Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

 

Tuchel je pobedio Pepa u posledne tri utakmice i time stavio tacku. Covek je pre cetiri meseca preuzeo tim na devetom mestu u Premier ligi i sada je prvak Evrope.

Video sam Rummenigea u publici ali ne i Al-Khelaifia. Steta, mogao je na kraju da prikaze ritualno odsecanje patke , zbog toga sto je dao Tuchelu otkaz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ti je fudbal, dva kluba koji su prva izasla iz superlige igrala finale, a Chelsea je osvojio drugu titulu prvaka Evrope i Juventusu, Benfici, Forestu i Portu.

 

Dosadan mec, bez mnogo sansi za City, ali to se i ocekivalo od finala.

 

Manchester City tek prvo finale, bas losi rezultati za njih u LS. Ne znam sta treba da se desi pa da konacno osvoje ovo takmicenje (vazi i za njih i za PSG).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari, evo i mene posle dužeg vremena, setih se da postoji novi forum pa rekoh da napišem koju...

 

Želeo bih da pohvalim Tuhela, kakvu je mašineriju od Čelsija napravio, nisam njihov fan, ali čovek me je oduševio. Onako razbiti Real a sada i Mančester Siti, taktički, tehnički i trkački ih je nadigrao, zaista zaslužena pobeda, Kante prešao igricu opet. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne smatram greskom PSGa sto su otpustili Tuchela, njegov rok trajanja je 2-3 godine. Specifican trener i tezak za saradnju. Nisam bas siguran da ce da doceka 2022 u Celziju. Sto kod mene nece da umanji njegove trenerske kvalitete. Mislim da ce ga karijera u nekom trenutku odvesti u Italiju.

 

On dok je radio u Majncu imao je velike varijable. Jedne sezone se bori za LE, a naredne donja polovina tabele. Imao je stabilno okruzenje gde rezultati i njihov kontinuitet nisu u prvom planu i ceo taj proces se gradio strpljivo. Osnovni cilj je da se obezbedi opstanak. Dve slabije sezone nadoknadi tako sto ekipa zavrsi u top7. Mislim da mu to predstavlja problem od kada je napustio Majnc i da se slabija sezona ne tolerise jer nije prihvatljiva za renome kluba. A i bio je on tamo glavna zvezda iako se o tome nije puno pricalo i nastavio je tamo gde je stao Klop i uveo je Majnc u Bundesligu. Prosao je on vrhunac i sa Borusijom i sa PSZom, njegovim otpustanjem su procenili da ne mogu da idu gore i sveza krv je bila potrebna. Smatram da je za obe strane donesena najbolja odluka. Sve se to gleda duze od aktuelne sezone, ne verujem da bi uspeo da ponovo podigne PSZ i igraci koje ima u Celziju mu mnogo vise odgovaraju za njegove takticke zamisli. Pokazao se on kao dobrim trenerom za probijanje barijera u svim klubovima.

 

Cim dobije otkaz u Celziju, javice se Mek koji ce reci da je krsina od trenera.😄

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam pricao da je krsina od trenera, ali je svakako daleko od top klase. I ovo je osvojio jer ga je manje vise usralo, jer je Gvardiola jedan pajac koji se bavi vradzbinama i izvodi debilne timove u najbitnijim utakmicama. Povreda De Brujnea je samo zatarabila poraz.

 

P.S. Ima jedan trener koji je zavrsio karijeru pre 50. godine, a osvojio Ligu Sampiona. Ime mu je Roberto Di Mateo. Sok terapija, sreca, splet i srecnih i cudnih okolnosti, jako specificna sezona.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Daleko od top klase je uz samo 2 primljena gola u 10 utakmica dobio:

 

Gvardiolu x3

Simeonea x2

Klopa x1

Zidana x1

Murinja x1

Anćelotija x1

 

Uz Kontea ovo su najveći treneri današnjice, tako da...

 

Što se tiče Di Matea, šok terapije, sreće i spleta čudnih okolnosti, mogao si slobodno da spomeneš i Avrama Granta koji je bio na jedno klizanje od trofeja Lige šampiona. Samo postoji jedna velika razlika između timova koje su njih dvojica vodili i ekipe koja je u subotu postala prvak Evrope.

 

U jednoj su igrali neki od najvećih igrača u istoriji Premijer lige, dok je drugi tim pun klinaca koji tek treba nešto da postignu. 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, McLeod said:

Nikad nisam pricao da je krsina od trenera, ali je svakako daleko od top klase. I ovo je osvojio jer ga je manje vise usralo, jer je Gvardiola jedan pajac koji se bavi vradzbinama i izvodi debilne timove u najbitnijim utakmicama. Povreda De Brujnea je samo zatarabila poraz.

 

P.S. Ima jedan trener koji je zavrsio karijeru pre 50. godine, a osvojio Ligu Sampiona. Ime mu je Roberto Di Mateo. Sok terapija, sreca, splet i srecnih i cudnih okolnosti, jako specificna sezona.

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2021 at 6:16 AM, McLeod said:

Nikad nisam pricao da je krsina od trenera, ali je svakako daleko od top klase. I ovo je osvojio jer ga je manje vise usralo, jer je Gvardiola jedan pajac koji se bavi vradzbinama i izvodi debilne timove u najbitnijim utakmicama. Povreda De Brujnea je samo zatarabila poraz.

 

P.S. Ima jedan trener koji je zavrsio karijeru pre 50. godine, a osvojio Ligu Sampiona. Ime mu je Roberto Di Mateo. Sok terapija, sreca, splet i srecnih i cudnih okolnosti, jako specificna sezona.

Osim Krstajica ima li jos neko dobar u tvom tefteru?

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...