Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Pa nije,zbog toga sto ima stotine miliona i sto je medicina drasticno napredovala,ulaze 2 miliona godisnje vec 10 godina da bi ovako izgledao u 36 godini,Rispekt za posvecenost ali koliko igraca moze da izdvoji toliko love,ima ceo tim koji vodi racuna o njemu i njegovom zdravlju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gaga said:

Pa nije,zbog toga sto ima stotine miliona i sto je medicina drasticno napredovala,ulaze 2 miliona godisnje vec 10 godina da bi ovako izgledao u 36 godini,Rispekt za posvecenost ali koliko igraca moze da izdvoji toliko love,ima ceo tim koji vodi racuna o njemu i njegovom zdravlju.

 

 

 

Pa ne bih da piskim na paradu, ali najmanje 20tak igraca i to u ovom momentu, a da ne osete. Plus jos najmanje 30tak koji bi i osetili, ali bi opet ziveli u dobrom plusu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

lol godisnje. pa to nije nista. sigurno nije jedini koji to radi.

 

A opet, prakticno niko drugi na terenu sa svojih 36 ne deluje kao da ima 26, osim njega 💁‍♂️

 

Da ne ispadne da imam konja u ovoj trci, Lbj meni uopste nije medju drazim igracima, ali necemo sad bacati shade za svaku sitnicu. Ipak je covek u top 5 igraca svih vremena, vrlo izvesno i top 3.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

@Barkley#34 Ako si mislio na ovo, gdje je ovdje faul nad Jokicem? Ozbiljno pitam, bez ironije. 

 

 

Ovakvu istu situaciju su okarakterisali kao faul Brooku Lopezu protiv Majamija. Udario je cistu bananu Butleru ali ga je nakon toga udario sakom u glavu. Doduse malo jaci kontakt ali potpuno ista situacija.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Død said:

Navijaci Lejkersa, pa njih sistem lomi. Lanac pedofilije, Lebron, picagejt, Hilari Klinton koja je vise puta vidjena u drustvu Lebronove zene i Dejvisovog frizera kako kuju planove da naprave toliko duboku drzavu da iz nje ne moze da se izadje. Njih ne zanima surovi kapitalisticki sistem i kako Dzini Bas pije ono sranje adenohrom iz mizgovljeva dece sto te cini mladim i omogucava da jases Kuzmu celu noc i dan. On je decko usahnuo od tolikog jebanja, ma utakmicu mu bacaju ladne peskire i poje Gatorejdom jer u nekim trenucima igra odbranu na sudijom. Oni izadju na izbore, pre toga pogledaju ankete i glasaju za ko god da ce da pobede. Kao mali su navijali i za Zvezdu i za Partizan, zavisno od toga ko ima posed lopte.

Sudije su potplacene, svako vece Lebronova porodica, Soroseva produzena ruka, drzi decu sudija i mlati ih vrbovim pruticima za svaki svir na stetu Lejkersa. 

Navijati za Lejkerse je kao navijati da za infarkt miokarda. A i Dvajt lici na Veslija Snajpsa, dakle izvrsio je genocid na vampirima.

 

 

  

Quote

The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ovakvu istu situaciju su okarakterisali kao faul Brooku Lopezu protiv Majamija. Udario je cistu bananu Butleru ali ga je nakon toga udario sakom u glavu. Doduse malo jaci kontakt ali potpuno ista situacija.

Ako mislis na ono pri kraju meca 5, po meni uopste nije ista situacija. Pogledaj ruku Dwighta koja stoji gore i nakon blokade, Jokica udara jer mu tijelo pada a kod Bruka je ruka isla dolje dok je u vazduhu i nabija saku u lice i po vratu. Da mu je ostala podignuta ne bi bio faul.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

A opet, prakticno niko drugi na terenu sa svojih 36 ne deluje kao da ima 26, osim njega 💁‍♂️

 

Da ne ispadne da imam konja u ovoj trci, Lbj meni uopste nije medju drazim igracima, ali necemo sad bacati shade za svaku sitnicu. Ipak je covek u top 5 igraca svih vremena, vrlo izvesno i top 3.

 

covek je nesumnjivo posvecen i sve to sto je svakako pohvalno za bilo kog igraca u njegovim godinama ali pogotovo za njega nakon svega sto je postigao u karijeri. ipak, napravila se velika frka sto on mos misliti potrosi milion-dva da bude u top formi za nesto sto mu je posao i kada zaradjuje izmedju 50 i 100 miliona godisnje. bezveze mi je ovo pravljenje vesti od necega sto je ocekivano, samo zato sto je lbj.

 

kao da su duncan, bryant, carter, malone i slicni ladili jaja na bahamima kada su imali 33-34-35 godina pa da je ovo nesto do sada nevidjeno i da samo lbj radi zgibove i yogu i pije sok od pisacke polipa. svi su oni freak of nature, zato su tu gde jesu i sa ovoliko godina. naravno nije jedini razlog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Kud sam i pomenuo tu situaciju. :classic_biggrin:

 

@Miki28 kako je po tebi odigrao Bron?

Za njegove standarde dosta prosjecna utakmica. Prvo poluvrijeme solidno, u 4/4 je bas bio ocajan. Imao je cini mi se 3 izgubljene i ona nerezonska trojka i iz toga Denver je spustio na 17 razlike pa su morali da se vrate AD i Rondo. Vec je to jednom uradio protiv Hjustona pa je posle bilo povuci potegni.

