Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 hours ago, Ta'veren said:

Bio je to pravi rolerkoster emocija.

 

ono jes'.

hajde još jednom da probam u tri rečenice bez tog tobogana pa da, što se mene tiče, pređem na druge teme

 

https://www.spotrac.com/nba/miami-heat/cap/

 

pričamo o 1.31% cap spacea franšize koja je neočekivano i u solidno velikom stilu ušla u finale. u to finale su ušli iz 120 razloga a jedan od njih je taj mindset koji se gaji unutar organizacije. nekakvi principi koji su, po pisanju novinara, bili dovoljno dobri i jednom lebron jamesu da ih nakon odlaska iz majamija zadrži u svom rezonovanju. haslem ne ulazi u igru godinama ali takve stvari čine da, kada dovedeš jimmy butlera, on krene da se oseća kao svoj na svome i pruža najbolje.

 

1.31% cap spacea.

 

da se diskusija vodi oko potpisivanja dragića (14.55% capa) & meyers leonarda (7.60% capa), koji navodno imaju i NTC, apsolutno bih razumeo pa ne bih ni učestvovao u diskusiji na opšte zadovoljstvo. ili svojevremeni extend & trade andre igoudale (12.13% salary capa).

 

i dragić i leonard ugovori su jednim delom posledice te famozne kulture i odlično obavljenog posla u sezoni ali se tu da diskutovati da li vredi žrtvovati toliko capa zarad vrednosti iza kojih organizacija stoji.

 

u haslemovom slučaju pričamo o 1.31% cap spacea.

Link to comment
Share on other sites

1.31% salary capa koji su mogli i trebali da bolje iskoriste, da imaju nekog koji ce biti u stanju da udje makar na 30 sekundi da pokaze tu cvrstinu na koju se godinama provlaci.

U finalu na najvecoj sceni u slucaju kad je povrijedjen Dragic i Adebayo i kada treba da iskoristis svoj roster ti imas igraca manje, imas mahaca peskira a taj isti lik se busa kako je on Heat culture a ne vidi dalje od svoje guzice pa da kaze ej, ja sam trebao u penziju jos prije 4 godine, zauzimam mjesto nekom mladjem i boljem, korisnijem od sebe. Vadi se vec 4 godine na kritike koje je Heat dozivio zbog tretmana DWade umesto da kaze dosta od mene, hocu u FO i dobice tamo mjesto pa moze i odatle da mase.

Taj Leonard koliko god da je smijesan je opet koriscen i kad su bili zdravi i kad su dosle povrede.

O Dragicu i Iguodali ne znam uopste sta da kazem, sto su uopste i stavljeni u ovu pricu kad se zna da je prvi bio uz Jimmy i Bama glavni igrac a drugi je odradjivao odlicno svoju rolu ali dobro, koriste se kao "argumenti" da bi se islo na neku svoju vodenicu.

 

I opet da dodam, presmijesni Dudley je odigrao u jednoj sezoni Lejkersa vise meceva nego Haslem za 4. O plejofu da ne pricam, dedica je spreman u svakom momentu, kao sto kaze "ima 11 igraca prije mene ali sam spreman u svakom trenutku da udjem i pomognem ekipi". Sampionski mentalitet.

Jos za kraj, jel Majami organizovao oprostaj za njega u zadnjem mecu gdje je dusu ispustio, odigrao 20tak minuta od kojih ce se oporavljati i u sezoni 2020/21?

Za po 1.31% salary capa kod Lejkersa ( lupam, da ne provjeravam ) su igrali Rondo, Dwight, Markieff, Caruso i Dudley, tako da i u sampionskoj ekipi se taj 1.31% moze iskoristit.

U novoj sezoni jedan Mark Gasol igra za tih 1.31% salary capa

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Potpuno smešna rasprava, verujem da bi se vrlo površnom analizom moglo naći jako puno igrača koji su pre svega košarkaši, a zatim i koji imaju određenu ulogu u timu.

