Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 hours ago, Dingospo90 said:

Jeste, ali praznjenje hale je vrlo efektivno. Nadam se da ce ova utakmica postati reper za buducnost. Jedno ili maks dva upozorenja i odmah praznjenje hale. Nakon 2-3 utakmice bi ta stoka bila napusavana od strane ostatka hale, a ako imamo srece vecina njih bi i prestala da dolazi na utakmice.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

Iskreno, savršeno me zabole za efekat, ako sam platio kartu i nisam uradio ništa da bi me neko isterao napolje 3 utakmice. Pa prvi ja ne bih išao na neku sledeću, a ne taj što pravi sranja. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

 

Citam da je Kalina ladno izasao na sporedni izlaz da bi izbegao zandarmeriju i pridruzio se navijacima

Lazarevica neko pita za njega kaze "vodi navijanje" :default_coffee:

njemu mozda i najvise ovo znacilo :23:

 

 

Veliki je pritisak bio na njemu jer je prvi put u karijeri dobio ulogu lidera ekipe. Da smo izgubili sigurno bi bio prvi na udaru. 

Link to comment
Share on other sites

Vepar-1.png

 

Holins prevara, Lojd teška prevara, Dobrić tri puta korisniji uprkos tome što je nula od igrača...

 

Znači Dobrić > Holins > Lojd, mada su realno sva trojica smeće 

 

 

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Zvakalo je dupe ciganjske gace izmedju petka i ponedeljka, a na temi uglavom "sve je ovo normalno" raspolozenje.

 

Dobismo tacno za onoliko koliko smo bolji, a to stvarno posle prve 4 utakmice nije bilo previse. Iskusnija, namazanija i smirenija ekipa koja je ove sezone igrala Evroligu. Svaka cast igracima i strucnom stabu, ostvarili su zacrtan cilj, a to nije bilo nimalo lako u ovom trenutku.

 

Moram da dodam, da me je hvatala teska mucnina kad god sam procitao upise koji pravdaju Kalinicevu svinjariju na kraju, kao "mnogo mu je znacilo, pa je pukao" i slicne gluposti. Uradio je to nakon sto je njegov trener proplakao kzs zato sto je igrac iz protivnickog tabora(koji je mnogo mladji i, usudio bih se da kazem, ne preterano pametan) uradio nesto slicno.

 

Vidi se da je saradjivao sa najvecim Srbinom, jer su obojica fejlovali na onoj "u pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi".

 

Otvaranje teme prelaznog roka istog momenta kad je dobijena majstorica, a pre pocetka kls-a moze opravdati floskulu da navijaci Crvene Zvezde jos dosta treba da uce da bi razumeli kosarku.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Trazim malopre neku fotku Dede sa cigarama na netu i naletim na ovo: https://www.infocentarjug.rs/u-mestu-davidovac-kod-vranja-zaplenjeno-2-500-paklica-cigareta/ 

 

Nomen est omen,jbt! [emoji1]

Ništa tu nije slučajno i kod mene ima selo Davidovac gde rumuni štekaju pljuge po kućama koje švercuju preko grane. Pre par sezona ekipa mladjih delija nacrtala transparent ,,Davidovac 19320 čeka titulu" (jer ih ima 3-4 u Srbiji) i kada su krenuli na majstoricu zaboravili da ga ponesu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Carl Johnson said:

 

Otvaranje teme prelaznog roka istog momenta kad je dobijena majstorica, a pre pocetka kls-a moze opravdati floskulu da navijaci Crvene Zvezde jos dosta treba da uce da bi razumeli kosarku.

Ja sam samo otvorio na zelju vecine a kao sto vidis vec je ispisano sedam stranica tamo. Niti ce da promeni ista sto je sad otvorena niti bi ista promenilo i da je otvorena za 13 dana.

 

Prvo, plej of je bio dosta mucan jedva smo cekali da se zavrsi, ne zbog prelaznog roka, neko da se zavrsi, a kad se vec zavrsio zasto da ne i prelazni rok. Lepo sam napisao mozemo o tome ko da ide, ko da ostane i eventualno o zeljama na centru koji ce nesumnjivo doci. Sve su to izvesne stvari i desice se za manje od 15 dana sto je bas ubrzo.

 

Drugo, kao sto si mogao videti Sarac je najavio 2 pojacanja a javio se i Kum da stize jedno pojacanje. Kum se javio u istom danu kad je otvorena tema, to znaci da nisam pogresio niti oni koju su trazili da se otvori jer se u klubu uveliko radi na tome. U tom pogledu tvoj komentar nije na mestu kao ni Guruov ili jednostavno Kum je tamo neki lik po vama i on isto treba da uci, jel?

 

Trece, Zvezda treba da uci od drugih El klubova koji su vec uveliko izvrsili promene i da ne dovodi sebe vise u situaciju da nema kompletan tim pre priprema. Zapravo treba da ima kompletan tim pre sredine Jula, da reaguje sto pre moze i dovede sto bolje igrace za manje novca ako moze, kao sto cemo imati ove sezone gotov tim za mesec dana. Pa sta bi ti, da uskratis ciganima omiljenu temu da stoji otvorena svega 15-20 dana?

 

Cetvrto, u evroligaskim klubovima a mi hocemo da budemo bolji od svih njih, uveliko traje prelazni rok. Da ne kazem 2 meseca unazad. Licenca moze biti samo delimican izgovor. Evo sacu da otvorim temu za Evroligu pa da ti malo ucis sta se sve desavalo u Evroligi u prethodnom periodu, umesto da spocitavas nekome sta je ko naucio.

 

Peto, "jos dosta treba da uce da bi razumeli kosarku." Ovo bi me mozda i uvredilo da nisam sasvim siguran da duze godina imam veze sa kosarkom od tebe osim ako nisi bas mator. Kad kazem imam veze sa kosarkom ne mislim na odlaske utakmica i navijanje.

 

edit: Evo jos jedno pitanje, zbog cega na primer ne mozemo da pisemo o zeljama na centru a sa sigurnoscu znamo da centar dolazi, i to uskoro?

 

Ajde daj nam ti analizu sezone posto ti znas kosarku, daj najavu za Kls(derbi tek za 10 dana pa o cemu drugom da se pise), daj nesto. Nauci nas, posto mi nismo nista naucili.

 

Nigde nisu zavrsena domaca prvenstva od evroligaskih timova a svi vec dovode pojacanja... Sad mi ti kazes pa imaju licence pa znali su pa ce igrati El... Pa evo mi smo osvojili Abu sad i znamo da cemo igrati El. Sta je problem onda?

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uvrnuto said:

 

Hoćete trejd Safeta za uinija? 😄

 

6 hours ago, Kooineeperk said:

 

Pakuj, al' ako moze recimo i @Barkley#34 uz Safeta. Dacemo vam i pik prve runde drafta. 

 

6 hours ago, Gudura said:

Ima jos nekoliko pikova na nasoj temi, prebacio bi ih preko ograde, bez da trepnem🤣

 

imam no trade clause, kao melo onomad. tako da, ocistite mi stranu za iso i gledajte kako jab-stepujem uz 25 suteva per game. 

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...