Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 hours ago, đubrivo. said:

 

neviđeno sereš. al okej, ništa bolje nisam ni očekivao od tebe od kada sam skapirao tvoj princip.

 

4 hours ago, đubrivo. said:

@LayupFromTheMidget

 

 

volis da kenjas a nemas pojma o osnovama

 

4 hours ago, đubrivo. said:

mnogo ti je glupa logika.

matić = čovek koji voli ali ne razume.

ako treba uvaliti nekome nešto glupo, obrati se matiću. verovatno i realnom W

 

3 hours ago, đubrivo. said:

 

 

kao sa kolektivnim vučićem da pričam. 

 

1 hour ago, đubrivo. said:

dobro ljudi (?) botovi, kao da se finalna serija igra sa 15 igrača 

 

majamiju nisu ulazili neki mnogo bitniji igrači sa klupe u finalu 

 

ne mogu da dokazujem očigledno, vređam sam sebe 

 

1 hour ago, đubrivo. said:

 

ma meni je ovo poraz drugog razreda, jebo me pas kad se pecam da pričam ovde 

 

Jel dosta? Aj sad idi umij se. Al što hladnijom vodom. 

Link to comment
Share on other sites

citiraj nešto i midjeta, nemoj da se stidis. ovako izgleda da sam se sam sa sobom svađao 

@Chaos Is Me

inače, ja mislio da tebe nešto vređam a ti zapravo glumis drvenog advokata za lika koji čeka da se pokaci od jutros jer sam mu skrenuo pažnju da piše gluposti. lepo 

 

 

 

udonis je problem sa svojih 17 sezona i 2ipo miliona u majamiju 

 

ali zato dzared 

 

Link to comment
Share on other sites

Mani se ti Dudleya, vec sam ti gore ispisao za njega.

Koliko god da je smijesan, lik je odigrao 45 meceva u reg dijelu sezone sto je 1 mec vise nego taj Haslem sto je odigrao za 4 poslednje, ima 44 nastupa za 4 sezone.

Jos je Dudley igrao u svakoj rundi plejofa po nesto a koliko znam, Lejkersi nisu imali problema sa povredama. 

Mislim da je Majami imao, i to bas na poziciji gdje igra taj od 2.5 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

dadlijevih 8min na 45 utakmica sigurno vrede 2.6 miliona, pošto je ipak legenda lejkersa sa tom jednom sezonom 

 

idem da čitam hibsterski tekst o haslemu dok ne izađe taj o dadliju 

mlad talenat, pravo iz g lige, evo kaos će da ti objasni 

 

Edit 

uuu imao majami problem baš na poziciji na kojoj haslem ne igra. sve bolje od boljeg @Miki28

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

Vredili su i vise, titula je tu.

Howard, Rondo, Markieff, Dudley, Caruso.

Sve minimalci💪

 

Samo polako, nemoj da se zacitas. Ipak je taj Heat culture zajeban, oce da navuce ljude, ti si ipak Knicks guy👌

Da da, imali su kad je Adebayo pao. Lejkersi ih unistili u reketu a mahac peskirima se mrstio na klupi. Udji majstore pa zagradi nesto, postavi neki blok, daj tu cvrstinu kojom se ponosis ali ne, on je tu beskorisna telesina od 2.5 miliona koja ne moze ni da udje u igru. Bukvalno 15ti igrac koji moli boga da se ne povrijedi 10 igraca da ne bi igrao

Link to comment
Share on other sites

A ko zna zasto Haslem ili Dadli dobijaju jos uvek ugovore, to znaju najbolje rukovodioci klubova, a mi mozemo samo da nagadjamo sta moze biti. Mozda je Dadli saljivdzija u svlacionici, baca dobre skeceve i idu nasmejani na trening, sve ful ili Haslem ima kompromitirajuce fotografije gazde kluba.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, đubrivo. said:

citiraj nešto i midjeta, nemoj da se stidis. ovako izgleda da sam se sam sa sobom svađao 

@Chaos Is Me

inače, ja mislio da tebe nešto vređam a ti zapravo glumis drvenog advokata za lika koji čeka da se pokaci od jutros jer sam mu skrenuo pažnju da piše gluposti. lepo 

 

 

 

udonis je problem sa svojih 17 sezona i 2ipo miliona u majamiju 

 

ali zato dzared 

 

 

Nije te nazivao botom, vučićem i aludirao da si zaostao u drugom razredu, a usput si potkačio i Realnog i mene. Nisam navikao na ovo od tebe, možda si imao loš dan al nije ok da se ovde istresaš i krećeš đonom umazanim u govno. Haslema čašćavaju već godinama, hajde da se za godinu, dve nađe neko opravdanje al ovakav tretman nije imao nijedan leš bivšeg igrača, čak ni daleko daleko zaslužnijih i legendarnijih. Možda smo nas trojica (a evo uključilo ih se još na ovu temu) stvarno nesvesni te Judonisove veličine i Rajlijeve bezgrešnosti, al prosto mi se ne sviđa način diskusije jer mislim da možemo bolje, a ti naročito u ovom konkretnom slučaju, prilično si pregoreo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

@Drakaris Washington plejof ekipa?

