Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sto ne iskljucuje da je fanboy. Pricao kako je oduvek bio tim Melo dok su ostali u okruzenju bili tim Lebron. 

 

to znači da ga poštuje a ne da je fanboy. mnogo vi mladi -TINEJDZERI - bagatelizujete celu čupri. zašto bi se lilly ulagivao melu, on je i sada makar egal sa njim po legacyju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Portlandu bi isto bilo bolje sto pre da krenu u tenk i sacuvaju malo Lillarda i McColluma koji vec poduze guraju na felnama, pogotovu za standarde sitnih bekova.

 

Lep gest od njih sto su pruzili sansu Melu da se oprosti kao covek ( iako je bio svinja, pokajao se 😁 ). Ko zna mozda im se to vrati ako ovaj bude u stanju da izvuce iz  dupeta jos jednu sezonu...

Link to comment
Share on other sites

Haahah sta je lose sto je fanboy Mela? Pa kada je melo bio u zenitu ovaj je bio teen, nije mala stvar da igras sa idolom, mislis da to nije imalo udela kod uzimanja mela da ovaj nije fan istog?jos mu Cj neki ortak?
Naravno pored uzasnog starta i povreda sto je primarni razlog..
30 ekipa ima i do sada niko se nije upecao godinu i po da pruzi sansu Melu, muceni Bulsi su ga odmah waivovali za svaki slucaj.

cak i lebron cupila mu nije dao te minute i ulogu 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Del Piero said:

Taj napad Kingsa je bio iz timeouta. Ne znam za koga se crtala akcija, ali Buddy se nije otkrio da primi loptu, Bogdan jeste i potegao je. Nije imao bas puno opcija kad je primio loptu.

Džozef je gledao ka Bogiju, definitivno je njemu bilo namenjeno. On je imao jedan baš kratak momenat da doda Badiju a i to je bilo rizično. Meni je tu pogrešna ideja (mnoooogo pogrešna) da ide na šut. Imao je korak prednosti i mogao je da ide ka košu ili na naskok negde usput. A i Holms se muvao u reketu, mogla je i neka saradnja da padne u tom slučaju.

 

Moram tek da pogledam ceo meč a ne samo delove ali je definitivno upao u baš loš trip sinoć. Belom već treći meč otišao nišan. 

 

Gre'ota što je propala onakva šuterska rapsodija Hilda. Ima praćku za poštovanje.

 

Dobra stvar je što ove pobede ili egal partije Kingsa, čak i uz generalno lošiji šut ekipe, izgleda da nisu više slučajnost i pokazuju potencijal za daleko više od ovih 7-9. Odbrana je keva.

Link to comment
Share on other sites

Kako je Miami sjajno skockana ekipa,baš baš su moćni ali možda za sam kraj u PO neće imati snage. Kada bi doveli nekog fizikalca na petici ... odprilike kao LMA. Dobro ni ne mora kao Aldridge ali da je ipak malo bolji od Leonarda. 

Ali kakve su sinoć dresove imali,ono je perverzija,dresovima su me vratili u detinjstvo

 

 

I neprevaziđeno za vek vekova:

 

 

Edited by BJÖRKman011
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisu ovaj je drugaciji. Kakav crni Lma ne treba takva sisica vec neki “ratnik”. Neki bizgov da se bije za elitnim peticama( neki Gasol) bam hoce ali je previse nizak. Neki adams isto moze da prodje.

sto se tice sparsa mislim da su 0.01 % da bas Mareja uvale, ajde sto je mlad nego su mu i fin ugovor dali letos. Bice da je ljut sto nije starter

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...