Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 hours ago, KKPNS said:

Ocekujem jos jedno 30+ gazenje pred nasim navijacima.

 

Iskreno sumnjam da ce nam ovaj zgusnuti raspored otezati posao jer mi nikad duzu klupu nismo imali. Ovo je ekipa gde bukvalno samo za Dangubica i Miletica mogu da znam da nece biti igraci utakmice, svi drugi imaju potencijal za tako nesto.

 

Nisam se ni najmanje nervirao sto smo igrali lose donedavno jer se videlo da ovaj tim prsti od talenta, i samo je pitanje vremena kad ce to sve doci na mesto. Ovo je mlada ekipa gde su usponi i padovi potpuno normalni. Tek sledece sezone ocekujem ono pravo, ali se nadam da cemo vec u zavrsnici ove videti koliko moze ovaj tim.

 

Obozavam da gledam kako mladi tim raste iz utakmice u utakmicu i ovo mi je omiljeni tim jos od onog 13/14 kad smo imali Lovernja, Bertansa, Bogdana, Lea, Gagija, Milutinova..

 

Nemam kako da gledam, ako neko bude imao link da pusti bio bih zahvalan.

Dobro došao, ali nemo više kate molim  :classic_smile:

  • Like 7
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Sjajna procena da se pristane na igranje ove tekme dan i po nakon Hamburga.

 

Strašno skup poraz koji znači oproštaj od šansi za prvo mesto na kraju lige. Što je najgore, drugi poraz kući, da ne veruje čovek.

 

Bez obzira na umor, sramotan pristup. Baš sramotan.

koji umor crni sine, em sve kuci igrali em cipiripi ekipe, i ne sto su bili cipiripi, vec su i dolazili bez pola igraca..

  • Like 3
  • Thanks 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

 

Nisi skontao, kao i obično, probaj opet.

nisi ti skontao.. umor ne postoji.. 

 

i da, samo bi budala pristala da igra protiv raspale mege, koja je dosla bez 4-5 igraca, 2 dana nakon jos raspalijeg hamburga. bas losa procena partizanove struke.

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ne sam Safete said:

Kod nas skroz suprotna priča od one ustaljene da ti trebaju domaći igrači jer strance boli Q, najnaprženiji su nam Kevin i LeDay

 

 

Zato i mrzim prebrojavanje krvnih zrnaca u smislu domaći/stranci, iskusni/mladi. 

 

Na više od pola sezone mi smo potpuno nedefinisani, ne znamo šta radimo sa plejom, slično i na krilu.

 

Koliko je nenormalna situacija na pleju najbolje govori podatak da Željko najviše veruje Avramu, čim je gusta tekma minimalizuje minute i ulogu Mura i Madara. A prednost Avrama jedva i da postoji, eto najmanje će se trpati, pa su nešto manje šanse i da usere, ali i da kreira nešto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, KKPNS said:

Ocekujem jos jedno 30+ gazenje pred nasim navijacima.

 

Iskreno sumnjam da ce nam ovaj zgusnuti raspored otezati posao jer mi nikad duzu klupu nismo imali. Ovo je ekipa gde bukvalno samo za Dangubica i Miletica mogu da znam da nece biti igraci utakmice, svi drugi imaju potencijal za tako nesto.

 

Nisam se ni najmanje nervirao sto smo igrali lose donedavno jer se videlo da ovaj tim prsti od talenta, i samo je pitanje vremena kad ce to sve doci na mesto. Ovo je mlada ekipa gde su usponi i padovi potpuno normalni. Tek sledece sezone ocekujem ono pravo, ali se nadam da cemo vec u zavrsnici ove videti koliko moze ovaj tim.

 

Obozavam da gledam kako mladi tim raste iz utakmice u utakmicu i ovo mi je omiljeni tim jos od onog 13/14 kad smo imali Lovernja, Bertansa, Bogdana, Lea, Gagija, Milutinova..

 

Nemam kako da gledam, ako neko bude imao link da pusti bio bih zahvalan.

 

Dobrodosao nam, ali nemoj vise prognozirati ove sezone, kad te moli brat.

 

Edit: kasnim 😁

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Težak poraz.

To je basket, ne možeš potceniti nikog.

Idemo na pobedu u Turskoj da zaboravimo ovo.

 

Prvo moramo sa cibosima. A s obzirom na to da smo se lagano oprostili od 1.mesta u ABA, mora se jos jace u EC.

