Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

On 10/25/2019 at 5:44 PM, Bobby Axelrod said:

Ok,onda mi nije jasan potez oko Rasela,mislim sta ocekuju,da dobiju nekog vrh igraca u trejdu za njega ili visokog pika?Tesko

 

48 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Sezona je jos letos svesno pustena,ne znam sta svi skacu,cim se saznalo za Kleja to je bilo to.

 

:cigar:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Al se pripaljuje u Memphisu, sve puca. Ne verujem da će Grizzliesi uspeti da izdrže ovako do kraja. Tyus Jones je očajan, sećam se kako ga je Wook hvalio prošle godine, tip je rešio da uzme svoju kvotu šuteva, od neke organizacije ni traga ni glasa. Netsi igraju kao OkC nekada, gunneri se smenjuju kod potezanja, malo Kyrie, malo LeVert, malo Dinwiddie. Ne verujem da sa ovakvom košarku mogu mnogo, nevezano za večerašnju utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Dobro igra i Clarke Iz Memfisa. NWA podbacio u prva 3 meca. Culver kao lutrijski pik dobija malo prostora.  Nunn bi mogao da bude otkrice sezone, zna Majami da napravi dobre igrace od tih anonimnih likova.

@Malkolm Brogdon

 

Danas sam ga bas pominjao. Razvalio SL, u predsezoni jedan mec isao na 40 poena. Dobio je veliki prostor u odsustvu Batlera i odlicno to koristi. Tip je bas raznovrstan strijelac. Sut, ulaz, gadje floutere sa puno osjecaja. Vidjecemo dokle moze ovako da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...