 

Po meni Wbrk/Beal duo ce da bude ubitacan

Jeste i to po mom misljenju bi mogli do TOP5. Bolji su od Atlante i Indijane, a ove sezone je i Toronto dosta slabiji, Lauri godinu stariji, Ibaku i Gasola menjaju Bejns i Bucer, lol, klupa slabija. 

 

Nema sta puno da se doda, a da nesto nije danas vec receno, Raselu jednostavno odgovara ova ekipa puna sutera, pogotovo kada je jedan od njih Bertans. Spejsing ce biti odlican, tu je Toma, novajlija bek ap centar Lopez nije operisan od trojke. Ne bi me cudilo ni da recimo Hacimura odigra neke minute na centru, malo sam ih gledao prosle sezone, samo nagadjam za to, ali mi deluje logicno, ako ce se igrati brza igra. Sve u svemu ja ne pamtim zanimljiviju borbu na istoku sto se tice PO-a.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije te nazivao botom, vučićem i aludirao da si zaostao u drugom razredu, a usput si potkačio i Realnog i mene. Nisam navikao na ovo od tebe, možda si imao loš dan al nije ok da se ovde istresaš i krećeš đonom umazanim u govno. Haslema čašćavaju već godinama, hajde da se za godinu, dve nađe neko opravdanje al ovakav tretman nije imao nijedan leš bivšeg igrača, čak ni daleko daleko zaslužnijih i legendarnijih. Možda smo nas trojica (a evo uključilo ih se još na ovu temu) stvarno nesvesni te Judonisove veličine i Rajlijeve bezgrešnosti, al prosto mi se ne sviđa način diskusije jer mislim da možemo bolje, a ti naročito u ovom konkretnom slučaju, prilično si pregoreo. 

 

ja sam uljudno diskutovao sve dok moj sagovornik nije rešio da mu odgovara suprotno. 

 

to što ti procenjujes da je "moje" uvredljive od "njegovog" je tvoja stvar. nema veze s'tim kako ja doživljavam, kao što btw nisam vređao ni tebe ni realnog, već sam vas pomenuo za diskusiju u kojoj se ne slažemo. 

 

pa kao što ti meni sada uljudno (za razliku od malopre npr) sugerišes da smanjim doživljaj, tako i ja tebe fino molim da se ne mesas u moj sukob sa maticem bez preke potrebe. 

 

tu je moderator, tu su prijave, ne moraš da me disciplinujes ako već nisam vređao tebe, a nisam. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

da ide malo po kkp i njima da otvara oci nije dugo

Aloe, s' ti normalan??? :classic_blink:

 

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Prestanite, jebo vas ker

 steve-kerr.jpg.5616dd0fc59d972793cb6fa051df19f2.jpg

 

3 hours ago, AgroLaki said:

Henri Dzajlsa da za iste pare udje da odmeni 6-7 minuta po tekmi

Pazi, Agro, Žileta je neko tako opasno maltretirao u mehuru (zaboravih ko), da mi je razvejao ideju da od njega može da bude the igrač, a ti bi da igra 6-7 minuta u finalu. Jok.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zbog ovoga je svaka cast.
Uspeli su da trejduju 3 najgora ugovora. Prvo su oterali Cp3, sada Rasela na kraju sezone ce ili sledece ce i ovog.
Ovo sa Haslemom je spominjano jos kada. Kada nisi hteo da ispostujes najveceg igraca u Franzisi i pustio si ga u Cikago, i on je uzeo manje pare zrtvovao se bla bla bla. Samo sada satro pravis pricu lojalnost, lokalna legenda uzeo 10 miliona manje i slicne stvari. Ima ovaj gole slike Rileya 1/1
+
ovo za trejd, uvek je bolje imati igraca koji hoce da bude tu nego ovog sto nece. Jos nisu oni morali da daju pikove kao sto su davali za Rasela.

 

 

5 hours ago, đubrivo. said:

 

što se walla tiče - pišeš kao da je "done deal" da će ga trejdovati. isti ugovor kao i wbrook, samo sa više rizika a jednako neprilagođen savremenoj košarci a pri tome tarme sjeban fizički. nema tu nikakve svaka časti.

 

što se haslema tiče, mism da jednostavno ne kapiraš koliko je njegova vrednost >> tih 2ipo miliona i džaba tu nešto diskutujemo.

 

svi ste neke računovođe franšize a propuštate ono što daje snagu i energiju toj istoj franšizi da dođe do finala.

