Jump to content

Recommended Posts

42 minutes ago, L' Imperatore said:

Pa naravno da smo u kanalu. Ne misliš valjda da si one premije od Evrope ostale na računu kluba?

Ma naravno da jesmo u kanalu, ali nije isto kad se to obelodani i ovaj lov u mutnom.

Nemam ja ništa protiv posta na koji sam dao odgovor, samo postavljam sliku sa druge strane štapa.

To što je Boa oprostio dug je pre svega iznuda i znak da je car go. Tek posle toga možemo komentarisati gest čoveka velikog srca.

Na forumu generalno znamo da nazovemo stvari pravim imenom i to nas čini drugačijim definitivno. Ali, ne znači da ih na drugim mestima prepoznaju i vide kao ovde. Bolje i da ne pričam o tome jer ću se iznervirati po ko zna koji put.

• Like 4
46 minutes ago, Neme said:

Ma naravno da jesmo u kanalu, ali nije isto kad se to obelodani i ovaj lov u mutnom.

Nemam ja ništa protiv posta na koji sam dao odgovor, samo postavljam sliku sa druge strane štapa.

To što je Boa oprostio dug je pre svega iznuda i znak da je car go. Tek posle toga možemo komentarisati gest čoveka velikog srca.

Na forumu generalno znamo da nazovemo stvari pravim imenom i to nas čini drugačijim definitivno. Ali, ne znači da ih na drugim mestima prepoznaju i vide kao ovde. Bolje i da ne pričam o tome jer ću se iznervirati po ko zna koji put.

U pravu si. Realno, ovo jeste iznuda. Ali, mogao je Boćko da kaže idemo na sud, i na kraju bi dobio pare.
A zašto dajemo premije koje ne možemo da isplatimo - to je pitanje za istražne organe!

• Like 1

Terzicu, govedo raspalo, bitango jedna! Nije li te sramota, some jedan. Covek oprašta tolike pare dok ti i onaj izDrkela pljačkate klub. Naletećete na Di Marzia, ali ne na novinara Đanluku koji najavljuje nove Italijane od niko ne zna kojih para, već na onog Ćira iz Gomore da vam pomaže nekog talentovanog Napolitanca.

• Like 1