Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

s'tim što ja pričam o sociološko-društvenom trenutku, gde je muzika samo logična posledica, koja se kod 80ih savršeno uklapa u ljudsku tugu & nevericu. pop-wise, ofc.

 

Pa je 'l voliš nešto iz 80tih ili ti je sve odvratno zbog ovoga o čemu pišeš? Joj Uini.

 

 

Ja sam zahvaljujući muzici 70tih i 80tih zavodio svojim đuskanjem po tri devojke na veče. Ritam me terao da zanosno vrckam, a što bi rekao Bora Todorović u Vrućem vetru i suptilni magnetizam moje ličnosti je činio svoje. Sada izlazim al nikako da nabasam na neki disko klub sa tom muzikom. 

Link to comment
Share on other sites

 
Pa je 'l voliš nešto iz 80tih ili ti je sve odvratno zbog ovoga o čemu pišeš? Joj Uini.
 
 
Ja sam zahvaljujući muzici 70tih i 80tih zavodio svojim đuskanjem po tri devojke na veče. Ritam me terao da zanosno vrckam, a što bi rekao Bora Todorović u Vrućem vetru i suptilni magnetizam moje ličnosti je činio svoje. Sada izlazim al nikako da nabasam na neki disko klub sa tom muzikom. 
Nisi uspeo svoj seksidens da prilagodiš nekom modernijem zvuku zarad interkorsa?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Ja sam zahvaljujući muzici 70tih i 80tih zavodio svojim đuskanjem po tri devojke na veče. Ritam me terao da zanosno vrckam, a što bi rekao Bora Todorović u Vrućem vetru i suptilni magnetizam moje ličnosti je činio svoje. Sada izlazim al nikako da nabasam na neki disko klub sa tom muzikom. 

 

Too tall for that shit😁 Ali opet, i visina ima svojih prednosti i solidnu važnost u svemu tome...

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

80e su najgora muzicka decenija. Ubedljivo. 

Pocetak propasti.

90e su otvoreno uzvratile udarac MTV-u, Madoni, Filu Kolinsu i Lepoj Breni, a od tada se to uspesno alternativno i andergraund radi.

80ih ni mnogi velikani nisu znali sta ih je snaslo pa su i oni pali pod uticaj nadolazeceg talasa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Interesantno. Hipoteza mi nije novost, no svakako je ovo polje koje vredi malo dublje zagrebati.

 

 

Zanimljiv video. Ima par ubedljivih argumenata, s time sto je onaj deo pri kraju o milionskom gradu cist bullshit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...