, broj timova koji nas je pregazio, skor sa under 50 i skor sa over 50 timovima, raspored koji sledi, ne pise nam se nikako dobro ukoliko se ne napravi neki trejd. Ovo za Jerami Granta deluje kao jedina moguca i naravno najbolja moguca opcija ukoliko je Detroit voljan da nam pomogne. THT se uklapa u timeline (hehe) sa Cadeom, talenat je a opet na solidnom ugovoru, svakako i njemu treba dosta veci usage za neki dalji razvoj i napredak, i da im se da Nunn kao gunner sa klupe a mi da dobijemo Jeremiju. Atletski bi postali znatno jaci, odbrana (+defanzivni skok) bi se znatno poboljsali, a covek je i legit strelac. Kad vec nismo potpisali vetmin Granta u vidu Jeffa Greena, koji nekako uvek uleti u ekipu gde se glavni na tim pozicijama ispovredjuju i onda igra rolu startnog PF-a vise nego odlicno u nastavku. Strasan cutter je u pitanju, juce se nazakucavao samo tako + pospremio otvorene trice. Moze da brani i cetvorke i centre, i da solidno isprati bekove. Koliko bi se npr manje osetio izostanak Davisa da smo imali takav tip igraca da igra na petici - Jeff/Jerami. 

 

Sto se mene tice, uzivam u partijama Kinga, "skupljam" poene i tesim se sto najverovatnije ni Kawhi ni Durant nece doci do nove titule i cilj ostaje da ni Curry(GS) ne osvoje, kako se Steph ne bi izjendacio, tako da mi je mozda i najbolja opcija da PHX osvoji, da ni Giannis ne krene mnogo da preti, ali tesko mi navijati za te pustinjake pa se nadam i nekom cudu da Heat moze ove sezone da nadje zdravlja&sporcke srece da zaokruzi svoju pricu trofejom. I jos manje se nadam da ce se Davis vratiti zdrav i dominantan, pa da ce Russ podici nivo igre u drugom delu sezone i da ce to kliknuti od allstar pauze. + GM Pelinka na deadlnu. @Miki28 Necu vise nikad pljuvati lakerse niti ista lose reci o njima, ako obecas da neces vise prizivati trejd Tune Squad kapitena.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Sto se mene tice, uzivam u partijama Kinga, "skupljam" poene i tesim se sto najverovatnije ni Kawhi ni Durant nece doci do nove titule i cilj ostaje da ni Curry(GS) ne osvoje, kako se Steph ne bi izjendacio, tako da mi je mozda i najbolja opcija da PHX osvoji, da ni Giannis ne krene mnogo da preti, 

 

DvvSsG6WwAAaReA.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Mislim da je dakle za sve najbolje da sunsi uzmu

Ne znam da li je baš za sve najbolje ali za mene jest bez ikakve dileme 🤗. Ako ubodu tu četvorku u trejdu koji je čini mi se sve izvjesniji ovaj tim svakako ima sve ono što je potrebno da ode do kraja osim naravno ako ih povrede ili covid ne spriječi u tome.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...