Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

41 minutes ago, uini said:

samo za threepwooda, wooka i društvo u separeu : revenge game punchboba

 

(jeste li spremni deco) 

 

 

Kakav bančo, unosio se u lice igračima Bulsa dobacivao klupi buljio one oči (kao) da je udaren u glavu... lik je utripovao da je Džordan kao da nije ni prvi ni poslednji koga je neko trejdovao. 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

baš da vidimo da li opet kenja ili zaista tako misli. mada trenutno i nema kud, pošto ni elfrid ni dsj ne igraju sledeću

 

 

 
Quote

 

David Fizdale didn’t care that Frank Ntilikina went 0-6 from the floor. He said Ntilikina’s minutes were ‘fantastic’ and credited the guard for setting the tone on defense in New York’s win over Chicago.

 

 
24 minutes ago, Hamilton said:

Portis, moje fantasy gore list. 

 

latest?cb=20130529145902

 

 

:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Prosle godine su imali hemiju ali ove tezak raspad.

Bogdan razocaranje za sada, kontao sam da ce sabiti prvi dio sezone.

Walton je dunster.

 

Bojan Bogdanovic se bas fino uklopio.

 

Jedna od teorija je da ih je genijalna Vivekova ideja da pred sezonu putuju u Indiju, to je nekih 30 000 kilometara, sjebala.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zajebale sudije tu Sanse trebalo 1.6 da bude, ne znam jel su imali TO kasno sam se ukljucio posle srBskog derbija.

Zadnji napad faul je bio tu nema spora ali prije toga tokom čitavog meča brdo pogrešnih odluka na štetu Sunsa. suci baš,baš loši

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

Zadnji napad faul je bio tu nema spora ali prije toga tokom čitavog meča brdo pogrešnih odluka na štetu Sunsa. suci baš,baš loši

standardno zero respekt od strane sudija. verovatno prvi put u istoriji NBA ne rade review preostalog vremena i kradu nam sekund i po, mogla je cela akcija za sut da se odigra... ali hej, to su sunsi, ko ih jebe...

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pocinje da zabrinjava Kal. Ni uloge ni prostora ni produkcije.

don't be such a negative nancy, bro. bice ok kal.

Edited by sunset rubdown
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Nisam gledao Sunse ove sezone, jel moze neko da mi objasni kako se oni ovako kvalitetno zabacuju pored svih povreda, suspenzija i prilicno skandaloznih procenata suta vecine igraca?

 

Deluje mi po box scoru da je jedina konstanta Ubre...

 

 

 

kako citam na forumu prvi su favoriti za titulu, tako da samo da sudije budu ok i da imaju malo srece i to je to

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Meni dragos to se SAC raspada.. Coach 7Jegera je za 2 klase iznad smesnog voltona. Razjebashe hemiju i ode sve dodjavola...

Vlade daj palicu Igoru i muchi..

 

niko u organizaciji nije voleo da radi sa joergerom. zato je dobio otkaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LordOfTerror said:

Nisam gledao Sunse ove sezone, jel moze neko da mi objasni kako se oni ovako kvalitetno zabacuju pored svih povreda, suspenzija i prilicno skandaloznih procenata suta vecine igraca?

 

Deluje mi po box scoru da je jedina konstanta Ubre...

 

 

 

mogu ja da pokusam, mada je jako tesko nadmasiti ggggggggg-ov informativan i prosvetljujuci post.

 

ovako, tim igra dobru odbranu, ne uzimaju slobodno ni za jedan posed, igraju posteno i daju sve od sebe, vidljivo je da u napadu postoji neki sistem u koji se uklapaju igraci, postoji protok lopte, skoro svi mogu da pogode s distance (procenti suta svakako nisu skandalozni)...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...