Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Sestra i ja hteli da idemo na neki metal festival ali nam se definicije šta je "metal" malo razlikuju tako da smo našli kompromis na Graspopu 😄Obeležio sam ovde šta sam gledao - https://clashfinder.com/s/gmm22/?user=0vff21.tg& neke stvari sam gledao po pola ali to ne predstavlja nikakav problem jer su sve bine na minut a neke i manje od toga (čim se izađe iz Marquee npr čuje se muzika glasno sa dve glavne bine) pa se ne propusti ništa.

 

Najbolje stvari što sam video od većih bendova su Iron Maiden, Deftones, Mercyful Fate, Mastodon. Od manjih Alcest, Ihsahn, Down, Fu Manchu. Dve najgore stvari što sam video su Powerwolf i Within Temptation, bože me sačuvaj šta je to 😄 Ja nisam neki purista sad pa da kažem power metal sam po sebi nije dobar ALI posle Powerwolfa sam se dobro zapitao.

 

Imaju solidnu foru (što sam viđeo negde isto) da za 15 skupljenih plastičnih čaša dobiješ jedno malo piće (koje je inače 3€) tako da čim neki bend završi treba nekih 10 sekundi da bi se skupilo za jedno piće.

 

Publika je generalno chill osim u prvih 20 redova gde je potpuni haos, tako da možeš sam da biraš kako želiš da slušaš bend. Ima jako puno (često debelih) matorih ljudi što ne slušaju ništa već samo piju pivo i onda zaspu na sred poljane, taj deo mi nije bio najjasniji iskreno, zašto bi potrošio više stotina evra i to radio.

 

Sve u svemu dajem više nego solidnu 8/10 celom iskustvu. Ima na youtube snimaka sa dosta live streamova, evo par random slika što imam - https://imgur.com/a/wEEraXc, nisam puno slikao

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da ću sad da offtopičarim i znam da je ovaj topik u sledećih 360 dana namenjen isključivo slavljenju titule GSW i veličanju Stefa, ali ipak imam jedno pitanje koje nema veze sa tim. Trebalo bi mi jedno redneck engineering rešenje glupog problema - u stanu (jednom) ima jedno kupatilo koje ima samo jednu utičnicu koju time-shareuju bojler i veš mašina. Trebalo bi da se izbuši zid i da se izvede još jedna utičnica, ali dok se to ne dogodi,da li postoje u prodaji nekakve sklopke koje bi bile kao običan razvodnik (deca bi rekla produplivač) u koju bih mogao permanentno da krknem i bojler i mašinu, ali da ima prekidač koji obezbeđuje da u datom trenutku jedna i samo jedna zapravo i dobija struju? Hvala i svaka čast Stivu Kerru, za kratko vreme uspeo je da...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Znam da ću sad da offtopičarim i znam da je ovaj topik u sledećih 360 dana namenjen isključivo slavljenju titule GSW i veličanju Stefa, ali ipak imam jedno pitanje koje nema veze sa tim. Trebalo bi mi jedno redneck engineering rešenje glupog problema - u stanu (jednom) ima jedno kupatilo koje ima samo jednu utičnicu koju time-shareuju bojler i veš mašina. Trebalo bi da se izbuši zid i da se izvede još jedna utičnica, ali dok se to ne dogodi,da li postoje u prodaji nekakve sklopke koje bi bile kao običan razvodnik (deca bi rekla produplivač) u koju bih mogao permanentno da krknem i bojler i mašinu, ali da ima prekidač koji obezbeđuje da u datom trenutku jedna i samo jedna zapravo i dobija struju? Hvala i svaka čast Stivu Kerru, za kratko vreme uspeo je da...

 

https://www.mikroprinc.com/sr/kategorija/prekidaci-uticnice-i-utikaci

 

 

Zovi ovde i pitaj ili idi kod njih, ako nemaju oni znaju gde ima ili kako da namestis. Sjajna usluga meni su pomogli dosta puta. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, freethrow said:

Znam da ću sad da offtopičarim i znam da je ovaj topik u sledećih 360 dana namenjen isključivo slavljenju titule GSW i veličanju Stefa, ali ipak imam jedno pitanje koje nema veze sa tim. Trebalo bi mi jedno redneck engineering rešenje glupog problema - u stanu (jednom) ima jedno kupatilo koje ima samo jednu utičnicu koju time-shareuju bojler i veš mašina. Trebalo bi da se izbuši zid i da se izvede još jedna utičnica, ali dok se to ne dogodi,da li postoje u prodaji nekakve sklopke koje bi bile kao običan razvodnik (deca bi rekla produplivač) u koju bih mogao permanentno da krknem i bojler i mašinu, ali da ima prekidač koji obezbeđuje da u datom trenutku jedna i samo jedna zapravo i dobija struju? Hvala i svaka čast Stivu Kerru, za kratko vreme uspeo je da...

dimitri-de-tremmerie-electric-shocked.gi

 

https://maktrade.rs/prikazArtikla?sifraArtikla=230016&naziv=GREBENASTI PREKIDAČ 1-0-2 3x 10A MTG-029

 

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...