Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Hjuston je imao game plan, drzao se njega i radilo je u prvom poluvremenu gdje je Lebron odrzavao Lejkerse u igri ali onda se u 2 pol pojavila odbrana i iz nje su crpili lake poene, posebno u 4/4. Ubacio je Markifa u drugom poluvremenu i dalo je rezultata ali bih volio vidjeti Dwighta u game 4 od starta, da se odmah ne prilagodjavaju i stavljaju AD na 5.

Rondo je prelomio utakmicu, 23 poena je dao ili asistirao od 30 Lejkersa u 4/4. Nalazio je saigrace a radiio je sut za tri poena i odmah se lakse dise.

Lebron brutalan u 1 pol, pogadjao je odakle je htio a onda u 3/4 zakljucao reket, 4 blokade.

AD nije imao svoju noc, dosta losa odbrana u 1 pol ali onda se razmahao u 2 pol, borio se za svaku loptu i na kraju 26/15/6 partija.

Kuzma je odlicno utrcavao i koristio prostor u 4/4 i imao je par dobih defanzivnih sekvenci.

Green i dalje u rupi, KCP je pogodio nesto ali mu nikako ne odgovaraju Rakete, fizicki ne moze da isparira.

 

Hjuston ce se lose osjecati posle ovog meca jer su imali dobar gameplan i drzali se njega, bili su u igri ali su ih onda Lejkersi pomeli. 

Idemo na game 4, mnogo bi lakse bilo kad bi Green i KCP pospremili ponesto ali 2-1 vodjstvo uz jos rezerve je odlicno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle duže vremena, nisam ispratio ništa od košarke. 

 

Prvo što sam primetio je partija Ronda u 4/4 gde je imao 9 poena uz 4-5 iz igre. 

 

Generalno, tu četvrtinu, koja je inače odlučila tekmu, poenterski izneli Rondo, Kuzma, Karuzo... Baš interesantno.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

Posle duže vremena, nisam ispratio ništa od košarke. 

 

Prvo što sam primetio je partija Ronda u 4/4 gde je imao 9 poena uz 4-5 iz igre. 

 

Generalno, tu četvrtinu, koja je inače odlučila tekmu, poenterski izneli Rondo, Kuzma, Karuzo... Baš interesantno.

Dao je 12 poena u 4/4, stvarno odlicno odigrao.

U prvih 6 minuta je sve islo preko njega, imao je 4 asistencije i 10 poena. 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, LosmiSK said:

LBJ u prvom i Ronda u drugom je sralo samo tako. Povredilo se i par igraca Hjustona. Sudije opet zalosne...mora izgleda LAL i LAC...

Brate...Veliko nepostovanje je reci za takve igrace da ih je sralo pogotovo sto smo od Lebrona i Ronda videli gomilu ovakvih partija u plej ofu...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Dao je 12 poena u 4/4, stvarno odlicno odigrao.

U prvih 6 minuta je sve islo preko njega, imao je 4 asistencije i 10 poena. 

 

 

Da, ja gledam shootchart, pa ne vidim bacanja.

 

Za Hjuston - jbg, ako Harden i Ras daju 65 poena sa maltene 50% šuta i samo 5 izgubljenih, a ni to nije dovoljno, onda ne znam čemu mogu da se nadaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

 

 

Da, ja gledam shootchart, pa ne vidim bacanja.

 

Za Hjuston - jbg, ako Harden i Ras daju 65 poena sa maltene 50% šuta i samo 5 izgubljenih, a ni to nije dovoljno, onda ne znam čemu mogu da se nadaju.

Covington je uz Wbrk u 1/4 bio aktivan, posle su ga zaboravili.

Gordon je probao u 3/4 da se ukljuci, dao 2 trojke ali su ga dobro iskontrolisali.

U prvom pol svrga 3 izgubljene lopte i 0 poena Lejkersa iz toga a tu su ih Lejkersi ubili u game 2. Bas su bili disciplinovani ali nisu se nadali od starta 3/4 da ce snizit petorku Lejkersi i Rondo je bio x faktor. Kockali su se sa njegovim sutem za 3 i tu ih je kaznio a Hjuston je isto i u game 2 to radio ali Rondi nije pogadjao i onda se odlucio umesto 3 da uzme poludistancu i ubo 2 suta kad se lomilo.

