Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 hours ago, Gudura said:

Ja ne znam kako dodjoste za 2 dana od "volim ovaj tim i kako raste kroz sezonu, slaze to Zoc polako" do "nema ovde srece, bezmudasi, pleja bez, ne vidi se koncepcija, a pola sezone proslo...itd".

Ja mislio da je "mi smo timcina-kamen na kamenu" polunedeljna vrteska nas TM, ali izgleda da je to zarazno😀

Ovo je vise osvrtanje na moj post, nisam video da su drugi ovako pisali.

A moje misljenje se svakako ne menja nakon jedne utakmice.

 

I dalje sam veliki optimista sto se tice ove ekipe. Ne samo sto je veoma mlad tim u pitanju, nego i sto prvi put igraju zajedno. Ponavljam, treba biti strvpljiv i sve ce biti ok. 

 

Ovu utakmicu konkretno ne mogu da komentarisem jer nisam imao priliku da gledam.

 

Ajde malo optimizma ljudi. 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, realno *w said:

 

Ne postoji F4 ABA lige, osim ako ne bude opasno sranje sa koronom.

 

Postoji plejof u kojem je domaći teren ogromna prednost, a mi smo se sa Cedevitom i ovom tekmom, oprostili od te prednosti. U drugom delu idemo i u Ljubljanu i u Podgoricu, još jedan ovakav kiks i borićemo se da ne bude tu i lošije mesto od drugog.

 

Nisu porazi u Ljubljani i Podgorici nikakvi kiksevi.

 

Zapravo, sa ovim porazom Partizan je veoma daleko od 2. mesta (osim ako se Buducnost ne raspadne, a konstantno igranje sa 8-9 igraca moze da uzrokuje raspad), a jos poneki kiks i eto borbe za zadrzavanje 3. pozicije.

 

Naravno, zaboravlja se i da je jako nezgodno igrati te PO meceve sa 5. ili 6. ekipom i zato ce i KKCZ i KKP i KKB grebati i rukama i nogama da ne budu ispod drugog mesta na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

Bez pleja, kome je glavna karakteristika razigravanje ekipe, jako je tesko, tako da su rezultati za sad vise nego dobri

Što se tiče "oslabljenec Mege, ko malo vise prati primetio bi da Musikic i Ruzencev bolji od tih igraca koji fale

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ma kakav Tristan, opet medijska naklapanja. Koji bi smisao pozajmice bio? Jedino da ga Real pozajmi na minimum 2-3 godine 😆

 

a bilo bi vam ispod časti da odigra do kraja sezone za partizan a da real uzme lovu nakon što ga dogodine draftuju u nba?

 

jeste vi evropski celticsi i sve ali ni njima čak to nije ispod časti.

tristan vukčević bi bio jedan od najboljih igrača partizana / zvezde / budućnosti /olimpije, tako da, sve je okej.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

a bilo bi vam ispod časti da odigra do kraja sezone za partizan a da real uzme lovu nakon što ga dogodine draftuju u nba?

 

jeste vi evropski celticsi i sve ali ni njima čak to nije ispod časti.

tristan vukčević bi bio jedan od najboljih igrača partizana / zvezde / budućnosti /olimpije, tako da, sve je okej.

 

O kakvoj casti pricas? Ideja nema prakticnog smisla, da uzima minute Alenu koji je tu na 3 godine. Ako ga Real nekim cudom (lol) oslobodi ugovora, to je druga prica. Onda se moze potpisati na vise godina.

 

bold - da je to tako u ovom trenu, ne bi bio promil sanse da ga Real salje bilo gde

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je tristan vukčević ozbiljan nba prospect a ti kako hoćeš.

takav bi sigurno bio upgrade u odnosu na kapetana zagorca na koga kukate, ne znam zašto ti je smailagić igrač koji bi gubio minute zbog vukčevića.

