Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ako smem da izjavim, nisam odgledao mnogo vasih utakmica prosle godine, ali zar nije Trifa plej, kako sad odjednom trojka? Zna Zeljko sta radi, ali bilo bi dobro da od malog napravi jednog pleja za repstaciju, mislim ako moze ne bi bilo lose 🙂

Klasicna trojka. Igrao krilo celu proslu i pretproslu sezonu

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Klasicna trojka. Igrao krilo celu proslu i pretproslu sezonu

 

E do Sebastijana, sve mi je nesto u glavi da je Trifa kod Trinkija igrao na pleju i da je to bio u mladjim kategorijama... Bas sam polagao nade u njega da moze to da izgura pod Zeljkom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Pa valjda je Trifa i igrao pleja u mlađim kategorijama, al kad je stasao za seniore valjda su videli da od te priče nema ništa. 

Ne znam za ranije, ali Trifa je igrao pleja na U18 gde smo osvojili zlato. Ekipa sa Petrusevim, Pecarskim, Ilicem, itd. Elem, igrao je tu pleja jer nije imao ko drugi, ali i tada se videlo da i pored dobrog pregleda igre i bbal iqua to nije njegova pozicija. Nisam ni sada nacisto koja je njegova pozicija, verovatno je blizi trojci (sad sam proverio visinu, definitivno trojka, mislio sam da je nizi od 199).

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jakob Aman said:

Klub sa ozbiljnim ambicijama ne bi smeo na krilnoj poziciji da ostane sa izborom iz prošle sezone. Pozicija Kuruksa mi nije definisana.

Kuruks je tu da penetrira sa krila i da meće iz otvorenih pozicija.

 

Igrač za 3/4 ali u euro košarci više za 4 iz nekih taktičkih razloga.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djurava said:

Znaci po tebi Panter , Avram i Page, svi na dvojku. Aj videce mo na kraju sta ce biti

 

Sumnjam da ce Pejdz ostati. Nema on sta da trazi u sistemu ZOCa.

 

Ali decko je cista 2. Nema nista plejevsko u sebi.

 

Sve i da ostane, on i Kevin su 2, Avram 1/2. Dakle, svakako trebaju jos 2 igraca na 1.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Sumnjam da ce Pejdz ostati. Nema on sta da trazi u sistemu ZOCa.

 

Ali decko je cista 2. Nema nista plejevsko u sebi.

Pa to sam i ja rekao, ako se resite Page docice 2 igraca ako ne onda samo prvi plej

Po meni za vas bi bilo najbolje da ako ode Page dodje prvi plej plus recimo Stefan Markovic

Edited by djurava
Link to comment
Share on other sites

Pa moglo se citati izmedju redova kod izjava da ce Avram uzimati minute i na kecu. Ali i pored toga mislim da cemo dovesti dva pleja. Bitna je i dubina u rosteru. Nije Pejdz igrac koji previse opterecuje budzet. Ima drugih koji primaju slicne novce i nisu pruzili ni 10% Markusovog ucinka.
Naravno, ja ne znam kako razmislja trener, ali zaista sumnjam da ce mu Pejdz igrati pleja.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto bi bili jedini klub koji bi igrao sa 4 beka u rotaciji.

Zvezda je na Dobrića, Lazića, Davidovca i Lazarevića dovela Kalinića pa niko ne misli da je to bahaćenje.

Duga je sezona, opet će kovid, i moramo ući u ritam sa 14, 15 igrača.

Biće tu sigurno 5 bekova i jedan klinac.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

1- xy, xy

1/2- Avram

2- Panter, Pejdz

2/3 - Trifa

3 -xy, Danguba

3/4- Kuruc

4/5- Lidej

5 -  xy, Mozli

Znaci ode Zagor.

Meni nelogicno da ti u 12 bude samo 3 igraca na 4 i 5 . Mislim da sigurno necete zadrzati Page kao 5 igraca na 1 i 2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam misljenja da ce Obradovic gurati postepeno u vatru bar jednog od trojca - Radovanovic, Tarlac (ne znam da li smo produzili s njim) i Jovanovic. Iskreno, ja bi se otarasio Zagorca i dao minute nekom od ovih. Jovanovic je cista dvojka, bar ono malo sto sam video, tako da ce on tesko do minuta. Takodje, sumnjam i da ce Petrovic tu dobiti sansu na kecu. Naravno, sve ovo sto govorim se odnosi na Aba i EC. Za ova kls takmicenja ce dobiti priliku ako budu strpljivi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...