Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Najveće ime - Facu

Preokret sezone - Quincy

Omiljeni igrač - Kinsey

Najbolji šuter - Morrison

Najveća strana magija - MWill

 

Iako to nije odgovor na tvoje pitanje, meni srce ovako odgovara. Mislio sam da če biti lako napisati post, ali kod prvog slova sam shvatio koliko je tu bilo dobrih igrača, sjajnih ljudi, ludih glava i da nije baš tako lako odabrati jednog za pojedine kategorije.

 

Iz vremena setite se gde smo bili pre 2011. izdvojio bih Marsha, Kuka, Obinu i Skunija.

Iz novijeg doba: Cirbija, Stratosa, Jaku mada njega gledam kao domaćeg, Berona i naravno Djenku.

Najpotcenjeniji je bio definitivno Lorenco.

Najludji: Džon Holand.

Eto zaboravih Lojda i Omara Tomasa.

Nekako mi puno srce dok sam pisao ovaj post, oprostite ako sam nekog izostavio.

🔴

  • Like 10
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Ko je po vama najbolji stranac u KKCZ ikada i zašto?

Ako je kriterijum samo kvalitet onda Miler, a ako je sve ostalo onda Djenka. Definitivno ne najtalentovaniji u poredjenju sa Milerom, Kinzijem, MWillom, itd, ali tesko je naci stranog igraca koji toliko radi za tim i daje doprinos u oba pravca. Bio je srce odbrane tih Radonjinih timova, a imao je i neke brutalne utakmice napadacki. Pritom za razliku od svih ostalih stranaca proveo je 4 godine kod nas ako se ne varam. Bio je deo sampionskih ekipa, gomila trofeja, pobeda, a njegove partije protiv Budiveljnija i u polufinalu Aba 2015 ce se zauvek pamtiti. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Najveće ime - Facu

Preokret sezone - Quincy

Omiljeni igrač - Kinsey

Najbolji šuter - Morrison

Najveća strana magija - MWill

 

Iako to nije odgovor na tvoje pitanje, meni srce ovako odgovara. Mislio sam da če biti lako napisati post, ali kod prvog slova sam shvatio koliko je tu bilo dobrih igrača, sjajnih ljudi, ludih glava i da nije baš tako lako odabrati jednog za pojedine kategorije.

 

Iz vremena setite se gde smo bili pre 2011. izdvojio bih Marsha, Kuka, Obinu i Skunija.

Iz novijeg doba: Cirbija, Stratosa, Jaku mada njega gledam kao domaćeg, Berona i naravno Djenku.

Najpotcenjeniji je bio definitivno Lorenco.

Najludji: Džon Holand.

Eto zaboravih Lojda i Omara Tomasa.

Nekako mi puno srce dok sam pisao ovaj post, oprostite ako sam nekog izostavio.

🔴

 

 

Evo ja ću da dodam 

G Henderson

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

@Čvarkov sve si lepo napisao, ja bih u Worthy Mentions dodao jos i Nelsona i Fajea (brat je odigrao za sve pare). 

 

Mo Faje, definitivno jedan od mojih omiljenih ne stranaca vec uopste igraca Zvezde iz novije istorije. Kako mi je zao sto se nije duze zadrzao. 

 

Strasos isto spada u tu kategoriju, a imao je i pravu herkulovsku epizodu kod nas i dostojno se oprostio od svoje karijere. 

 

Kvinsi Miler je verovatno najbolji ovako igracki gledano. Gotivna ali specificna glava. 

 

Jaku (ako ga uopste racunamo u strance) bih drage volje castio ruckom ako mi se ikada ukaze prilika, cisto kao zahvalnost za svu emociju koju je podario. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

Ko je po vama najbolji stranac u KKCZ ikada i zašto?

Meni Kvinsi Miler, okrenuo nam sezonu u kojoj smo stigli do TOP8, mogao da zatrpa bilo koju ekipu.

Iza njega mi je Lojd ali sam tu subjektivan jer mi je omiljeni stranac.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uf,provejavalo je dosta stranih igrača kroz naš klub,dosta teška odluka da izaberem nekog.Pa ću morati par njih navesti.

Djenka zbog kompletne emocije,kao da je odrastao kod nas,davao je celog sebe za tim.

