Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Ako sam Lakiju stavio reči u usta, izvinjavam se. Ako sam pogrešnom forumašu kreditirao čuvenu rečenicu, takođe se izvinjavam 😅

Cini mi se da je formulacija bila da bi radije pucao u kolena nego dao Holinsa, umesto muda, al poenta je ista 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Darko Pancev said:

Pefi je fizicki dobar cim se osmelio Radonja da ga stavi u igru... 

 

Samo je hteo da nam se pohvali i pokaze sta je kupiJo. 

 

12 hours ago, Kooineeperk said:

Aaaaahahaha na KZS niko nije imao pitanje za Radonju (mada nije im puno ni vremena dao). Sve je jasno. 

 

Rajku stavili traku preko usta i zakljucali ga u orman. 

 

9 hours ago, Tamburinjo said:

Takodje sam uveren da nista od ovoga sa tribina ne bi bilo moguce da nije dobijen mig od Covica.

 

Ne preteruj. 

 

2 hours ago, bodo said:

Ali Dejo je za mene nešto posebno. Vodolija ko i ja 😊.

 

Saturn vam tranzitira znakom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U toku prenosa sinoc kaze Kole "Nikola Kalinic potencijalni reprezentativac Srbije"  😄 😄 ja pao sa stolice, najbolja trojka u Srba, medj 5 u EL trenutno je 'potencijalni' reprezentativac... kad ono danas spisak igraca za reprezentaciju Kalinic nije ni potencijalan 😄  ispred njega vedete ove magicne igre i kosarkasi u zivotnoj formi Radanov, Jovan Novak i Zagorac Rade. Jel ovo neka zajebancija sta? 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se vrati White i ako zaista dovedemo to pojačanje na centru jer čini mi se da Kuz nakon sjajnog starta ipak popusta pomalo ( ništa neuobičajeno za oscilacije jednog igrača u formi tokom sezone) i kad  se Pefi uigra sa timom, mislim da postajemo granična F8 ekipa gde bismo lako mogli čak i zaigrati u final eight. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bekrinjo said:

Na TV je išao snimak te situacije samo iz jednog ugla, korak kojim je Koprivica sapleo Holinsa je bio apsolutno neprirodan i da sam sudija svirao bih prekršaj a kako je istim sprečavana čista kontra onda je i nesportski.

 

Najveca greska sudija, namereno saplitanje, nesportski faul, umesto toga Mur zabija tricu i smanjuje na pet razlike, a trebalo je da bude +10 za KKCZ. Ipak, razlika u igri je bila prevelika da i takva jedna greska sudije resi nesto. U 4/4 za tili cas sa plus 7 je povecano na +21. 

 

Veliko trenersko ime ne znaci uspeh, to bar znaju navijaci Zvezde, Pesic je bio dva puta kod nas, pa znamo kako smo prosli. Ovako smo se i mi kurcili tamo negde 2005,6,7 sa Gurovicem i drugarima i opet dobijali po picoki u svakom finalu. A i kasnije kad je dosao Covicu onoj sezoni kad su u timu bili Schilb, Brown i ostali, sve dok nije dosao Dejan i posebno 2014 u leto kad su dosli Kalinic, Jovic, Markus i ostali. Nakon toga je sve istorija. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Devil In My Pants said:

Drago mi je zbog pobede i pisao sam da je Dejo mnogo bolji od Zoca, ali on se takmici sa EL trenerima.

 

..🔴🔴🔴

😎😥

 

slabo ti je to. 

Ajde reci bolji je i od Vuc... , dobro ajd da ne preterujemo. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Tamburinjo said:

U toku prenosa sinoc kaze Kole "Nikola Kalinic potencijalni reprezentativac Srbije"  😄 😄 ja pao sa stolice, najbolja trojka u Srba, medj 5 u EL trenutno je 'potencijalni' reprezentativac... kad ono danas spisak igraca za reprezentaciju Kalinic nije ni potencijalan 😄  ispred njega vedete ove magicne igre i kosarkasi u zivotnoj formi Radanov, Jovan Novak i Zagorac Rade. Jel ovo neka zajebancija sta? 