 

Evo samo na prvu Portland, pošto njih najbolje poznajem - Geri Trent koji igra za 1,4 mil, prošle godine ozbiljna opcija sa klupe i igrač koji je itekako pomogao kada je bilo dosta povreda. Inače dobijen u nekim pilićarskim trejdovima sa Sakramentom, tipa on za pika druge runde 2028. 

 

Uostalom, jedan Melo igra za 2,1 mil. Fight that Uini!!!  :D

 

Niko ne može da me uveri da se ne isplati probati sa nekim g-league igračem, ili čak probati dovesti nekog upotrebljivog veterana. Svakako da mislim da ekipa koja je igrala veliko finale prethodne sezone, ima velike šanse za to.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

1.31% salary capa koji su mogli i trebali da bolje iskoriste, da imaju nekog koji ce biti u stanju da udje makar na 30 sekundi da pokaze tu cvrstinu na koju se godinama provlaci.

U finalu na najvecoj sceni u slucaju kad je povrijedjen Dragic i Adebayo i kada treba da iskoristis svoj roster ti imas igraca manje, imas mahaca peskira a taj isti lik se busa kako je on Heat culture a ne vidi dalje od svoje guzice pa da kaze ej, ja sam trebao u penziju jos prije 4 godine, zauzimam mjesto nekom mladjem i boljem, korisnijem od sebe. Vadi se vec 4 godine na kritike koje je Heat dozivio zbog tretmana DWade umesto da kaze dosta od mene, hocu u FO i dobice tamo mjesto pa moze i odatle da mase.

Taj Leonard koliko god da je smijesan je opet koriscen i kad su bili zdravi i kad su dosle povrede.

 

 

meyers leonard je u drugom delu sezone polako gubio minutazu, da bi u bubbleu potpuno ispao iz rotacije.

kada se adebayo povredio, vratio se na simbolicnom broju minuta dok je olynyk cepao 30 (koji je one-trick poney)

 

daklem, kada je spoelstra imao ceo roster, leonard je bio unplayable. kada mu je najbitniji igrač od visokih povređen, igrao je simbolično.

 

i onda potpišeš tog istog mayers leonarda za 9.400.000 dolara dok je recimo chrisitan wood potpisao na manje od 30 miliona za 3 sezone

 

naravno da pominjem igoudalu, čovek zarađuje 15 miliona po sezoni, ovde se pisalo za bogdana da je to puno.

----

 

to što jared dudley igra 8 minuta na pola utakmica a na pola ne igra, ne znači da njegov potpis ima smisla. taj haslem u mom rezonu vredi daleko više od podgojenog journeymana koji nema nikakvu istoriju sa lejkersima sve do juče tu kakvu već ima.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

 

Niko ne može da me uveri da se ne isplati probati sa nekim g-league igračem, ili čak probati dovesti nekog upotrebljivog veterana. Svakako da mislim da ekipa koja je igrala veliko finale prethodne sezone, ima velike šanse za to.

 

 

evo klikni na link koji sam posadio

https://www.spotrac.com/nba/miami-heat/cap/

 

pa ćeš videti da imaju 21ogodišnjeg KZ okpalu i 24god chris silvu za po milionipo. ja ne znam te igrače, matić može da kaže nešto na temu ali kontam da su likovi koji se nisu do sada naigrali u nba, makar po godinama.

 

imaju i tog rukija precious achiuwa i nekolicinu likova za kamp.

 

sad je kao glavni zajeb da nađu nekoga haslem a ponovo potpisali mrtvog leonarda kada su recimo imali christian wooda na FA ili im igoudala u svojoj ulozi slabo pokretnog veterana uzima 15 milki

 

dakle - veliki kiks i ludilo majamija je što umesto haslema nemaju priliku da potpišu jednog g-league mačkaudžaku

 

evo tebe da pitam za dudleyja pošto do mikija ne dobacujem na temu: zašto lakersi uzimaju tako nekog lika kome je gostovanje na podcastima najveći uspeh i nema nikakvu istoriju ni sa lebronom ni sa franšizom a ne uzmu nekog no name lika za te pare??

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa niko ne kaže da su Dadlijev, Igijev ili Leonardovi ugovori do jaja, prilično su prepumpani, ali oni ipak nekog kurca vrede jer igraju košarku. Judonisov doprinos na parketu je ekvivalent tačno 0,00 USD.

