Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

39 minutes ago, Horium said:

Hm, jel bi mozda mogao za "Makolumu" Milvoki da trejduje? 

 

Cini mi se kao da je Portland dostigao plafon sa Lilardom i njim u glavnim ulogama.

 

Slican neki paket, Bledsoe-Hill-Ilyasova za CJ-a i neke mrtve ugovore?

 

 

Ne vjerujem da bi Portland pristao na to. Ako budu trejdovali CJ-a to ce biti za neke 3&D igrace da dobiju na dubini a sa ovom trojicom nista ne dobijaju, Bledso bez koljena, Hill veteran i ispusena mustikla Iljasova.

Ako dodje do trejda za CP3 mora biti ukljucena neka ekipa koja tankuje i ima prostora u salary capu. 

Sad bas gledam, posle dugog niza godina OKC ce ici na rezanje salary capa, da ne budu u luxury tax

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 12Laki said:

Grofe baci prognozu pa da udarim suprotno.

 

Mozda 1 od nas pogodi rezlutat onda. :))

Ako hoces da udjes u TOP10, onda prati moje rezultate. Da Harden nije dao bananu Dortu, bio bih i prvi.

 

Sto se tice mog strucnog misljenja, sve zavisi od Hejvorda, ako on bude bio spreman od trece-cevrte utakmice, onda Boston. Znace se vise narednih dana.

 

Mada ja mislim i pored toga da moze Boston da se nosi sa njima, glavni je razlog, nema ko da cuva Kembu. Dragic nije neki defanzivac.

Link to comment
Share on other sites

Frustrirajuce je koliko malo srece fali Hjustonu u zavrsnicama ove serije u G2 i G3. Prvi put posle x godina pokazuju zrelost u PO seriji protiv bilo koga, biraju najbolja resenja i opet bez gasa na samom kraju. LAL jesu bolji tim, ali Rakete mogu da zale za najmanje jednom od ove dve tekme.

Link to comment
Share on other sites

Ide rumor da je Oladipo odbio ponudjeni ugovor Indiane i da planira da ide sledeceg leta, tako da ce Indiana slusati ponude za njega. Iskreno pojma nemam koja je njegova realna vrednost sada. Gledao sam dosta Indianu ove sezone i previse je nekonstantan, a u odbrani cesto dekocentrisan i bude taj na kome puca timska odbrana.

Link to comment
Share on other sites

Nije baš samo do sreće, više je do pameti. Lejkersi se u tim trenucima uozbilje, podignu odbranu na maksimalan nivo koji mogu fizički u tom trenutku, i biraju što je moguće racionalnija rešenja u napadu. U tim trenucima sa Hjustonove strane, neretko se dese 2,3 nerezonska zaletanja Westbrooka i užasno teška šuta koja naravno rezultiraju promašajem i otvaranjem kontre. Ne kažem da je on jedini krivac, ali je toliko tup i toliko ujebe momentum ekipe da je to jezivo. Sa +2 za čas si na -5 i posle ćao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

Mogu bolje

 

Minesota -  Dzejms Dzonson i 1 pik na draftu (mislim i da je to puno za jednogodisnju rentu Oladipa)

Juta - Konli

Majami -  Nan i Olinik

Filadelfija- Horford

Orlando- Furnije

Niksi- Rendl

Kingsi- Hild , mozda padne i sign and trade Bogdan

Dalas- Hardavej

 

I naravno Milvoki, Bruklin ako mogu nekako sklepaju ponudu, ali sumnjam da ih interesuje. Zavisi kakve su zelje Viktora i gde zeli ici. On u ovom trenutku ne vredi puno, jer ima ugovor samo godinu dana plus izlazi iz jako teske povrede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Seventh Seal said:

Nije baš samo do sreće, više je do pameti. Lejkersi se u tim trenucima uozbilje, podignu odbranu na maksimalan nivo koji mogu fizički u tom trenutku, i biraju što je moguće racionalnija rešenja u napadu. U tim trenucima sa Hjustonove strane, neretko se dese 2,3 nerezonska zaletanja Westbrooka i užasno teška šuta koja naravno rezultiraju promašajem i otvaranjem kontre. Ne kažem da je on jedini krivac, ali je toliko tup i toliko ujebe momentum ekipe da je to jezivo. Sa +2 za čas si na -5 i posle ćao zdravo.


Pa to i kazem, sreca. Nikad ne znas koja verzija Kornjace ce da se pojavi u kom napadu :classic_biggrin:

Vise to nisu oscilacije iz meca u mec, vec bukvalno iz cetvrtine u cetvrtinu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...