Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Krve se Lorenco i Jordan u 1/4 finalu EL, a mi cutimo 🙂

Lojdova druga utakmica je meni jedan od najlepsih EL performansa ove sezone, a i danas gura jako lepo. Skroz je indikativno da je Monako izgubio prvu gde se Lojd ispromasivao. S druge strane, Braun vrlo dobar, ali deluje da je daleko od svojih 100%, nije u svom masina za mlevenje mesa modu.

Zestoko navijam za Saleta i Lojda da vrate seriju u knezevinu, pa onda kako bude.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Grunf said:

 

 

 

Poraslo dete, uozbiljilo se... 😄 

 

Davno je njemu trebao odlazak iz Srbije ako misli da se bavi kosarkom, jer ocigledno gde god igrao u Srbiji (KKCZ, Mega) suvise ima stvari koje su mu odvlacile paznju. Bar je tako delovalo. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

 

Poraslo dete, uozbiljilo se... 😄 

 

Davno je njemu trebao odlazak iz Srbije ako misli da se bavi kosarkom, jer ocigledno gde god igrao u Srbiji (KKCZ, Mega) suvise ima stvari koje su mu odvlacile paznju. Bar je tako delovalo. 

 

Tacno,trebao je vec u 18,ne samo on,

nego svaki talentovani igrac ako mislim da nesto uradi u bilo nekom sportu

 

Promasio je sut tek na kraju utakmice,fenomenalni sutevi preko ruke,a tek sta reci kakav skok ima,kakve predispozicije

ovde u Srbiji,kamen bi upropastili

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vlaDixXx said:

 

Tacno,trebao je vec u 18,ne samo on,

nego svaki talentovani igrac ako mislim da nesto uradi u bilo nekom sportu

 

Promasio je sut tek na kraju utakmice,fenomenalni sutevi preko ruke,a tek sta reci kakav skok ima,kakve predispozicije

ovde u Srbiji,kamen bi upropastili

 

 

Radi zapisnika - ne zlazem se sa tvojim misljenjem jer generalizujes. 


Govorio sam samo o Borisi jer sam ga puno gledao, jos iz juniorskih dana. Svaki slucaj je individualan. I ovo je samo moje misljenje, nekog ko nije nikakav insajder vec mozda pomnije pratim mlade igrace u odnosu na prosecnog ljubitelja kosarke. 

 

A i lako je sada biti general posle bitke. Kao ja 😄 

 

Ali svakako ne bih generalizovao kao ti. 

Link to comment
Share on other sites

Šakota na kraju preživeo tj. izborio opstanak sa Ređo Emilijom. U poslednjem kolu su kod kuće pobedili Trento dok su glavni konkurenti Napoli i Skafati pobedili dok je ipak Trst izgubio od Brindizija.

Na kraju su Trst i Ređo završli potpuno poravnati sa skorom 11-19, međusobno razmenjene gostujuće pobede od po 5 razlika pa je na kraji odlučio bolji ukupni koš količnik Ređo Emilije...

Pored Trsta ispala je i Verona tj. vratila se u A2 nakon samo jedne sezone u elitnom rangu...

 

Parovi u PO su:

Milano-Pezaro

Virtus-Brindizi

Tortona-Trento

Venecija-Sasari

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 6/18/2023 at 12:46 PM, kendrick said:

 

 

Eh, prisećanje na lepa vremena. 

 

Neki potezi "Rebe bebe" i dan danas stoje u glavi.

 

Recimo, ona i dalje nejasna blokada o tablu na 20ak cm višem Marku Todoroviću, pa rola protiv Bajerna u Minhenu (3 trojke, odbrana) za veliku pobedu i put ka top 16, i naravno četvrta četvrtina protiv Reala i Ćaća Rodrigesa, ona trojka i Plavšićevo čuveno "Marko Gudurić pa Nikola Rebić...Zvezdina deca daju trojke velikom Realu". 

 

Nažalost, skromne fizikalije su bila prva i glavna prepreka da mu to ostane vrhunac karijere. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...