 

e pa vidiš, onaj hibsterski tekst tvrdi da haslem posredno utiče  i doprinosi parketu, što nekako teško mogu da zamislim kod dadlija, koji ulazi isključivo na +20 razlike u poslednjim minutima i to kada uđe uopšte. u međuvremenu prića viceve na klupi ako mu dozvole.

 

ne znam kako je moguće da kažemo "dadli igra = nešto vredi, udonis ne igra = ništa ne vredi". kontam ovde ljudi ipak prate i nba i sport dovoljno da razumeju kako to nije tačno, tj da kod haslema nije samo bacanje rispekta od strane majamija

 

 

al dobro, da se ne ponavljam više

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

meyers leonard je u drugom delu sezone polako gubio minutazu, da bi u bubbleu potpuno ispao iz rotacije.

kada se adebayo povredio, vratio se na simbolicnom broju minuta dok je olynyk cepao 30 (koji je one-trick poney)

 

daklem, kada je spoelstra imao ceo roster, leonard je bio unplayable. kada mu je najbitniji igrač od visokih povređen, igrao je simbolično.

 

i onda potpišeš tog istog mayers leonarda za 9.400.000 dolara dok je recimo chrisitan wood potpisao na manje od 30 miliona za 3 sezone

 

naravno da pominjem igoudalu, čovek zarađuje 15 miliona po sezoni, ovde se pisalo za bogdana da je to puno.

----

 

to što jared dudley igra 8 minuta na pola utakmica a na pola ne igra, ne znači da njegov potpis ima smisla. taj haslem u mom rezonu vredi daleko više od podgojenog journeymana koji nema nikakvu istoriju sa lejkersima sve do juče tu kakvu već ima.

Ali je taj Leonard upotrebljiva telesina, preplacena do zla Boga ali upotrebljiva.

 

Ne pricamo ovdje o njemu, Igiju i ostalima. Svi znamo da je dosta tih igraca preplaceno ali su makar upotrebljivi bili u nekom momentu. Ja prvi sam bio da Lejkersi nekako dovedu Igija, lik i dalje moze da igra ali naravno da ne doprinosi kao nekad.

 

Pa i za Dudleya kazu da je znacajan za svlacionicu, dobro mase peskirom isto, koristi im i na parketu i van parketa ali makar moze da udje i da nesto uradi, dal dobro ili lose nebitno.

 

Haslem je ispostovan od Heata maksimalno, red bi bio da on sam kaze, dosta je, dosta sam se izvlacio na Heat culture i muzao lovu, vrijeme je za mladje a ja odoh u FO jer Heat ce mu dati neku poziciju, nece ostat bez uhlebljenja.

Da dodam samo, mogli su recimo da odu po Dwighta, to bi im bio brutalan potpis za te iste novce. Imao bi u Heatu jos veci ulogu nego u Lejkersima, u to sam ubijedjen

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ali je taj Leonard upotrebljiva telesina, preplacena do zla Boga ali upotrebljiva.

 

 

ali pokazalo se u plej ofu da nije upotrebljiv. i opet su ga potpisali i to uz NTC

 

nisi mi nikada odgovorio za dudleyja: zašto lakersi ne urade to isto što se savetuje heatu, nađe nekog upotrebljivog igrača za 2.6 miliona?

edit nemojmo se zezati, ne može dudley ništa da uradi, niti iko pokušava da nešto očekuje od njega da uradi. lik uđe bukvalno kao rentirana maskota, to bih i ja mogao da igram sa svoj 40+ godina

 

ipak, verujem da postoji dobar razlog zašto je bio tu i zašto će opet biti tu. taj razlog je kod haslema samo bolji i značajniji

 

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

ali pokazalo se u plej ofu da nije upotrebljiv. i opet su ga potpisali i to uz NTC

 

nisi mi nikada odgovorio za dudleyja: zašto lakersi ne urade to isto što se savetuje heatu, nađe nekog upotrebljivog igrača za 2.6 miliona?

 

Ja ti opet kazem da je upotrebljiv. Jel lik igrao prosle sezone? Jel igrao u plejofu?