Mnogo, mnogo rezerve kod njega ima

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2020 at 4:19 PM, Zvezdinho said:

Ma pobedjuje La Fejkersi kao i uvek uz tradicionalno navlacenje sudija.

 

On 9/18/2020 at 4:22 PM, Miki28 said:

Rano se krenulo sa sudijama, mislio sam da ce se sacekati bar prvo poluvrijeme😂😂😂

 

:reading:

 

Lepo se sve predvidelo pre meca, mada nije bilo tesko predvideti, anije trebalo ni nesto mnogo biti pametan pa da se tako nesto zakljuci, s obzirom na istoriju. Nadam se da ce u finalu Majmi srati trojke kao nikad, jedino tako se mogu pobediti Fejkeri. Uzdam se u trojkasku rapsodiju Robinsona, Hira i Dragica.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

zanima me samo sta to kosta milion mesecno? ishrana, treneri, oprema, hemija? 

 

Najveći fitnes i košarkaški stručnjaci, moderna tehnologija za oporavak i sprečavanje povreda, ishrana, kuvari, suplementacija... Nije baš milion mesečno, ali na godišnjem nivou i više od toga.

 

Evo imaš ovde kako sve to izgleda:

 

 

Edited by extremesportist
Link to comment
Share on other sites

Cudi me tolika naivnost Jokica i Malouna. Vec se ponavlja nekoliko puta isti scenario. Svako sa 2 grama mozga je znao sta ce Lejkersi uraditi. Maloun se previse drzi old merits tripova. Da je na vreme makar malo uveo u rotaciju Vonleha i Diopa, uz Doziera, imao bi siri izbor. Previse se oslanja na drvosecu Krega, pogubljenog Portera, undersized Montea. A o Milsapu da ne pricam. Verovatno top 5 najgorih jednogodisnjih ugovora u zadnjih 5 godina. Lik je tek malo bolji od nekih mojih ortaka sa lokalnog kosa. Sramotno je kako je nepripremljen, za 30 miliona mogao se bolje spremiti, pa nema 40 godina. Dve dobre cetvrtine je odigrao u celom Plej Of- u. Porter ima jezicinu a promasuje sam ko duh par puta na 3. Marej i Jokic se jedini nisu uplasili. Izrasli su u strasan tandem, samo ostalo tanko, za ove prekaljene znalce/ fizikalce/ namazane do bola. Jokicu svirano najmanje 1 do 2 nepostojeca faula, samo mi nije jasno sta se nagurava sa ispranim Hauardom( koji je izgleda upotrebljiv samo protiv Milsap/ Jokic kombinacije) umesto da bezi od njega i da ih zasipa trojkama. Ima 44% za 3 a on se rve sa namazanim Hauardom koga sudije znaju 15- ak godina. Idealna utakmica da sutne 10 trojki. Sudjenje u drugoj cetvrtini je bilo bas lose za Denver ali opet bi izgubili i da je bilo posteno. Jebo sliku ako Marej i Jokic u ovakvoj formi ne bi nadigrali ova 2 mocna bilmeza samo da imaju malo bolje pomocne igrace. Dejvis zver ali ko Harden teski folirant. Najzasticeniji igrac u ligi. Lejkersi su jaci ali nazalost americke sudije ce uvek imati vise respekta za americke igrace nego za Srbina i Kanadjanina, pogotovo sto ih znaju vecinu po 5, 10, 15 godina. Mocni su Lejkersi, najjaci tim u ligi ali ne mogu se otmem utisku da bi ovo moglo biti jako napeto, samo kada bi Jokic prevazisao tremu koju ima kada igra protiv Lejkersa. Cini mi se da mu je tada najmanji iq. Uvek okleva nesto, gresi sa taktikom, dopusta da ga izbace iz takta. Milsap tesko sta moze protiv Lejkersa. Maloun treba da proba sa Plamlijem drvosecom, makar im nece dati 10 koseva iz nabacivanja. A u napadu nek rokaju Marej i Jokic spolja, a Plamli nek se gura pod kosem. Rondo je jedan od najpotcenjenijih igraca ikada. Pustiti Lebrona da da 40 1 na 1 a zatvarati sve ostale. Mator je on, jos najbolji ali umorio bi se i potezao bi i nerezonske trojke. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokićeva slaba tačka je to, da je nestrpljiv. Mora se naučiti, da igra više hladnom glavom.

 

 

Inače, ovo je sve več odlučeno.

 

 

 

Baš me interesuje, dali če LBJ posle završetka igr.kariere, nastaviti da lovi prstene u obliki trenera, GM, menađera,...

 

Ako se mene pita, odgovor je: da.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koja ima atletski mocna cetvorka koju bi Koneli mogao dovesti. Marej, Jokic, Porter, Dozier, Grant i Bol Bol. Njih 6 ostaviti a sve ostalo uz neke pikove uloziti u visokog atletski mocnog defanzivca na 4, jednog veterana pomocnog centra i jos jednog solidnog beka sutera. 

Jokic je za Adebaja Ajnstajn ali sta vresi kad je fizicki limitiran

Majami ce pruziti bolji otpor

Mada ko zna, posle prve protiv Klipersa ni u ludilu nisam mislio da ce ih Denver dobiti na 7

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...