Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

12 hours ago, Del Piero said:

Broj 1 i 2 su Poljska i Slovenija sigurno. Mi mozemo da budemo najvise broj 3, a najverovatnije cemo biti broj 4 iza italijana. 

Kako je nefer taj sistem gde možeš da budeš i najbolja ekipa, a ipak ideš sa pozicije 3. 

 

Neko juče reče računica nam je, verovatno, Kuba ili Argentina u osmini finala.

 

Juče sam malo pogledao Meksiko. Simpatična ekipa, nisam ih ranije gledao. Bugari baš pali.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Realno je i nefer sistem da se pravi poredak po ucinku u grupama (inace mi se svidja ova zamisao 1-16, ali ne vidim kako moze da se izvede da bude fer). Ali kad je vec tako mi smo prosli vrhunski sa ovom grupom. A ovo automatsko davanje Poljskoj i Sloveniji 1 i 2 je posebna prica, ali koliko sam razumeo to je bio uslov da oni organizuju SP (tj. uslov je bio da igraju pred svojim navijacima, a kao 1 i 2 su im to obezbedili), posto je trebalo da bude u Rusiji.

Link to comment
Share on other sites

Argentina, koja je osvojila bronzu u Tokiju, zamalo ispala u grupi. Dobili su Egipat 3:2 i idu dalje kao treceplasirani. I to najverovatnije na nas, posto je realnije da budemo 4. nego 3.

Apsurd je da ce Nemci verovatno biti 15. i ici na Sloveniju u osmini finala, a bili su zajedno u grupi.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Gubili smo prednost u prva dva seta na idiotske nacine, ovo je moglo biti skroz drugacije. Ali realno gledano, sa ovakvim kvalitetom igre ne bismo osvojili medalju tako da nije ni bitno.

 

Argentina ima dosta poletan tim, mada ne vidim da je ovo kvalitet za medalju takodje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...