Meni on smijesno izgleda na terenu ali bar udje na teren, nesto uradi pa makar i lose.

Lejkersima da je bilo potrebno koristili bi ga jos vise bez problema i on bi odradio onoliko koliko moze.

Link to comment
Share on other sites

Moram se ovde vise sloziti sa Uinijem, malo se ovde potcenjuje znacaj pozitivne atmosfere. Nije kosarka samo trci, pucaj i procenti. Recimo i Pol Dzordz nakon poraza od Denvera je rekao da svlacionica nije bila u najboljem stanju, odnosi izmedju igraca itd. Pa sta mislite zasto je recimo Stimac kod nas godinama isao na prvenstva, a bilo je igraca koji su mozda i vise zasluzili od njega?

 

Dadli je meni apsolutno isti kao i Haslem. Eto, Dadli je u boljem stanju od od Haslema, moze da odigra 20 minuta, ali su jednako neupotreljivi u PO-u. Niko ne moze reci da je Dadli makar malo igracki uticajan na tom nivou kosarke.

 

Naravno, logicnije je uzeti nekog mladog igraca i mozda ocekivati da ce postati znacajan deo rotacije, ali oni ipak ne misle tako. Mi nismo u njihovoj svlacionici, pojma nemamo zasto su tamo, to ostaje medju njima. Zato je pogresno nekog pljuvati, a ne znamo kako stoji situacija.

 

Isti razlog zasto su Irving i Durent zahtevali da dodje i Deandre? Samo sto on moze da i da odigra malo ozbiljnije, pa je i dobio malo veci novac, ali Alen je po meni dosta perspektivniji i bolji.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam dobar za "atmosferu + sam jeftiniji od Haslema... 500K $ i svi zadovoljni.

 

U ekipnim sportovima je uvek bilo i bice klanova... negde je netrpeljivost veca, negde manja, negde se odrazi na rezultate, negde ne.

 

Ali kao sto je neko napisao,  mogli su ovom da daju nekakvu ulogu u stručnom štabu, oslobode cap za 2,5M i dovedu igraca koji bi povredama osakacenu rotaciju u finalu prosirio. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

 

Ali kao sto je neko napisao,  mogli su ovom da daju nekakvu ulogu u stručnom štabu, oslobode cap za 2,5M i dovedu igraca koji bi povredama osakacenu rotaciju u finalu prosirio. 

 

 

a zašto ne bi za 9+ miliona doveli boljeg igrača od meyers leonarda?

 

i koji to igrač od 2ipo miliona širi rotaciju u finalu osakaćenoj povredama ekipi? ako mi neko kaže marc gasol, poderaću si lice.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

the athletic:

 

Hollinger: Trading James Harden is next. The Rockets just don’t know it yet.

By John Hollinger Dec 3, 2020 110 

 

 

Of course this happened. This was the only way it could ever end.

John Wall and Russell Westbrook were either going to get traded for each other or not at all, because there just wasn’t any other player salary match that made sense for either team. And since both of them wanted out, the “not at all” option wasn’t looking particularly palatable for either side. (One spy, in fact, says the two have basically been waiting around to get traded for each other since before the draft).

All that was left was negotiating the terms, which in this case was a protected first-round pick from Washington to Houston, a low-ish price that likely swings the advantage clearly to the Wizards on this trade and cements a bad asset cascade on Houston’s end. If you’re keeping score at home, this means that in the span of one season, the Rockets surrendered a future first and two pick swaps to turn Chris Paul into John Wall, who is a worse and more injured player with a longer contract. Yuck.

Houston just got worse, period.

We’ll get into the Wizards part of this in a minute, because that can get messy too, but let’s start with the game of dominoes in Houston. Trading Westbrook for Wall theoretically is a great way to keep the peace — Westbrook wanted out, and the edifice in Houston is already crumbling. (Or, as noted philosopher Micheal Ray Richardson once said, the ship be sinking.)

