Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne razumiješ kako LBJ funkcioniše. Sve se njega pita  u ekipi. Svi ga slušaju i neki se ga čak boje. Oni koji neče sušati /nisu slušali lete iz ekipe.

 

On če, pa makar završio na kolicima, da dobije te prstane. To je malo kompleksnije, nego što se prodaje po medijima. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj Vonleh pre godinu dana par utakmica zabadao za Njujork po 20, 25 poena cini mi se, par odlicnih partija. Nelos sut, moze i za 3 da pogodi. Jak, atletican, mlad jos, neizbrusen, duplo brzi od propalog Milsapa. Mogao bi 15 minuta cuvati Dejvisa. Diop isto bolji igrac od Krega. Dozier bi isto vise od Montea posluzio sa dugim rukama. Ali kad je ovaj emocionalni mazohista, mnogo se tesko odlucuje za promene. Ko pijan plota se drzi nekih igraca. Prosle godine zbog ljubavi prema Bartonu nisu igrali WCF. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bas juce pricam drugu kako moraju igraci Denvera imati muda da mu se postavljaju, samo sta vredi. Grant se postavi i jos dobi faul. Jebem ti pravila kada je ono faul Granta. Pod nekim smesnim napadnim uglom, jedva da je bio malo ukoso i jos ga telom nabo. Ali rak rana Denveru su promasene trojke kada su sami. Ne znam da li ijedna ekipa toliko promasuje trojke kada su sami. Pa i Jokic ima 54% kada sutira urgentno. Marej isto, oni bolje pogadjaju preko ruku. Nemoguci su.

Ali Majami mi postao druga najomiljenija ekipa. Kakav dobsr spoj svega i svacega. Imaju sve od a do sh i uopste me ne cudi sfo ce igrati finale. Nemaju slabu tacku, osim defanzive bekova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva rasprava iz koje naucismo da Denver mora skroz da se razmontira posle najveceg uspeha u xy godina, da je Meloun tezak nemac pojma iako je pokazao opasan napredak iz sezone u sezonu i serije gde se poigrao sa Riversom i da je Jokic nestrpljiv iako je igrac koji najpametnije ceka da se otvori rupa u protivnickoj odbrani i ne bi mogao da brza sve i da hoce

Edited by threepwood
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stefan81888 said:

Je l su svirali Tatumu tehničku nakon tajmauta na 40-36 pa Majami dao bacanje? Pukao mi stream tad

 

Da.

 

Odlično poluvrijeme Bostona, fantastično je Brad spremio utakmicu kao odgovor na ''nerješivu'' zonu u prethodnom mečul :Hail: Ali, do pobjede je dugačak put...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

129 bacanja u zadnje 2 utakmice. Sudije unistavaju igru sa tiki taka faulovima. Sto je najgore od svega ti isti faulovi sto se sviraju mogu biti dosudjeni na jos 50 mesta. Totalno sam zbunjen kriterijumima. Ovo kao vaterpolo i rukomet nemas pojma vise sta je faul, sve stvar sudijske slobodne procene. Na jednom mestu vidis tesko naguravanje sa povlacenjima i nista, a vec drugi napad bukvalno za pipanje igraca sviraju. Nesto u buducnosti moraju smisliti inace ce se utakmice pretvoriti u reviju flopovanja. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...