Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ako Klipani ispadnu trebaju prvo da isutiraju Doc-a.Jer im to ne bi bilo prvi put da zestoko fejluju(koliko mi se cini imali su 3-1 protiv Hjustona).

Just now, Sector said:

LAC ima dobre igrace al nemaju Jokica. 

Nemaju timsku hemiju previse izolacija igraju.Vidis da idu vesti kako drze okupljanja a to po meni nikad nije dobar znak.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Ako Klipani ispadnu trebaju prvo da isutiraju Doc-a.Jer im to ne bi bilo prvi put da zestoko fejluju(koliko mi se cini imali su 3-1 protiv Hjustona).

Imali su 3-1, ali su imali jos bolji situaciju na 3-2 i +19 na kraju trece cetvrtine, kad su ih okrenuli Josh Smith i Brewer sa Hardenom na klupi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva ekipa Denver, koji ludaci jebote. Jedva cekam sedmu.

Ono sto je delovalo zajebano po Denver ce se verovatno igrati vise u g7, a to je dobar deo utakmice Doc da igra sa Kavajem na Jokicu, PG na Mareja, i da im uguse tu dvojicu, ovi ostali nemaju sanse da ih dobiju. Denver mora da ima spreman odgovor na to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ne vidim sta je problem. americka liga ima vaznu temu za ameriku. ili treba da se po starom srpskom obicaju prave da nesto ne postoji, jer zaboga, dosli smo ovde da pikamo basket?

 

kamo srece da je ovo sto nba radi standard 

uskacem kao padobranac, pa se prvo izvinjavam zbog toga, ali...nije li onda licemerno (ne od tebe konkretno) kad neki nasi navijaci na tekmama drve o stvarima koje nemaju veze sa sportom, da im tada porucujemo da smo dosli da gledamo basket a ne da slusamo stvari o politici i ostalim temama, da ostave to za van stadiona/hale itd? kako nba ima uticaj u usa, tako i navijaci, ne u takvoj meri naravno, imaju uticaj medju odredjenim grupama ljudi, pa sebi daju za pravo da izraze stavove o svem i svacemu (o onom zakonu u crnoj gori npr. najsveziji primer).

btw, meni ne smeta politicka propaganda i ovo sto se desava u nba, samo primecujem ovo. i ne moramo da sirimo temu preterano.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...