 

sve je to nebitno, jer je vest pričam ti priču

mene iritira kada vidim to "ako neće da potpiše na 2-3 godine"...ma ko ste vi da prihvatate samo neki tempo u kojem prigrlite igrača, pa ga razvijate dok vam on donosi berićet ispod cene i na kraju poentirate sa novčanim iznosom koji vas vodi na jahte. to vreme je prošlo a sada se zove "miško" ili miška, kako ja volim da ga zovem.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakve veze imaju Zagorac koji je neko cetvrto krilo po bitnosti u klubu (dobro, trece jer se Kurucs ne snalazi) i Vukcevic kao igrac koji moze da igra samo centra?

 

Pozicije 4 i 5 su vec prepunjene u Partizanu i tu vise nema minuta. Lessort je igrac za oko 20 minuta ili vise, kao i Smailagic i LeDay. Ostaje nekih 10-15 minuta, a to popunjava Koprivica (jer koji je smisao njegovog dovodjenja ako ce biti zakucan za klupu?)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

Imas poentu.

 

Ono sto me zanima, kako je to Tristan apgrejd u odnosu na Zagorca (igracki svakako da), kada nemaju veze po poziciji koju igraju.

Prica se da nije u pitanju pozajmica. U tom slucaju Lesor je tu do kraja ugovora samo, do kraja sezone. Iduce godine Ledej, Smajli, Tristan i Balsa. Lepa prica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

 

Ono sto me zanima, kako je to Tristan apgrejd u odnosu na Zagorca (igracki svakako da), kada nemaju veze po poziciji koju igraju.

 

 

u mojoj maloj glavici, tristan vukčević je PF/SF, što je recimo pozicija zagorca, (samo SF/PF kod njega)

 

nije definitivno centar a nije ni bek.

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je igrac koji je 2,13, nema neki sut za 3 poena, nije nesto brz ili eksplozivan.

 

Meni to lici na 4/5 varijantu, 3 ni u ludilu ne moze da igra - prosto ne postoji igrac te konstitucije i visine koji u Evropi igra poziciju 3.

 

Sto opet govori da ce Smailagic + Lessort + Leday + Koprivica morati da se odreknu minuta u korist Vukcevica, sto nema mnogo smisla za ekipu koja igra EC sa pauzama od po mesec dana.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uiniZanima me, on sa svojih 213, plus sto ima 18 godina (nije iskljuceno da ce jos rasti par cm) ima li on zapravo potencijal da ikad bude koriscen na SF? Ako si ga pratio, bar u ovoj fazi karijere, kakve su mu noge, moze li on da isprati krilo?

 

@goldberg

Ako je do 2023, ima logike, ima smisla. Lesor je tu za ovu sezonu. Ovakav talenat se ne propusta, ako ima sanse.

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

@uiniZanima me, on sa svojih 213, plus sto ima 18 godina (nije iskljuceno da ce jos rasti par cm) ima li on zapravo potencijal da ikad bude koriscen na SF? Ako si ga pratio, bar u ovoj fazi karijere, kakve su mu noge, moze li on da isprati krilo?

 

 

nije bitan taj SF momenat, već bi mi radije išao i na SF nego na C

 

gledao sam ga u par tekmi, definitivno mi ne izgleda kao centar, bez obzira na visinu

5 minutes ago, goldberg said:

 

Meni to lici na 4/5 varijantu, 3 ni u ludilu ne moze da igra - prosto ne postoji igrac te konstitucije i visine koji u Evropi igra poziciju 3.

 

 

 

hmmm, da li poslušati željka obradovića ili goldberga ako vukčević potpiše??

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze Obradovic da se posmatra kao trener i nedostizna visina za nas amatere, a Radonjic da se spusta na amaterski nivo i da mu se zamera sto je doveo ovog igraca ili nije ubacio onog drugog igraca.

 

OK, neka je potencijalni NBA prospekt - to je i Jovic, to je i Petrusev, daj i njih ako moze pa da se dodje do brojke od nekih 19 igraca u sastavu.

 

Prosto, klub je mogao da kaze "ovde KKP, zainteresovani smo za igraca, da li imamo deal da ne dovodimo onog Lessorta?" ili "sad smo prepuni, ali smo zainteresovani da dovedemo igraca za sledecu sezonu, mozemo li da se dogovorimo?"

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...