The problem is that it likely makes its basketball team considerably worse, at a time when the Rockets can’t really afford any more declines. While Houston still talks bravely of competing for a title this season — it seems like 16 years ago that it was up 1-0 on the Lakers in the second round of the playoffs — it also seems inevitable that this team won’t come close to having the talent to attain such goals. The Rockets can be good, maybe, if everything goes right … just not nearly good enough.

Westbrook, for all his faults in the playoffs, made third-team All-NBA in the regular season. John Wall … did not. He has not been the same player since 2017, when he began having Achilles problems. He had surgery to fix it, a very similar procedure to the one underwent by Mike Conley, who came out fresh as a daisy. Unlike Conley, however, Wall ruptured his Achilles during the rehab (this was a known risk that we had to sweat out with Conley’s recovery in Memphis). That latter malady is one of the worst injuries a basketball player can suffer, especially one as dependent on blazing speed as Wall.

Wall spent all of last season rehabbing, and while he can be a better version of the hobbled player he was right before the injury, it’s hard to imagine a return to his previous heights. As our Seth Partnow recently outlined in excruciating detail, Achilles injuries suck. Realistically, we’re probably looking at a scenario where Pistons-level Derrick Rose is the “good” outcome.

Wall would have to be much better than that to make an impact on a Houston roster that has been plucked clean of quality depth. While Harden’s presence alone virtually assures the Rockets will be decent, “decent” doesn’t get you very far in the current Western Conference. Houston will be hard-pressed to squeeze into the back end of an unforgiving West playoff race, one that may require 40 wins in a 72-game season just to land in the top eight. I don’t want to give away too much of my season-preview content that is going to hit soon, but let’s just say that Houston doesn’t project to replicate last season’s win total.

A Harden trade is the new reality

And once that reality hits, what happens next? Harden has two years left on his deal before a player option hits, and he’s 31. For the moment he’s staying with the program — surely this trade didn’t happen without a wink and a nod from him — and all indications are that the Rockets have bent over backwards to keep him happy in recent months. That said, he’s facing his basketball mortality at a time when his own team is going backwards. Historically, that situation rarely yields happy endings.

It’s not like the Rockets are done hollowing out their core to avoid the luxury tax, either. Houston likely will enter the season $5.4 million into the tax, but now has two future firsts on hand, one from Washington and one from Detroit. It will either spend the early part of 2021 dumping its multiple non-guaranteed contracts on other teams in small deals and dancing with 10-days and 13-man rosters the rest of the season to finish $12 below the line, or use the picks as the bait to move Eric Gordon (on the first year of a ridiculous four-year, $76 million extension). Either way, there’s zero chance Houston stays over the tax line, and that will hurt this roster further.

As a result, here’s the question other front offices are asking: When does it all hit the fan? Do the Rockets start taking calls on Harden at the trade deadline? Does Houston make one more effort to right things at the trade deadline before saying uncle after the season? This is a key question when you’re trying to salary-match a $41 million contract. Figuring out the timing and lining up the right contracts and assets for a deal is an important piece for those teams (hi, Brooklyn) scheming to add Harden to their mix.

Is Washington … good? 

Meanwhile, Washington has some issues of its own. Let’s start on the positive side, though.

The Wizards will be better, and the cost was reasonable. Westbrook brings his own knee troubles with him but showed last year that he is far closer to the peak version of himself than Wall was. Even if you’re just considering future trade possibilities, dealing Westbrook a year from now is much more imaginable than doing the same with Wall. Yes, the Wizards advanced the ball from having the worst contract in the league to merely one of the worst, but at the margins this stuff matters.

Bringing Westbrook in also pushes the Wizards further into a “win-now” mode, if by win-now mode we mean “Play-In Tournament, here we come!” But that could have some positives, too. We’ll finally get to see Davis Bertans play starters’ minutes instead of being treated to 30 charity minutes a game for Rui Hachimura, and Washington’s other youngsters will be in more of a sink-or-swim mode too.

But, as in Houston, the questions about Washington’s All-Star shooting guard won’t go away either. While this deal is likely to make Bradley Beal happier in the short term, one wonders how he’ll feel after a year of standing on the perimeter watching Russ-on-five. Now that Westbrook is reunited with his former Oklahoma City coach Scott Brooks, who did little to rein in Westbrook’s worse impulses with the Thunder, one presumes this will turn into the Russ Show pretty quickly.

