Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

Wtf iz zoran lukic?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Zoran_Lukić_(basketball)

 

Ne izgleda sad ovako, osedeo je. Elem, nisam pratio njegove timove, mislim da je u jednoj sezoni sa Rocestijem dobio Zvezdu. Rocesti i Luk Babit su bili tad nosioci. Ali cene ga u Rusiji prilicno, a mislim da je bio i u ruskoj i u srpskoj reprezentaciji.

 

Edit: Ipak nije radio u srpskoj reprezentaciji, vodio je mladu rusku.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

 
https://en.wikipedia.org/wiki/Zoran_Lukić_(basketball)
 
Ne izgleda sad ovako, osedeo je. Elem, nisam pratio njegove timove, mislim da je u jednoj sezoni sa Rocestijem dobio Zvezdu. Rocesti i Luk Babit su bili tad nosioci. Ali cene ga u Rusiji prilicno, a mislim da je bio i u ruskoj i u srpskoj reprezentaciji.
 
Edit: Ipak nije radio u srpskoj reprezentaciji, vodio je mladu rusku.
Postavljen je za selektora nase mlade repke tj za igrace do 18 godina.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jakob Aman said:

Podmladjivanje ekipe. Ova sezona ce jos biti i dobra...

 

Tacno vidis da ne znaju gde udaraju, niti naznaku bilo kakvog plana. Bice podmadjivanje po svaku cenu, glava kroz zid stil. Samo zato jer je to 180 pristup u odnosu na skorasnje sezone, po sistemu trazili ste, sta vam sad ne valja?

 

Nema veze sto ce to biti uglavnom trecerazredni kosarkasi koje Misko i Covke nisu lopatom stigli da pokupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

E, ako me nešto nervira oko KKP i derbija, je ovo oko branjenja tih 41. Verujem da će biti naprženi danas i da će dati maksimum koliki god. Mi smo jebeni Partizan i loženje je uvek na 100 u derbiju.

 

 

BUKVALNO, samo Coop prica o tome i niko vise na ovom svetu. Na stranu sto je taj "cilj" sramota sama po sebi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto ne planiram da gledam režirano iživljavanje samo bih zamolio neku naivnu dušicu da oko pola 10 ostavi rezultat na topiku, čisto da vidim da li je i poslednji km pao.

A možda sutra ujutru uz kaficu i pročitam šta ste pisali šta vas je sve iznenadilo i razočaralo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...