Kvinsi,jer je onu sezonu odigrao vanserijski.

Skuni Pen je bio klasa od igrača,vukao je tim celu sezonu.

I na kraju nisam video da ga iko pomenuo.

Omar Tomas.Došao posle odlaska Morisona,Kari se krstio i levom i desnom kad je čuo njegovu životnu priču.

Brat je kidao svaku utakmicu gde smo uspeli uzeti kup,a tim je bio srednje žalostan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najveće ime - Facu, svakako

Najbolji igrač - Kvinsi. Što kaže Haos, kako je razmonitiravao EL velikane, poezija. Bukvalno ne mogu da se setim nijednog igrača da je upao u EL pravo s Marsa i pružao onakve partije momentalno. Kao da si doveo KDa za manje para. Jbt, zamisli sadašnji roster sa takvom četvorkom. Plus ono gaženje komšija u finalu.

Najomiljeniji - Lik sa avatara. Jbg, imam taj romantičarski pristup košarci, lepota igre iznad praktičnosti i razuma :lol_2:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Većinu stranaca koje ste pobrojali gotivim počev od Majkla Skota, Skuni Pena, Markusa Vilijamsa, Dženkinsa, Berona, Lojda, Lorenza i verovatno je Kvinsi Miler bio najbolji, ali meni je na prvom mestu Tarens Kinzi i žao mi je što je igrao samo tu jednu, nepunu sezonu. Mogao je ostati i sledeće da se htelo jer je potpisao za Hapoel iz Jerusalima, ali eto jbg... Nije čak ni bio toliko mator, 32 godine je imao te 2016. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mwill je lik za sebe

 

Lik izasao na klupicu pa se vratio u igru i zatrpao protivnika

 

Izjavio da zali sto nije dosao ranije i da bi voleo da je vecinu karijere proveo kod nas 

 

To ludilo kad je potpisao i iscekivanje istog tek ne moze se meriti ni sa cim. Slikao bese potpisan ugovor tipa u tri sata nocu po nasem vremenu. 

 

IMG-20240131-192505.jpg

 

Najdraza slika iz tog perioda :classic_laugh:

 

  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, srlepajce said:

Mwill je lik za sebe

 

Lik izasao na klupicu pa se vratio u igru i zatrpao protivnika

 

Izjavio da zali sto nije dosao ranije i da bi voleo da je vecinu karijere proveo kod nas 

 

To ludilo kad je potpisao i iscekivanje istog tek ne moze se meriti ni sa cim. Slikao bese potpisan ugovor tipa u tri sata nocu po nasem vremenu. 

 

 

 

Najdraza slika iz tog perioda :classic_laugh:

 

Derbi i 17 poena u nizu

Dule, nevera.

Edited by Abizolirni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Knipex said:

Većinu stranaca koje ste pobrojali gotivim počev od Majkla Skota, Skuni Pena, Markusa Vilijamsa, Dženkinsa, Berona, Lojda, Lorenza i verovatno je Kvinsi Miler bio najbolji, ali meni je na prvom mestu Tarens Kinzi i žao mi je što je igrao samo tu jednu, nepunu sezonu. Mogao je ostati i sledeće da se htelo jer je potpisao za Hapoel iz Jerusalima, ali eto jbg... Nije čak ni bio toliko mator, 32 godine je imao te 2016. 

 

tarence kinsey i stratos perperoglu su uz mwilla najbolji stranci koji su pohodili zvezdu, kažem ovo pri zdravoj svesti & pameti. lloyd i lorenzo brown će verovatno imati jači uticaj istorijski od stratosa i kinseyja ali ova dvojica tj trojica sa mwillom su balleri, svako na svoj način.

 

meni je kinsey najomiljeniji striktno igrački gledano, majstor.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

meni je kinsey najomiljeniji striktno igrački gledano, majstor.

Ma brate kad se digne na šut sa 3-4m od koša znaš skoro pa sigurno ulazi. Čita igru ko lektiru a odbranu pegla ko keva košulje s kragnom.

 

"You look pretty today", rečenica kojom je naterao rumenilo na obraze Jelene Ilić kad je davao izjavu na kraju utakmice mi se uvek javi kada je vidim sa mikrofonom.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...