And at the end of it all, Washington still won’t be good. Again, I don’t want to tip my hand too much, but it’s hard to see this team having one of the best eight records in the East, even with Westbrook.

Beal has made no effort to push his way out, and it’s hard to imagine the situation shifting so sharply that he changes his tune by the trade deadline. But the bigger picture has not changed. Beal is 27 and would command a treasure trove in a trade. He’ll be a free agent in two years, and his own team is unlikely to win half its games before then. Every contending team sees him as a hugely valuable “third star” who can play on or off the ball. Reaping an asset harvest for Beal is a much better long-term path forward for the Wizards than plowing ahead in pursuit of the 8 seed, a reality that is extremely likely to slap them in the face at some point in the next 12 months.

For now, however, all eyes are on Houston. Already Robert Covington is gone, and Daryl Morey is gone, and Mike D’Antoni is gone, and Westbrook is gone. This movie inevitably ends with Harden gone, too. The Rockets just don’t know it yet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

a zašto ne bi za 9+ miliona doveli boljeg igrača od meyers leonarda?

 

i koji to igrač od 2ipo miliona širi rotaciju u finalu osakaćenoj povredama ekipi? ako mi neko kaže marc gasol, poderaću si lice.

A zasto ne bi za 2.6 miliona doveli korisnijeg igraca od Haslema?

Zasto ne bi za 34 miliona doveli superstara boljeg od allstara Butlera?

Zasto ne bi ovo, zasto ne bi ono?

Pitanje je Haslem, zasto se slepa 4 sezone i evo sad 5 sezonu? Organizovan mu je oprostaj, ispostovan je maximalno ali njemu je malo, hoce jos da muze. Najskuplji mahac peskirima mada on to dobro radi, upraksao se. Jos i namrgodi facu pa onda to vrvt vrijedi minimalca.

 

O ovom na kraju, ne znam sta da ti kazem osim opet da ti ponovim da je protivnik Majamija u finalu imao ne 1, ne 2, ne 3, ne 4 vec 5 igraca na minimalcu koji su igrali.

@delgado al sam sad nabrojao kao Lebron😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice vet minimuma, on za Haslema zbog godina staza u ligi ima toliki iznos vet minimum ugovora, nije isti njegov vet minimum i onaj za koji je igrao prosle godine npr Hezonja. Druga stvar je sto se veterani u NBA uglavnom ispostuju ako zele i dalje da igraju, bez obzira na to mogu li ili ne (neka vrsta precutnog pravila) pogotovo oni koji su dugo u fransizi a ne citav zivot kao sto je Haslem, pa zato se i ne pilicari sa nekim djelimicno garantovanim ili negarantovanim ugovorima da bi ustedio koji dolar jer to salje negativnu sliku o ekipi za buduce i trenutne igrace kakav tretman mogu da ocekuju od te svoje fransize. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MrTwister said:

 pogotovo oni koji su dugo u fransizi a ne citav zivot kao sto je Haslem, pa zato se i ne pilicari sa nekim djelimicno garantovanim ili negarantovanim ugovorima da bi ustedio koji dolar jer to salje negativnu sliku o ekipi za buduce i trenutne igrace kakav tretman mogu da ocekuju od te svoje fransize. 

 

naravno, s'tim što je haslem outlier u ovakvom primeru. uostalom, trebalo je samo pročitati članak sa ringera iako je hibsterski.

 

inače, haslem nema ni tih 2ipo već 1.600.00+ k i to uopšte ne utiče na fleksibilnost njihovog capa. a kao što sam još sinoć napisao, kada bi ta lova bila problem za majami, pročitali bi sutradan vest kako se haslem oprašta od "igranja" basketa i prelazi u stručni štab. al' ajde sad, to kao da je neka kvantna fizika da se razume.

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dillon Brooks said Jaren Jackson Jr. showed up to camp "maybe 2-3 inches taller."

JJJ is officially listed as 6-11, so this would make him a true 7-footer at the minimum unless Brooks judges height as well as he judges a good shot.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...