Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

On 12/3/2020 at 10:46 AM, realno *w said:

 

Ali najjači ugovor ove godine 2.5 miliona za Hazlema? 

 

Razumem ja "Heat culture" i ostalo, ali 5. godina za redom plaćanja čoveka koji se ne može nazvati košarkašem bar 4-5 godina, ako ne i više?  Ispoštovali sa ga prethodnih 5 godina, čemu opet. Komedija koliko se preteruje sa tim stvarima tamo. Naravno da to nisu neke pare za njih, ali ovo je ozbiljno bacanje istih.

Dao im je ozbiljan popust kad su dolazili Bosh i Lebron, kapiram da to Rajli nije zaboravio, a svakako ga ceka uloga u front office-u ili coaching staff-u.

 

Edit:

Nisam citao par dana, odgvorim Realnom na post, i vidim da se jebeni rat poveo oko Hezlemovog minimalca. Alal vera. :D

Edited by Carl Johnson
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Izuzev SGA, na Thunder rosteru praktično nemaš Nba igrača, posebno ako trejduju dalje George Hilla. 

Tu su Horford i Ariza isto. Losi jesu ali mislim da ce ici preko 7.5 pobjeda😀

E da, neko je kacio prije neki dan projekcije za broj pobjeda i poraza, cini mi se da je OKC bio uz Klivlend i NYK ( naravno ) najlosiji ali neka 22.5-23.5 granica.

Ako mislis da su toliko ocajni, onda je dobar bet ih odigrati under

Link to comment
Share on other sites

thundersi rade sve [to je u njihovoj moci da zadrze cade cunninghama u oklahomi. zato i 500 pikova da se podmiti prvi koji bira na draftu ako to nisu oni plus za ostalo tu je silver. ariza nije neki poseban faktor a horford ako bude mogao da se trejduje negde uz predaju 15 od 500 pikova ili da ostane i dogodine, nije frka

 

uzeli su i pokusevskog koji je high upside high bust, jasno je da im se ne zuri nigde ove sezone. dobro su oni to postavili.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Fuck small ball !!!

 

do prve prilike.

 

za mene ovaj lakers povratak big ballu uopšte nije bio naročito upečatljiv, više je stvar konteksta

da su lakersi imali preko puta ekipu koja razvlači davisa i centra po tricama uspešno, druga bi se pesma pevala

 

pri tome, ja nisam ni small ni big orijentisan, samo tvrdim da je to situaciono pitanje a ne toliko stvar progresije u basketu koliko se tripuje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, đubrivo. said:

 

do prve prilike.

 

za mene ovaj lakers povratak big ballu uopšte nije bio naročito upečatljiv, više je stvar konteksta

da su lakersi imali preko puta ekipu koja razvlači davisa i centra po tricama uspešno, druga bi se pesma pevala

 

pri tome, ja nisam ni small ni big orijentisan, samo tvrdim da je to situaciono pitanje a ne toliko stvar progresije u basketu koliko se tripuje

Daj mi tu ekipu?

Link to comment
Share on other sites

Fazon kod Lakersa je sto i nominalna "niska" petorka sa Davisom na 5 te Bronom i Morrisom na 3 i 4 nikako nije klasicna niska petorka. Davis je po dimenzijama centar, Bron je 206, Markieff 203. Dodaj tu jos Wesa i KCPa koji su oko 2m takodjer kao nominalne bekove i tu pricamo o prilicno velikoj petorci. Fizicki dominantna i prilicno mocna petorka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...