Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

12 minutes ago, Alek The Great said:

Ima li neke veze ako bude nereseno regulare i onda u produzetku pobedimo 4 razlike?

Ne vaze poeni iz produzetka. 

2 minutes ago, kokodakalo said:

Gleda se pobeda na kraju tj razlika nakon produzetaka. Bar je pre tako bilo pa je bilo nekih cudnih sitiacija da ekipa koja vodi juri nereseno.

Upravo zbog ovoga. 

 

Nego, 'ajde srecno, jeste teska situacija sa igrackim i strucnim kadrom, ali lopta je okrugla, Lokomotiva je dosta pomogla, ovo je sada prilika da se barem nesto izvuce iz sezone. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Rekoh u nekom trenutku, velike su šanse da se samo raspadnemo do kraja. Nakon našeg vođstva serija 19-5 za njih. Zdraaaavo.

 

Nešto ne mogu ni da se ljutim na naše. Nije da se nisu trudili, jednostavno ne umeju i to je to. Daj juniore.

 

Kako čudne brojke - mi bacanja 59% (11 promašenih), oni trojke 50%. Imali su 22(!) izgubljene lopte, od kojih smo mi ukrali čak 16. Sudar dve grupe loših od kojih su prošli manje bedni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije moglo ovo da se dobije nikako. Pejdza su stavili u dzep, non stop je udvajan. Trebao je jos jedan igrac spolja. Promaseni ziceri i bacanja su odlucili. Jesu oni pogodili 14 trojki, ali iz vecine tih pokusaja ostali sami ili mi nismo bili dovoljno agresivni.
Nerezonski ovaj pokusaj Jankovica da zavrsava desnom rukom jer to pojma nema.
Nikakav napredak ovde nije bio samo malcice veca zelja. Ova ekipa je jos jednom dokazala da joj i dvocifrena razlika nista ne znaci jer je protivnik moze anulirati iz 3-4 napada.
Sad sledi borba za opstanak u Aba.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Rekoh u nekom trenutku, velike su šanse da se samo raspadnemo do kraja. Nakon našeg vođstva serija 19-5 za njih. Zdraaaavo.

 

Nešto ne mogu ni da se ljutim na naše. Nije da se nisu trudili, jednostavno ne umeju i to je to. Daj juniore.

 

Kako čudne brojke - mi bacanja 59% (11 promašenih), oni trojke 50%. Imali su 22(!) izgubljene lopte, od kojih smo mi ukrali čak 16. Sudar dve grupe loših od kojih su prošli manje bedni.

Skoro da sve potpisem samo nisam siguran da ste veceras bili više bedni. Ovo sto Zdovc igra je uzas.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Skoro da sve potpisem samo nisam siguran da ste veceras bili više bedni. Ovo sto Zdovc igra je uzas.

Jasno mi je šta kažeš. Eto, kad ekipa ima 22 IL, od kojih je 16 otišlo direktno u ruke protivniku (dugo to nisam video), očigledno je koliko si grozan. Međutim, sad vidiš kakvi su oni koji uspeju da izgube od takvih.

 

Problem naše ''bednosti'' jeste u tome što stoti put ove sezone delujemo da smo tu negde, ima i finih perioda, a znaš da će se do kraja sve raspasti. Nisu nas izneverili ni ovog puta.

Link to comment
Share on other sites

Jankovic je siromasni Kuzmic, uzas. Da su vam igrali centri vjerovatno biste dobili nekako. 

 

Sa druge pozicije biste isli na Unics, ako je to uopste i bitno sad, ali jasno da bi tu sanse za prolaz bile mizerne. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...