 

Kolega na istom smo mestu pali sa stolice, baš u tom momentu kažem ženi da je ovaj lud kad kaže za top 5 krilo u evropi da je potencijalni reprezentativac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

Edit- JOB ode u Koreju 😎😥

 

Realno šteta. Meni je on u onoj ulozi kod Deje, gde je igrao bliže košu, izgledao kao mnogo ozbiljan potencial, čak za EL nivo. Ali jbg kad on izgleda nije bio otvoren za tu vrstu promene i hteo da igra kako je on zamislio, i po cenu da završi u Korei.

 

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Deluje da je ovo uradjeno u dogovoru sa Zvezdom, zbog preopterecenog rasporeda i potrosnje igraca. 

 

I ja sam prvo pomislio, dok nisam video Efesove igrače na spisku

 

edit: ali može biti da je nešto na tome. Nema ni Luče na spisku, a tu je Jaramaz

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

I ja sam prvo pomislio, dok nisam video Efesove igrače na spisku

 

Nisu svi iz Turske, nema Gudure. Jasno da je dogovor sa Saletom, sto je slucaj i sa Zvezdom. I ranije su se neki igraci prikljucivali prozorima al ne naravno dvi. Kad vidimo koliku minutazu gura Kalina ovo i nije tako los potez, sem ako ne zelimo da zavrsi sezonu na stakama.

 

edit: korigovane greske 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mmajstor said:

 

Deluje da je ovo uradjeno u dogovoru sa Zvezdom, zbog preopterecenog rasporeda i potrosnje igraca. 

 

Jedino to ima smisla. Mi u tom periodu imamo utakmice sa Uniksom i Zanitom koje nam mogu znaciti za taj famozni Top8 kojem se nadamo.

 

Ako Letoniju i Belgiju ne mozemo da dobijemo bez Kalinica i jos par igraca, onda nam je slaba rabota. 

 

Svakako ne ocekujem da odigraju nesto ni Uskokovic a mozda ni Davidovac za repku a ne znace nam gotovo nista za Zvezdine utakmice (imamo Lazarevica umesto Davidovca ako treba). Jedino sto mozemo osetiti nedostatak Dobrica. 

 

S druge strane (mada je pre tema za temu Repke), uzasi promiskuiteta ako nam Zagorac bude igrao za repku. Meni je zao grobara kada im on igra, ne bih da nas bude zao svih nas. 

Link to comment
Share on other sites

Nakon Milana 28.10 imali smo period od preko 15 dana kada smo u Beogradu i ekipi je bas prijalo. Nakon jedne pobede za zagrevanje protiv Mege, dobili smo PAO, Asvel i Partizan uz jedan izlet do Hrvatske. Mislim da se na Kalinicu najbolje videlo koliko je znacio ovaj domaci raspored jer je unistio i Asvel i komsije.

 

Sada nam se obrce raspored i imamo 4 od 5 utakmica u gostima u narednih 20ak dana.

 

@Baskonia

@Real

@SCD

Uniks

@Zenit

 

Bilo bi sjajno kad bi se ovaj period pregurao sa pobedom u Podgorici i bar jednom u EL na gostovanju, uz pobedu protiv Uniksa koji deluje kao tip ekipe koji ce nas vrlo tesko dobiti u Beogradu.

 

Nakon toga do kraja godine je prilicno povoljan raspored, a trebalo bi i ekipa da se kompletira i zategne do kraja.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Moja zna koliko je sati kad je tekma. Prvo sam ih ucutkivao i pizdeo dok sam jurio strimove za basket, pa sam onda probudio i nju i klince kad sam krenuo da se derem Gooool kada su zaspali oko 11. Sincic od dve godine dosao preplasen iz sobe pa je krenuo i on da skace samnom, raduje se i vice takoe, a nema pojma zasto. Zena koluta ocima al sta da joj radim 🙂

  • Like 3
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...