Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, Squabbit said:

 

Kometatori rekoshe, iako je bilo po ruci, ruka je "sastavni deo lopte" (nesto u ovom fazonu) u tom polozaju, tako da ono kao nije bio faul...

 

Valjda je razlika da li je lopta "pokupljena" sa parketa ili je igrač samo uhvatio pa mu je izbijena. Ima dosta sudijskih nba finesa koje su nama evropljanima totalni nonsens.

 

25 minutes ago, mr clutch said:

Real nba fanovi će tu tekmu gledati na O2

 

True and real fanovi gledaju tekme na Alternativnoj TV, tek je to "hardcore for fans" 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je li neko ispratio sta je sa Inijanom osim Oladipa i toga sto im igra Sabonis?

Njih sam uz Jutu uvek gotivio, nekako su mi bili konstanta, ostali u zavisnosti od koncepta, da li ima neko nas i generalno u zavisnosti od igraca, (svi imamo miljenike).

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Onaj klinac(ili samo takav glas ima) sto je prenosio Milvoki-Majami sa Saranovicem vidi se da lik prati NBA i kosarku ali su mu intonacija i glas na na jako niskom nivou. Iritantno je i kad se zacereka posle nekog efektnog poteza kao da je upravo cuo neki vic, a ne da je komentator na sportskom dogadjaju. Ovog drugog i ostale koji prenose ne bih komentarisao jer su nedostojni toga. Oni mi deluju kao da i ne prate sport. Verujem da bih se ja bolje snasao sa prenosima NFL-a i NHL-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Je li neko ispratio sta je sa Inijanom osim Oladipa i toga sto im igra Sabonis?

Njih sam uz Jutu uvek gotivio, nekako su mi bili konstanta, ostali u zavisnosti od koncepta, da li ima neko nas i generalno u zavisnosti od igraca, (svi imamo miljenike).

Lamb je isto propustio jednu tekmu, solidno su tanki na guard pozicijama. Sumner im startuje, Justin Holiday ulazi sa klupe. Ne pomaze ni sto je Brogdon jedini sposoban za bilo kakav plejmejking od svih igraca koji im igraju. Warren je takodje suterski malo slabije otvorio sezonu.

 

Trebalo bi da dodje sve na svoje mesto uskoro, mada i dalje imaju premalo plejmejkinga za moj ukus.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, delgado said:

Riviera, kako ti se cine Lakersi do sad

dobri su. samim tim da rutinirwaju lose (sarlot) i solidne timove (juta) kada prebace dejvisa na centra pokazuje da imaju kvalitet i sirinu za regularni deo sezone. za plejof je prerano pricati i tu ovako na papiru nemaju bas toliko siroku rotaciju upotrebljivih igraca  (sutera, defanzivaca i plejmejkera) u jednoj seriji  ali trebalo bi da se bore za gornji deo kostura po poretka.

najinteresantnije ce ih biti videti u ovom predjelu od sezone kako se mecuju sa konkurentima i za ta mesta u vrhu zapadne konferencije i potencijalnim buducim protivnicima u kasnijim rundama po - klipersima, denveru, hjustonu i eventualno jute, portlanda i san antonija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Polako covece, fali nam par nba igraca, trenutno imamo 3. 

 

Kad se vrate povredjeni, tad moze da se analizira situacija.

Brogdone, strogo sa fantasy strane, sta kazes hoce li se otkriti da je DGreen prevara ili hustle legenda koja ce se izdici?
:lol_2::79:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Squabbit said:

Brogdone, strogo sa fantasy strane, sta kazes hoce li se otkriti da je DGreen prevara ili hustle legenda koja ce se izdici?
:lol_2::79:

Sumnjam da moze mnogo, u uzasnoj je situaciji.

 

U ofanzivi jednostavno nema sutera, postaje potpuno beskoristan jer ga ostavljaju samog, kao i ostatak bezveznjakovica i jure samo Stefa i DLoa. Sutirao je one svoje trojke kao da nosi ranac na ledjima ali jedva dobacuje do prvog obruca.

 

Sto se defanzive tice, tu je jos gora situacija. On je i dalje klasa, ali ne moze sve sam da pokrije. Jos sad mora i centre da cuva jer je druga opcija Markiz Kris 😕

 

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Govoris kao da su Pelikani najgora ekipa na zapadu.

Pa kako nisu, imaju 0-3.

 

Da si dovoljno ekspert to bi ti bio dovoljan uzorak. Kao sto ce Morant da bude top3 plej naredne godine jer je ubacio 30 Netsima.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta Luni i Koli-Stajn mogu tu bitno promeniti. U nekom trenutku je bilo 40 razlike za Oklahomu... 

 

Pa ako ne racunamo Kingse, oni ce u toku sezone sigurno da se dignu, onda da. Ne verujem uopste Pelikanima. Cak mislim je Memfis bolja ekipa. Mnogo bolje poslozenija. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Ne znam sta Luni i Koli-Stajn mogu tu bitno promeniti. U nekom trenutku je bilo 40 razlike za Oklahomu... 

 

Pa ako ne racunamo Kingse, oni ce u toku sezone sigurno da se dignu, onda da. Ne verujem uopste Pelikanima. Cak mislim je Memfis bolja ekipa. Mnogo bolje poslozenija. 

Naravno da mogu. Nisu oni neki world beateri, ali su bolji od Markiza Krisa i Erika Paskala.

 

Velika je razlika izmedju legit nba igraca i nekog ko je tu samo igrom slucaja. Prva dvojica su legit nba igraci, a Dubsi imaju trenutno 3 zdrava tijela koja se uklapaju u taj profil, sve ostalo je prosek za g-league.

 

Ne brinem ja za Pelikane, vratice se Zion da postavi tih 75% iz igre.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Sumnjam da moze mnogo, u uzasnoj je situaciji.

 

U ofanzivi jednostavno nema sutera, postaje potpuno beskoristan jer ga ostavljaju samog, kao i ostatak bezveznjakovica i jure samo Stefa i DLoa. Sutirao je one svoje trojke kao da nosi ranac na ledjima ali jedva dobacuje do prvog obruca.

 

Sto se defanzive tice, tu je jos gora situacija. On je i dalje klasa, ali ne moze sve sam da pokrije. Jos sad mora i centre da cuva jer je druga opcija Markiz Kris 😕

 

Sinoć mi je bio i smešan i bilo mi ga žao,Draymond 3x šampion pa onda allstarovi i ostala dostignuća,skače i trudi se sam pod košem a ona balavurdija sa distance samo vežbaju šut.

Trpio je nekoliko minuta a onda samo možemo da predpostavimo koje je misli imao. 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fantazija related off:
Jedino ako imaju imalo ponosa...
Sad, kapiram ja da je drugacije shvatanje sporta ovde. Ne sekiraju se oni (preterano) sto su od dinastije do "dna" (trenutnog) stigli tako brzo...

mislim, naravno da se sekiraju ali poredeci evropski sport i USA, ne sekiraju se ni ich...

Videcemo, veliki su to shapmioni da se tako predaju..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vise na ovo gledam kao na year off. 

 

Kroz poslednjih 5 plejofova su odigrali vise od jedne cele sezone. Klej propusta godinu i nema potrebe forsirati bilo sta, cak i da udju u PO ne moze se mnogo. Nek igraju godinu dana malo laganije, sakupi se dobar pik, koji se posle sa DLom ukljuci u trejd za dubinu i onda se sledece godine proba ponovo.

 

Jbg, cak je i Bron odmorio godinu dana, mogu i oni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...