 

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste a ti si duhovnii guru franzise, procenjujes energiju i snagu. 
Snagu i energiju daje lokacija i veliko trziste guru majstore. To je snaga, boleo bi ligu kurac da je ovo neki Memfis ili Oklahoma i da li su oni ispostovali Tony Alena ili Nick Kolinsona, a mozemo i Spurse da pomenemo u tu kategoriju lolajnih. Cvetaju zbog svoje lojalnosti.
To sto 15 igrac po 3 put se lazno "oprasta" i uzima tih 2m sigurno ne. Ali dobro lako se prodaju onakvi tekstovi  takvima kao ti voli javnost da cita  takva sranja.
Za Walla, doveli su igraca koji hoce da bude tu. To im je 1 plus, 2 plus je da nisu morali da pakuju pikove uz Rasela kao sto su radili bas za Rasela. Isti djavo da li su izvukli Randle ili Wala, iz supljeg u prazno, Wall je barem jace ime za marketing od Randle, sta kod da je Sarlota mogla da baci i to je to.

 

5 hours ago, đubrivo. said:

 

neviđeno sereš. al okej, ništa bolje nisam ni očekivao od tebe od kada sam skapirao tvoj princip.

 

samo cepaj. ali ne kontaš franšizu za koju navijaš, a još je i uspešna.

 

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ti seres od starta to je tvoj modus operandi: otvara oci po topicima, uz dozu arogancija i svetosti kako si najpametniji.
Pa uspesna je jer nisu hteli da blokiraju svoj kap i nisu isplatili Wade koji je poceo da pada. Onda su se zajebali ii isplatili sve koji su vukli do 30-11 zatvorili kap i samo cudo ih spasilo tj LOKACIJA i Veliko trziste pa je Dzimi dosao.
Ne bi Dzimi dosao da je ovo Wisconsin i da jedva ulazi u PO.
Kako Lal je bio sranje godina i dovukli su Lebrona? Koja kultura je bila genije 
To sto je tvoja franzisa nesposobna da iskoristi svoj potencijal od Karmela i Amarea na ovamo, to je njihov problem.
 

Kakav folirant auuuu, on kao uljudno pricao a ja suprotno.
Ne ja sam sasvim uljudno dao prvi odgovor to je prvi citiran post, dok si ti poceo sa tvojim funjarskim foricama koje vise ne trpim pa si dobio isti takav funjarski odgovor ovaj deo za racunovodstvo i duhovni guru.
Isto si sada poceo i sa Mikijem samo covek nece da se svadja ovde, te tvoje funjarske fore kako su svi glupi a ti pametan.
Ali da Legenda Dadli je u 1 sezoni odigrao vise meceva nego Haslem u poslednje 4 sezone ukupno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

da prekinem ovu interesantnu raspravu na trenutak...

 

https://news.sportslogos.net/2020/12/03/here-are-all-30-nba-city-edition-uniforms-for-the-2020-2021-season/basketball/

 

pacersi i warriorsi su mi najbolji. dosta slabiji dresovi nego prethodnih godina.

 

Ima zaista užasnih (Nets, Magic, Cavs) ali i nekih do jaja, pre svega Grizzlies i Spurs.

Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

nisam rekao tebi lično ništa već svima onima koji znaju dobro iz fotelje da procene ko koliko para vredi 

 

mislim sve okej što se mene tiče, samo sam pokusao da pojasnim kaosu otkud takav ton rasprave sa tobom 

Pa da i ja tako kada tebe citiram, ovo za duhuovne gurue mislim na opste sveznalice.
Ne nego vec 2 ili 3 put pokusavas da ispadnes zrtva kako te ja iz cista mira napadam dok ti kao uljudno pricas sa mnom. 
Meni ne treba drveni advokat da me brani niti cu da reportujem posto meni ovo ne smeta, ali svaki put dobices istom merom. Ako uljudno pises dobices uljudan odgovor kao ovo za Walla: mislim da je dobar potez zato sto hoce u Hou, hoce ga Harden i plus su izvukli pika. Nisu morali da pakuju pikove kao sto su radili za Rasela  u Cp3 trejdu.

Kada pocnes da prodajes ovo tvoje upakovane fore kao nisam ja to za tebe vec ovako globalno, dobijes upakovane fazone nazad. Kada skines fasadu i pocnes otvoreno dobijes otvoreno nazad. Samo nemoj da glumis zrtvu kada to nisi, nisam ni ja, za tango su potrebni 2.
 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ima zaista užasnih (Nets, Magic, Cavs) ali i nekih do jaja, pre svega Grizzlies i Spurs.

 

da spurs sam zaboravio. grizzlies nisu losi samo sto su ranije imali mnogo lepsi dres pa mi je ovo bezvezije™.

 

dallas mi je isto jedan od najgorih. podsecaju na real madrid.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...