Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

37 minutes ago, Miki28 said:

Dal gleda nekog ovog laznog Brazilca? Ej njemu zakonom treba zabranit da se navi fudbalom, decko je dijabola. Pas jedan jedini ne umije da ubode

Pa zar on nije bolji igrac od Bruna?

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mr clutch said:

Pa zar on nije bolji igrac od Bruna?

On nije ni igrac. Decko jedan jedini pas ne umije da odigra. Klasicna muva bez glave, toboz trckara okolo da drugi kazu wau al trci, al se trudi a veze sa vezom nema.

 

Jedan od najgorih veznjaka koje je PL vidjela a Brazilac. Nevjerovatno.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Prelepo je gledati Celzi-Lester sa navijačima, i bez onog lažnog zvuka.

 

Složio bih se sa tobom da nisam osuđen da utakmicu gledam preko Sport kluba. Zvuk sa prenosa se skoro ne čuje, ali je zato Gojko pojačan na maksimum. Više od godinu dana čekanja na utakmicu sa navijačima i debili upropaste prenos.

Link to comment
Share on other sites

Al' ga je zunuo Tielemans. Casper vrhunski skinuo sjajan sut Mounta, ono je bilo bas dobro.

 

Slazem se sa Barosom, los posao Sport Kluba. Zvuk sa terena umanjen, jedva su se culi navijaci kod gola. Dok je Gojko jedan od onih likova koji vrlo glasno dise, pa je uvek imalo sta da se cuje.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da je Celsi trebalo da mu da sansu. Gori od Artete nije bio. A i ovo Tuhel sto je uradio je samo sok-terapija, nisam ubedjen da ce nastaviti on uzlaznom putanjom. Slicno je bilo i u Dortmundu, posle su ga iz svakog kluba motkom terali.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da bi Arteta imao gori rezultat od njega, a i nije da mu nisu dali sansu. Dobio je u samo jednom roku $250M pojacanja i to u klubu koji bukvalno ima dva prva tima i zavrsio je na 9tom mestu, kada je smenjen. Tuchel je napustio PSG kao najuspesniji menadzer u istoriji Ligue 1. Za PSG je sve osim osvajanja Lige sampiona neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2021 at 1:12 AM, McLeod said:

Ja i dalje mislim da je Celsi trebalo da mu da sansu. Gori od Artete nije bio. A i ovo Tuhel sto je uradio je samo sok-terapija, nisam ubedjen da ce nastaviti on uzlaznom putanjom. Slicno je bilo i u Dortmundu, posle su ga iz svakog kluba motkom terali.

Ljudi, stavljajte pare na Chelsea u kladionici za osvajanje lige šampiona i da završi na trećem mestu u PL ove sezone :classic_biggrin:

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...