Kad igra ovako skoncentrisano odbrana-napad onda se dobre stvari desavaju za Lejkerse. Milina je bilo gledati kako kontrolise desavanja na parketu u 4/4

Link to comment
Share on other sites

rondo je kao oni last action hero likovi koje glumi brus vilis - poslednjih 7 godina se alkoholiše i spava u pontiacu, usput ga prebiju neki likovi a onda ga tako usranog pozovu da odigra plej of i on odvali sve od batina i digne pola grada u vazduh

 

još se sećam one serije prvog kola kada su sklepani bullsi bez šuta tukli celticse 2-0 jer ih je rondo odvaljivao od života pa se povredio i pukli 2-4

  • Like 10
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Jeste, stvarno jeste. Može i Van Damme, on tijekom 84 minuta dobija najrazličitije vrste batina, ali zato razvali sve u poslednjih 6 minuta. Ako, uvek mi je drago kada vidim Raja da dobro igra, true playmaking master. Imam dojam da je dosa ljudi pogrešilo oko Milvoki - Majami serije (u prevodu: nisam jedini idiot).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, freethrow said:

Jeste, stvarno jeste. Može i Van Damme, on tijekom 84 minuta dobija najrazličitije vrste batina, ali zato razvali sve u poslednjih 6 minuta. Ako, uvek mi je drago kada vidim Raja da dobro igra, true playmaking master. Imam dojam da je dosa ljudi pogrešilo oko Milvoki - Majami serije (u prevodu: nisam jedini idiot).

Ja nisam jedan od njih, ali posto se nisam nesto ukljucivao u bodovanje, posto sam prognozirao 3:4 a desilo se 1:4 ja ne dobijem nista isto kao neko ko je prognozirao 4:1? 
Ako je tako sistem bodovanja je malo truo, ako nije onda oprostite ja sam truo

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja nisam jedan od njih, ali posto se nisam nesto ukljucivao u bodovanje, posto sam prognozirao 3:4 a desilo se 1:4 ja ne dobijem nista isto kao neko ko je prognozirao 4:1? 
Ako je tako sistem bodovanja je malo truo, ako nije onda oprostite ja sam truo

Pa dobijes poene, mislim da ces dobiti 18

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja nisam jedan od njih, ali posto se nisam nesto ukljucivao u bodovanje, posto sam prognozirao 3:4 a desilo se 1:4 ja ne dobijem nista isto kao neko ko je prognozirao 4:1? 
Ako je tako sistem bodovanja je malo truo, ako nije onda oprostite ja sam truo

Quote

za svaku seriju u kojoj je pogođen pobednik, dobija se 15 poena.

Tačan rezultat serije donosi još 10 poena. Greška od jedne pobede (na primer bilo je 4:2, a prognozirao si 4:1) donosi još 5 poena, greška od 2 pobede donosi još 2 poena.
Pobeda gostujuće ekipe (slabiji seed) donosi još 1 poen, pošto nema domaćeg terena u bablu.
Promašen pobednik serije donosi 0 (nula) poena.

 

http://freethrow.pythonanywhere.com/help

 

=> dobio si 18 poena, kao što reče kolega.

 

Sistem bodovanja je veličanstven.

Edited by freethrow
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

rondo je kao oni last action hero likovi koje glumi brus vilis - poslednjih 7 godina se alkoholiše i spava u pontiacu, usput ga prebiju neki likovi a onda ga tako usranog pozovu da odigra plej of i on odvali sve od batina i digne pola grada u vazduh

 

još se sećam one serije prvog kola kada su sklepani bullsi bez šuta tukli celticse 2-0 jer ih je rondo odvaljivao od života pa se povredio i pukli 2-4

 

I kad je sa NO rasljokao Portland sa Lilardom 4-0.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...