 

Da ne budem shvacen pogresno, oprostaj od 1.mesta na tabeli ne znaci i oprostaj od trofeja. Neko bi rekao da nam se vratilo za Igokeu i SC, ali ovako vise ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Mene najiskrenije bas briga i za prvo mesto i za baba ligu i za evroligu

Ali ozbiljno, ne kazem voleo bi da osvojimo sve ako mozemo mislim super ako ne jbg teraj dalje (cak bi mi mozda najdraza bila domacica al dobro)

Vec sam pisao da bi najsrecniji bio (da kazemo da je situacija normalna da nema korone) da na svakoj tekmi u areni imamo preko 10 soma ljudi, znaci dolazi zadra ili igokea ili ko vec a ono nivo200 pun a vala ima ljudi i na nivo400, znaci bez obzira na protivnika 10-12 somica tu je a za malo teze tekme 15-16 ko iz pi♡ke, na terenu partizanstina i sta ti jos treba

Znaci nije stvar u porazu normalno da ne mozes sve dobiti normalno da ne mozes sve dobiti ni kad si favorit ali ovaj bol u q mi je negledljiv ovo nase pocecemo da igramo neku odbranu od 35min me ubija a to se bukvalno ponavlja na svakoj drugoj trecoj tekmi, zagradi ebeni kos jel umes to da uradis jer moraju i tek punoletni klinci da ti skidaju lopte pred tvojim kosem paaaaaa jbt koji im je djavo nek se nose

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ranzo said:

Mene najiskrenije bas briga i za prvo mesto i za baba ligu i za evroligu

Ali ozbiljno, ne kazem voleo bi da osvojimo sve ako mozemo mislim super ako ne jbg teraj dalje (cak bi mi mozda najdraza bila domacica al dobro)

Vec sam pisao da bi najsrecniji bio (da kazemo da je situacija normalna da nema korone) da na svakoj tekmi u areni imamo preko 10 soma ljudi, znaci dolazi zadra ili igokea ili ko vec a ono nivo200 pun a vala ima ljudi i na nivo400, znaci bez obzira na protivnika 10-12 somica tu je a za malo teze tekme 15-16 ko iz pi♡ke, na terenu partizanstina i sta ti jos treba

Znaci nije stvar u porazu normalno da ne mozes sve dobiti normalno da ne mozes sve dobiti ni kad si favorit ali ovaj bol u q mi je negledljiv ovo nase pocecemo da igramo neku odbranu od 35min me ubija a to se bukvalno ponavlja na svakoj drugoj trecoj tekmi, zagradi ebeni kos jel umes to da uradis jer moraju i tek punoletni klinci da ti skidaju lopte pred tvojim kosem paaaaaa jbt koji im je djavo nek se nose

 

 

6VQy4Ls.gif

Link to comment
Share on other sites

Njima nije igralo pola tima ali nama nije igrao Zagor, jasno se vidjelo na kraju šta je veći hendikep.

I moram da dodam, dok sam bio mlađi pa igrao basket recreativo, pa ti se zalomi dan igraš odbranu kao Smailagić, stariji te bukvalno šutnu nogom u dupe sa terena i nema da se pojavljuješ mjesec dana na istom.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze meni cova nemoj se zajebavati sa seljakom on te spusti na svoj nivo på te razvali na iskustvo. E sad ne stoji poredjenje zbog VJa ali  Željko bi mogao malo da poradi na ovim utakmicama.Čovek je 30 godina osvajao evrolige i svašta nešto ali ovdje u našem selu je druga priča. Kod DV su ove utakmice dobijali na snagu u prvih 25 30 minuta a u gostima Božić i Kec neki mladi s kraja klupe da se dokaze ili ko je raspoložen već tog dana. Ali odbranom i nikako drugačije. Mi to u ovoj ekipi nemamo i zato će ABA biti teška. Nama su veće šanse u eurocupu. U ovoj ekipi je samo Dangubic sa iskustvom igranja ovih utakmica nakon jevrope. Ovi prekaljeni stranci su samo to i nista vise.

Na silu forsiramo hajp gdje ga nema. On se zaslužuje.

Megi zaista čestitke ionako su osvejdoceni grobari na toj klupi nije mi zao rezultata nezasluženo bi bilo da su izgubili.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...