Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

16 minutes ago, freethrow said:

Ne zezaj, lep je Xtaps, ima taj trećerahjovski lundgrenovski je ne sais qui

Valjda sovjecki fritrou majka mu stara, znamo svi odakle je Ivan Drago 😄

 

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

kakva ce patnja da bude na forumu kada paor podigne leriobrajen trofej pocetkom oktobra :girl:

 

 

ne znam za forum ali ja ću patiti heavily. takvog anti košarkaša još svet nije video a da je game changer. udao bih se za traea ako će to spasiti čovečanstvo od djane 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

bilo je par svaba dok sam ja pratio back in the days, rumenige, mateus ali nikada nisu bili u top 3-5 fudbalera 

 

možda bi paralela mogla biti taj kylian mbappe, ako ga svrstavaju u top 5 danas, gledao sam samo ono svecko par tekmi, tad je bio još mlad i sirov ali surov 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manu said:

Boston da unajmi Acu Tricu umesto Stevensa i da vet min Varejau i ima osigurano izbacivanje Janisa. Nakon toga mogu da vrate Stevensa.

 

pa zar nije stevens izumeo onaj zid ispred djane, kada 2-3 igrača igraju zonu na njemu? jedini problemcic je što coach bud sada ima rutiniranu šemu trojkasa spremnu. da je horford tu ili ne daj boze ajdebajo, pa da se nadaju 

 

meni jedino toronto pada napamet ili kada bi butler i bam bam odigrali neke "time of our lives" predstave 

 

 

što je najveća fora, i meni su simpa svi ostali bucksi i franšiza i coach. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

pa zar nije stevens izumeo onaj zid ispred djane, kada 2-3 igrača igraju zonu na njemu? jedini problemcic je što coach bud sada ima rutiniranu šemu trojkasa spremnu. da je horford tu ili ne daj boze ajdebajo, pa da se nadaju 

 

meni jedino toronto pada napamet ili kada bi butler i bam bam odigrali neke "time of our lives" predstave 

 

 

što je najveća fora, i meni su simpa svi ostali bucksi i franšiza i coach. 

 

Bold: jeste, radilo je jednu ipo tekmu te serije, dobise ih kasnije bucski u kontrolisanoj kosarci. Boston bas nema sta da trazi protiv Bucksa, ali je zato BAM mozda i najbolji Janis stopper u ligi. Samo da se nesto ne promeni ili Pacersi ne iznenade i da vidimo Miami - Bucks u semisu Istoka. Ja licno ocekujem da tu Majami prodje.

 

Inace i meni su sem Janisa Bucksi simpaticni i inace gotivna fransiza, Budenholzer sa druge strane dosta manje sa onim Dule Vujosevic u KLS-u ponasanjem prema sudijama iako je nesumnjivo odlican trener. Mislim ipak da se precenjuje kvalitet ostatka ekipe, nemaju Midlton, Bledsoe i Brook clutch istoriju iza sebe i jako cesto je umela da im se stegne ruka kada je bitno. Cak se vise plasim recimo Divicenza i Konatona u smislu njihovog napada na titulu koji bih stvarno voleo da se ne ostvari.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

kakva ce patnja da bude na forumu kada paor podigne leriobrajen trofej pocetkom oktobra :girl:

Da ga doda Dejvisu? Lijepo od njega ali nema potrebe, moze to Dejvis i sam da podigne uz FMVP😀

Da nisu podijeljene konferencije bas bih volio da vidim okrsaj brade vs Janis u PO ali posto je to samo moguce trenutno tako sto ce Hjuston izaci sa zapada, ipak skontam da mi ipak nije to tolika zelja

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manu said:

 

Bold: jeste, radilo je jednu ipo tekmu te serije, dobise ih kasnije bucski u kontrolisanoj kosarci. Boston bas nema sta da trazi protiv Bucksa, ali je zato BAM mozda i najbolji Janis stopper u ligi. Samo da se nesto ne promeni ili Pacersi ne iznenade i da vidimo Miami - Bucks u semisu Istoka. Ja licno ocekujem da tu Majami prodje.

 

 

PO '18 Boston izbacio Kee na taj nacin.

 

Uini dzaba objasjavas. Ove nove generacije misle da sve znaju, a juce poceli da gledaju kosarku.😤

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

A ko bi za prvo? Majami vs Klipani?

 

raptors / clippers bi mi bilo idealno. da kahwi proba da otme titulu od samog sebe

 

salim se za leonard deo ali eto, ako bih birao to bi bilo finale. medjutim, zezam se ja malko sa tih hejtom, pravim konverzaciju dok cekam goste, jebe mi se realno i ko ce da igra finale i ko ce da uzme titulu, samo nek je dobra zabava i provod

24 minutes ago, mr clutch said:

 

Uini dzaba objasjavas. Ove nove generacije misle da sve znaju, a juce poceli da gledaju kosarku.😤

 

vec sam prske za recse ali da znas da te aknolidzujem 🙃

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...